Kancelaria Group

Tychy

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Group
Kancelaria Group
Telefon:
(32XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Darwina12
43-100

Tychy

Kancelaria Group Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną  i kompleksową obsługę księgową - podatkową firm jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, na którą składają się: obsługa księgowa, obsługa kadrowo - płacowa jak i usługi doradcze.

Będąc naszym klientem możesz być pewny, że wszystkie operacje gospodarcze będą wykonywane w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, rzetelne pod względem merytorycznym,  z zachowaniem zasad należytej staranności.

Kancelaria Group stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach.Ciągłe udoskonalanie się oraz nowoczesność w podejściu do zagadnień księgowych.

Skupiamy się nie tylko na procesowaniu danych dla potrzeb fiskalnych, ale tworzymy dla naszych klientów narzędzia, dzięki którym stają się bardziej konkurencyjni na rynku.

Słowa kluczowe: Księgowość kancelaria prawo doradztwo ubezpieczenia tychy katowice kraków biuro rachunkowe księgi pomoc spółki faktury podatek VAT PIT roczne rozliczenie
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()