Kancelaria Adwokacka Michał Ciupa i Partnerzy

Katowice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Adwokacka Michał Ciupa i Partnerzy
Kancelaria Adwokacka Michał Ciupa i Partnerzy
Telefon:
322XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy kancelarią adwokacką zajmującą się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie pomocy prawnej zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Do podstawowych obszarów naszej specjalizacji należą prawo cywilne i prawo karne w których posiadamy już rozbudowaną praktykę a także prawo gospodarcze, administracyjne, pracy, budowlane oraz szeroko pojmowane prawo medyczne.

Słowa kluczowe: Adwokat, kancelaria adwokacka, usługi adwokackie
Zakres działania
 • Usługi prawne i finansowe z Katowic

  Prawnicy, dotacje unijne, kancelaria adwokacka, komornicy, pomoc prawna, fundusze unijne, usługi prawne, usługi finansowe, księgowość, notariusze, kancelaria prawna, usługi prawnicze

 • Adwokaci z Katowic

  Adwokat, kancelaria adwokacka, usługi adwokackie

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)
 • Zlecę obsługę prawną

  Szanowni Państwo, jesteśmy zainteresowani nawiązaniem z Państwem współpracy. Jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic, natomiast świadczymy swoje usługi także zdalnie. W kancelarii jest obecnie 6 adwokatów, w związku z czym nie ma problemu jeśli chodzi o kontakt i dostępność prawników. Oczywiście do obsługi Państwa firmy zostanie przydzielony stały zespół, natomiast w razie potrzeby, będą dostępni pozostali prawnicy. Obecnie współpracujemy z firmami z branży budowlanej, także posiadamy doświadczenie w tym zakresie. W celu ustalenia warunków współpracy, proszę o kontakt pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: ewa.klich@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji
 • kompleksowa obsługa prawna

  Szanowni Państwo, jesteśmy zainteresowani nawiązaniem z Państwem współpracy. Jesteśmy kancelarią adwokacką z Katowic, natomiast świadczymy swoje usługi także zdalnie. Proponujemy rozliczenie w formie ryczałtu lub według stawki godzinowej za wykonaną pracę, zgodnie z Państwa potrzebami. Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 509 350 519 lub na adres mailowy: ewa.klich@mcp-kancelaria.pl. Z poważaniem adw. Ewa Klich z Kancelarii Adwokackiej Michał Ciupa i Partnerzy.

  Do negocjacji