Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska

Poznań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska
Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska
Telefon:
506XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Świadczę usługi prawne na terenie całego kraju zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Moim celem jest zapewnienie rzetelnej i profesjonalnej pomocy w rozwiązaniu każdego problemu prawnego. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. W trosce o najwyższą jakość usług współpracuję m.in. z doświadczonymi doradcami podatkowymi, doradcami bankowymi, tłumaczami przysięgłymi, notariuszami, komornikami i rzeczoznawcami.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie wynikające z wieloletniej praktyki sądowej, pomagam moim Klientom w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego oraz prawa gospodarczego. Prowadzę także bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych m.in. z branży budowlanej, finansowej i handlowej.


Reprezentowałam Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi oraz organami ścigania a także organami administracji państwowej i samorządowej m.in. w zakresie sporów bankowych, budowlanych, ochrony konkurencji i konsumentów.

Słowa kluczowe: Adwokat, kancelaria adwokacka, usługi adwokackie
Warunki współpracy
  • Pracujemy w oparciu o dwa systemy rozliczenia:

    honorarium stałe (miesięczna stawka ryczałtowa)
    oraz
    honorarium zmienne (obliczane poprzez odniesienie do liczby przepracowanych godzin oraz ustalonej zryczałtowanej stawki godzinowej).

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()