Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański

Bydgoszcz

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański
Telefon:
506XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasza Kancelaria Adwokacka z biurem w Bydgoszczy zajmuje się rozwiązywaniem szeroko pojętych problemów prawnych. Ponadto, z uwagi na doświadczenie i wiedzę z zakresu prowadzenia mediacji w sprawach cywilnych i gospodarczych, skutecznie rozwiązujemy spory na drodze pozasądowej we wskazanych wyżej dziedzinach prawa.

Klienci naszej kancelarii są bardzo zróżnicowani. Adwokat udziela fachowej pomocy w rozwiązaniu problemów prawnych, dostosowując swoje usługi do indywidualnych potrzeb zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Specjalizacją kancelarii jest również szeroko rozumiany marketing sieciowy – pomoc realizowana w tym zakresie obejmuje m.in. rozwiązywanie problemów prawnych członków struktur marketingu sieciowego (MLM), którzy tworzą nowoczesny segment przedsiębiorców w Polsce. W ramach stałej i doraźnej współpracy adwokat prowadzi również mediacje gospodarcze, dążąc tym samym do wypracowania ugody pomiędzy stronami konfliktu. Warto zaznaczyć, że obsługa prawna firm, zawsze realizowana jest w sposób indywidualny.

Nasza kancelaria doskonale zdaje sobie sprawę, że odległość geograficzna nie może stanowić problemu na współczesnym rynku usług prawnych. W trwałym i nieprzerwanym zabezpieczaniu interesów klienta z pewnością pomoże nam otwartość na najnowsze sposoby komunikacji, co może stanowić niezbędne dopełnienie osobistych spotkań z naszym klientem.

Słowa kluczowe: Adwokat, kancelaria adwokacka, usługi adwokackie
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()