Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza - Szczecin

Szczecin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza - Szczecin
Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza - Szczecin
Telefon:
661XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza świadczy fachową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców. Zakres specjalizacji Adwokata Ernesta Karkoszy to przede wszystkim obrona w sprawach karnych i karnoskarbowych, reprezentacja pokrzywdzonego w sprawach karnych, dochodzenie odszkodowań za błędy w sztuce medycznej i wypadki samochodowe, reprezentacja producentów i dystrybutorów żywności przed organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi, prowadzenie spraw spadkowych, w tym o zachowek, sprawy rozwodowe i roszczenia alimentacyjne, dochodzenie niezapłaconych należności z umów, dochodzenie kar umownych i zadatku, dochodzenie odszkodowań za nienależyte wykonanie zobowiązania, dochodzenie roszczeń z tytułu bezpodstawnego wzbogacenia.
Obszar działania Kancelarii to przede wszystkim Szczecin i województwo zachodniopomorskie, a w razie potrzeby cała Polska.
tel. 661-223-905

Słowa kluczowe: Dotacje unijne, fundusze unijne, księgowość, kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, komornicy, pomoc prawna, prawnicy, usługi finansowe, notariusze, usługi prawne, usługi prawnicze
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()