ADWOKAT WARSZAWA - Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Rzepka

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Rzepka
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Rzepka
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

W dzisiejszych czasach trudno odnaleźć się w gąszczu zmiennych i zawiłych przepisów prawa. Bardzo łatwo popełnić poważny błąd wynikający z nieznajomości prawa lub z jego złego zastosowania. Niejednokrotnie życie pozostawia nam trudne sytuacje i wybory i zmuszeni jesteśmy skorzystać z pomocy adwokata. Każdy z nas pragnie wówczas skorzystać z trafnej porady prawnej i oczekuje wsparcia w tym trudnym dla niego okresie. Jeśli chcesz być w 100% zadowolony z obrotu swoich spraw natury prawnej zaufaj profesjonaliście.

Adwokat Agnieszka Rzepka nie tylko pomoże uniknąć dotkliwych konsekwencji z tym związanych, ale również swoim doświadczeniem i wiedzą, wskaże najkorzystniejsze rozwiązania prawne i praktyczne wskazówki pozwalające lepiej odnaleźć się w gąszczu przepisów. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Naszą misją jest  stworzenie miejsca, gdzie znajdą Państwo bezpieczną i wyważoną pomoc prawną na wysokim poziomie merytorycznym. Najważniejsze jest dla nas dobro Klienta – jego satysfakcja, zadowolenie i maksymalne spełnienie oczekiwań w świadczeniu usług prawnych.  

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Rzepki w połączeniu z rzetelnością i solidnością gwarantuje skuteczne zadbanie o każdą sprawę, od spraw cywilnych, rozwodowych po zawiłe sprawy kryminalne. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań.

Zapraszamy do kontaktu:
Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Rzepka
ul. Biała 4 lok 78, 00-895 Warszawa
Tel. +48 782 644 010
www.adwokat-rzepka.pl
e-mail: kancelaria@adwokat-rzepka.pl

Słowa kluczowe: Adwokat Warszawa, prawnik Warszawa, kancelaria adwokacka, rozwód, alimenty, odszkodowania, areszt zatrzymanie, radca prawny Warszawa, kancelaria prawna Warszawa, porada prawna, obrońca, prawo karne
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()