Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasz Piotr Chudzinski

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasz Piotr Chudzinski
Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasz Piotr Chudzinski
Telefon:
661XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Kancelaria Adwokacka Adw. Tomasza Piotra Chudzinskiego świadczy kompleksową pomoc prawną dla osób prawnych i osób fizycznych oraz  jednostek organizacyjnych, w tym wspólnot mieszkaniowych. Ofertę kierujemy do klientów z Polski, w szczególności z Warszawy oraz klientów niderlandzkojęzycznych, którzy poszukują profesjonalnej obsługi prawnej na obszarze RP, na konkurencyjnych warunkach.
Specjalizujemy się w szczególności w szeroko pojętym prawie nieruchomości, obsłudze wspólnot mieszkaniowych oraz obsłudze przedsiębiorców z sektora kolejowego. Na naszych stronach internetowych: www.prawo.nieruchomosci.pl oraz www.adwokatchudzinski.pl/blog dzielimy się wiedzą w ww. zakresie.
Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, kompleksowo, rzetelnie oraz z najwyższą starannością, bo obsługa prawna jest naszą pasją. Wierzymy również, że budowania rozpoznawalności kancelarii i jej marki na konkurencyjnym rynku nie należy opierać na pijarowskich sloganach i hasłach, a na wykonywaniu swojej pracy z najwyższą starannością i za rozsądne dla klienta wynagrodzenie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy

Słowa kluczowe: Dotacje unijne, fundusze unijne, księgowość, kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, komornicy, pomoc prawna, prawnicy, usługi finansowe, notariusze, usługi prawne, usługi prawnicze
Zakres działania
  • Usługi prawne i finansowe  z Warszawy

    Usługi prawne, kancelaria prawna, fundusze unijne, prawnicy, dotacje unijne, kancelaria adwokacka, komornicy, pomoc prawna, usługi prawnicze, księgowość, usługi finansowe, notariusze

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()