Kamil Auto klinika

Kozienice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Kamil Auto klinika
Kamil Auto klinika
Telefon:
517XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Auto Klinika-Mechanika Pojazdowa .Konserwacja Podwozia i Profili Zamkniętych,wymiany i naprawy progów,naprawy układu wydechowego i wymiany,naprawy biezące i eksploatacyjne.

Słowa kluczowe: Warsztat, warsztaty, warsztat samochodowy, warsztaty samochodowe, usługi warsztatowe, renowacja samochodów zabytkowych, odrestaurowanie samochodu
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (4)
 • Sprinter 313CDI

  Konkretna wycena po kontakcie z klientem i zapoznaniu się z zakresem prac przy aucie.Zapraszam do kontaktu 517-069-453 Kamil.Auto Klinika Kozienice Centrum.Fotki można podesłać na adres pouciu@wp.pl

  Do negocjacji
 • Wymiana progów Citroen C4 Picasso

  Konkretna wycena po kontakcie z klientem i zapoznaniu sie z zakresem prac przy aucie.Zapraszam do kontaktu 517-069-453.Auto Klinika Kozienice Centrum.

  1400 zł
  za całość
 • Zlecę - Korozja przy przedniej szybie oraz wymiana progów

  Konkretna wycena po kontakcie z klientem i zapoznaniu sie z zakresem prac przy aucie.Zapraszam do kontaktu 517-069-453 Kamil.Auto Klinika Kozienice Centrum.

  2000 zł
  za całość
 • Naprawa mechaniczno blacharska

  Konkretna wycena po kontakcie z klientem i zapoznaniu sie z zakresem prac przy aucie.Potrzebne jakies konkrety co do niektorych napraw wiec ciężko coś zaproponowac.Zapraszam do kontaktu 517-069-453 Kamil.Auto Klinika Kozienice Centrum.

  Do negocjacji