Jurek Band Zespół Muzyczny

Gdańsk

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Jurek Band Zespół Muzyczny
Jurek Band Zespół Muzyczny
Telefon:
501XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zespół muzyczny Jurek Band www.jurekband.pl , energia, power, świetna muzyka grana przez zawodowców, saksofon, gitara, perkusja i wokalistka po Akademii Muzycznej wydział Musical ... i wszystko w temacie. Prestiż wesela - GWARANTOWANY !!!!!!!!!!!!!

DJ Jerry - to rozwiązanie dla osób chcących bawić się przy muzyce mechanicznej i ... przy żywym instrumencie jakim jest SAKSOFON !!! Tak, to nie żarty DJ grający na saksofonie i prowadzący całą imprezę to jest mega rozwiązanie dla osób pragnących mieć wesele z klasą.

Słowa kluczowe: Didżeje, dj na wesele, dj oprawa muzyczna, dj wodzirej, dj wodzirej na wesele
Umiejętności
 • Wokal, gitara, saksofon, perkusja - absolwencj Akademii Muz

  Ekspert (15 lat)

Doświadczenie
 • Zespół muzyczny Jurek Band z Gdańska grający na terenie Pomorza i całej Polski (styczeń 1995 - obecnie)

  muzycy: Zespół obsługuje imprezy rodzinne, wesela, urodziny-imieniny, prymicje, studniówki, bankiety firmowe, jubileusze, spotkania świąteczne, wigilijne, imprezy integracyjne, koncerty festynowe. Zajmujemy się również konferansjerką, prowadzeniew wesel, ale i także jesteśmy przygotowani na obsługę DJ-ską czyli muzykę mechaniczną, w razie potrzeby.
  Zespół ma bardzo dobre notowania wśród klientów o czym jesteśmy zapewniani poprzez pozytywne opinie na wielu portalach weselnych, myzycznych, funpage'u, a także na naszej stronie www.jurekband.pl . Wokalistka jest wykształconą osoba, ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi z tytułem mgr co daje gwarancję świetnego, czystego głosu. Saksofonista, zdobywca wielu nagród dla instrumentalistów, główna nagroda na festiwalu Czerwony Gryf w Tczewie, gitarzysta , grający na co dzień w topowych składach i perkusista swoim rock'owym brzmieniem wprowadza nastrój dobrego , weselnego "koncertu" , po graniu jest zawsze pełno zachwytu i wielkie "WOW" !!!!!!

Edukacja
 • Akademia Muzyczna w Gdańsku i Łodzi (październik 1999 - czerwiec 2004)

  wokal jazzowy i wydział instrumentalny - magisterskie

Dyplomy i certyfikaty
 • Firma Godna Zaufania
  Firma Godna Zaufania (styczeń 2018)

  Zespół otrzymał w roku ubiegłym międzynarodowy certyfikat Firma Godna Zaufania (Trustworthy Company) nadawany przez Centrum Badań Opinii Klienta za brak negatywnych opinii o zespole oraz DJ Jerry Sax. W zespole są osoby posługujące się językiem angielskim, z certyfikatami więc prowadzenie imprezy może być dwujęzyczne. Skład zespołu to osoby po Akademii Muzycznej wydziału instrumentalnego oraz wokalistka po wydziale wokalno-aktorskim specjalizacja Musical. W zespole nie ma mowy o przypadkowych osobach , skład to zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Sprzęt i wyposażenie
 • Sprzęt z najwyższej półki, światowe marki !!!!!!! RCF, Shure, Yamaha Genos, Selmer Paris, Pearl, Fender, Soundcraft, Allen&Head
  Sprzęt z najwyższej półki, światowe marki !!!!!!! RCF, Shure, Yamaha Genos, Selmer Paris, Pearl, Fender, Soundcraft, Allen&Head

  Zespół jest zaopatrzony w najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowy firmy RCF , instrument klawiszowy Yamaha Genos najwyższej generacji instrument klawiszowy, saksofony firmy alt Selmer Paris i tenor Keilwerth, mikrofony firmy Shure i EV, perkusja Pearl, gitary firmy Fender, różnego rodzaju światła sceniczne , wytwornice dymy i baniek mydlanych orazi inne efekty.

Osiągnięcia
 • Ważni klienci zespołu (styczeń 2019)

  Naszymi klientami są:
  IKEA
  PwC - firma z oddziałami na całym świecie
  Rotary Club - charytatywny klub biznesmenów trójmiasta
  Domy Pomocy Społecznej - Trójmiasto
  Bałtyk - fabryka czekolady
  Sieć hoteli Mercury
  Caritas
  i inni

Warunki współpracy
 • Klient jest dla nas bardzo ważny dlatego też wsłuchujemy się w potrzeby klienta i proponujemy najlepsze rozwiązania, scenariusze.
  Po wstępnych ustaleniach negocjujemy stawkę i w trakcie podpisywania umowy preferujemy zadatek w wysokości 500 zł. Wszelkie końcowe rozliczenia dokonywane są w trakcie imprezy lub na koniec jeśli są takie ustalenia. W przypadku imprez firmowych stosujemy formę Umowy o Dzieło, Umowa Zlecenie lub rachunek. Wszelkie ustalenia cenowe są jasne i klarowne, nie preferujemy gwiazdek i dodatkowych opłat poza tymi , które są zawarte w umowie. Uczciwość w biznesie to podstawa. W przypadku dodatkowych zleceń np. za przedłużenie czasu pracy, usługa podlega oddzielny negocjacjom i opłatom. W przypadku podpisania umowy w trakcie rozmów wstępnych lub w ciągu 7 dni od daty spotkania , może nastąpić rabat w wysokości 5% od wynegocjowanej kwoty.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()