Agencja Social Media - Jungle Marketing

(2)

Turek

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Jungle Marketing
Jungle Marketing
Telefon:
881XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Kolska 10
62-700

Turek

Podgląd

Nie wiesz jak wzmocnić swoją markę w mediach społecznościowych? Przygotujemy strategię, stworzymy plany publikacji i kampanie reklamowe.
Twoja sukces - nasza agencja. Zbuduj z nami swoją społeczność, podbij ich serca i wykorzystaj w pełni potencjał swojej firmy.

Słowa kluczowe: Social media, media społecznościowe, sm, facebook, instagram, youtube, linkedin, fanpage, kampanie reklamowe, facebook ads, promocja, marketing, e-marketing, e-mail marketing, prowadzenie fanpage
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
 • Warsztat samochodowy Przykładowa grafika informacyjna dla firmy Auto Express Grycuk. Profesjonalny zakład blacharsko-lakierniczny istniejący od 25 lat na rynku.
 • Salon Fryzjerski Przykładowa grafika angażująca społeczność dla M Studio. Profesjonalny salon fryzjerski znajdujący się w Rumii.
Pracownicy
 • Szymon Łuczak
  Szymon Łuczak

  Specjalizuję się w tworzeniu strategii dla firm i wdrażaniu jej w mediach społecznościowych.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Photoshop CC Adobe
  Photoshop CC Adobe

  Program Photoshop to siła napędowa świata designu.

Osiągnięcia
 • Działania marketingowe dla Eurostyl-Bis (luty 2017)

  Działamy od ponad roku z firmą Eurostyl-Bis w zakresie pozycjonowania oraz działań na mediach społecznościowych. Trzech na pięciu klientów to osoby, które dowiedziały się o firmie z internetu.

Aktualności
 • Nowa strona internetowa wraz z blogiem (kwiecień 2018)

  Nowa oprawa graficzna, która z pewnością będzie milsza dla oka oraz otwarcie bloga o tematyce mediów społecznościowych i wszystko co może Cię zaciekawić związane z naszą branżą.

Warunki współpracy
 • Kontaktujemy się i wypytujemy się o wszystkie szczegóły, które są nam niezbędne do przygotowania oferty dopasowanej do Twojej firmy. Wysyłamy ją i w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Wahasz się? Przygotowujemy zarys strategii oraz kilka przykładowych wizualizacji dla Twojej firmy. Działamy dalej? Ustalamy szczegóły naszej współpracy zaczynając od osoby odpowiedzialnej za kontakt, terminów naszych podejmowanych działań, podłączenia konta reklamowego oraz potrzebnych dostępów do danych stron. Abonament odstrasza? Nie prowadzimy ich lecz gwarantujemy, że zostaniesz z nami na dłużej.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (1)
 • Integracja FB Insta i GOOGLe +prowadzenie social marketingu

  Na podstawie wyżej wymienionych szczegółów nie można precyzyjnie wycenić projektu. Zajmuję się marketingiem SM od 5 lat. Chętnie przygotuję i wyślę dedykowaną ofertę, podgląd umowy oraz kosztorys. W celu uzyskania informacji prosiłbym o kontakt mailowy: marketingisthejungle@gmail.com lub kontakt telefoniczny: 881 581 531.

  Do negocjacji

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
indywidualne podejście do klienta:
oryginalne przedstawienie treści:
skuteczność podjętych działań:

Komentarz:

Bardzo profesjonalne podejście już przy pierwszym kontakcie. Polecam

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektów:
indywidualne podejście do klienta:
otwartość na zmiany klienta:
precyzyjna analiza rynku:

Komentarz:

Świetnie podejście do klienta :) Mega nam się podoba profesjonalizm już na starcie oraz pomoc w kwestiach technicznych. Mam nadzieję, że jakość będzie podtrzymana na dalszym etapie współpracy ;) polecam, Andrzej!!