~ Utrwalone na zawsze ~ - Jordan Byszkowski

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Jordan Byszkowski
Jordan Byszkowski
Telefon:
792XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

http://studiov.doodlekit.com

https://www.facebook.com/StudioV-videofilmowanie-imprez-i-uroczysto%C5%9Bci-monta%C5%BC-na-zlecenie-klipy-1050811055001823/

VIDEO, FOTO, NAPIS "LOVE"

OFERTA: WERSJA BEZ MONTAŻU GRATIS
-Pakiet mini :-) idealny na małe przyjęcie weselne `900zł. Otrzymujesz ok.60min. materiału, który obejmuje filmowanie ślubu oraz przyjęcia weselnego. Gotowy film zawiera animowane czołówki z napisami. Dodatkowo w pakiecie bezpłatnie animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych zdjęć. Zmontowany film w wersji HD jest dostarczony w formie elektronicznej. (Pakiet nie zawiera filowania oczepin)
-Pakiet Plus za 1100zł :-) w cenie: Błogosławieństwo, Ślub, Wesele oraz Oczepiny. Otrzymujesz ok. 1,5h filmu przeplatanego mini-klipami na PENDRIVE (1 kopia) W prezencie animowany pokaz zdjęć utworzony z wykonanych zdjęć.


Jeśli zamówisz jeden z poniższych pakietów otrzymasz gotowy materiał filmowy, który zawiera: INTRO PREZENTUJĄCE NAJWAŻNIEJSZE MOMENTY UROCZYSTOŚCI LUB WSTĘP DO FILMU UTWORZONY Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ Z CZASÓW DZIECIŃSTWA/NARZECZEŃSTWA, PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE (W TYM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA WYWIADU Z GOŚĆMI WESELNYMI) ORAZ TELEDYSK PODSUMOWUJĄCY NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE. DODATKOWO OTRZYMASZ ANIMOWANY POKAZ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI UTWORZONY Z WYKONANYCH FOTOGRAFII.
-Pakiet podstawowy' ok.120 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1400zł
-Pakiet rozszerzony z większą ilością nagranego materiału' ok. 180 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1500zł
-Pakiet extra z jeszcze większą ilością nagranego materiału. Gwarancja jak najdłuższej pamiątki z tego wyjątkowego dnia' ok. 240 min. obejmuje kopię w HD 1 x PENDRIVE -1600zł

OFERTA SPECJALNA! PAKIET EXPRES - ODBIERZ SWÓJ FILM JUŻ W 48h PO PRZYJĘCIU WESELNYM. W PAKIECIE OK. 1h FILMU NA PENDRIVE, KTÓRY ZAWIERA: BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZICÓW, ŚLUB, PRZYJĘCIE WESELNE, OCZEPINY ORAZ TELEDYSK ŚLUBNY~1700zł

KOMUNIA ŚW/STUDNIÓWKA - 10zł/os

PAKIET 1 (DUET: KAMERZYSTA + FOTOGRAF)
Zamów swój zestaw wyjątkowych wspomnień w pakiecie wideofilmowania wraz ze zdjęciami. W cenie 1850PLN otrzymasz reportaż video+foto, który zawiera:
-Uroczystość zaślubin
-Wesele wraz z oczepinami
Zmontowany film przeplatany mini klipami trwa ok. 1,5-2h i jest dostarczony wraz ze zdjęciami na nośniku - Pendrive (1 kopia). Na fotografiach są uwiecznione dodatkowo wspólne chwile z pleneru w dniu ślubu, w tym zdjęcia portretowe na sali weselnej wśród rodziny i znajomych. Pakiet nie ma limitu wykonanych zdjęć, a na koniec filmu obejrzysz muzyczną prezentację utworzoną z fotografii wykonanych w dniu uroczystości.

PAKIET 2 (SOLO: SAM WYKONUJĘ FILM I ZDJĘCIA)
Foto-video MINIMAL - pakiet zawiera reportaż foto-video, który obejmuje utrwalenie uroczystości do godz.21. W cenie 1200PLN otrzymują Państwo na Pendrive gotowy i zmontowany film (ok. 1h) oraz fotografie (bez limitu wykonanych zdjęć). Film zawiera czołówki oraz animowane napisy, a na koniec obejrzycie muzyczną prezentację utworzoną ze zdjęć wykonanych w dniu uroczystości. Filmuję i fotografuję uroczystość ślubną oraz wesele. Zapraszam do skorzystania z oferty!

W pakiecie LOVE otrzymujesz film w wersji HD na Pendrive (1 kopia), który trwa max. do 2 godzin oraz możliwość wynajmu napisu LOVE.
Film ślubny zawiera: Błogosławieństwo, Ślub, Wesele, Oczepiny oraz Teledysk. Całość jest przeplatana mini-klipami, a w prezencie na koniec otrzymasz prezencie animowany pokaz zdjęć utworzony z nadesłanych zdjęć.

Zapraszam do skorzystania z przyjaznej oferty video-reklamy wizerunku.
Bardzo przystępne wyceny projektów:)

USŁUGI DODATKOWE:
* UTRWALENIE PRZEJAZDU PARY MŁODEJ OD DOMU DO KOŚCIOŁA/U.S.C. AŻ PO SALĘ WESELNĄ (REALIZACJA 4-RO KAMEROWA)! FILMIK W POSTACI VIDEOCLIPU
*Filmowanie po oczepinach do białego rana
*Skanowanie zdjęć
*Utrwalenie zaręczyn/filmowa randka
*Sfilmowanie poprawin
*Upamiętnienie urodzin, imienin, jubileuszu oraz innych uroczystości
*Sfilmowanie podziękowań dla rodziców np. w formie teledysku
*Filmowanie bez montażu
*Montaż powierzonych materiałów
*Video zaproszenia na ślub
*Konwersja kaset audio do MP3

Słowa kluczowe: Kompleksowa organizacja ślubów, kompleksowa organizacja wesel, organizacja przyjęć weselnych, ślub, wesele, teledysk, fotograf, jubileusz, studniówka, komunia św., urodziny, wieczór panieński
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()