Świetnie napisane! - Joanna Kłossowska

(1)

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Joanna Kłossowska
Joanna Kłossowska
Telefon:
695XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

- Wciągający czytelnika artykuł?
- Intrygujący tekst na stronę internetową?
- Wzbudzający pragnienie posiadania opis produktu do sklepu www?
- Chwytliwą treść na stronę sprzedażową?
- Skuteczną landing page, ciekawy mailing, krótką notkę...?


Mów śmiało, czego chcesz i potrzebujesz - a ja odpowiem na Twoje potrzeby, chwytając za swe sprawne copywriterskie pióro!DLACZEGO NAM SIĘ TO OPŁACI?

- jestem pisarką i copywriterką nie tylko z zawodu, ale i z głębi serducha - może to dla Ciebie pomniejsza informacja, ale to właśnie ona gwarantuje, że w każdy, choćby najkrótszy i najzwyklejszy tekst tchnę coś wyjątkowego i wiarygodnego - co przyciągnie i zaciekawi odbiorców

- mam świetne, lekkie pióro i nie waham się go użyć ;)

- moje teksty, niezależnie od ciężaru tematyki, pozostają zawsze lekkie i przyjemne w odbiorze, potrafię zainteresować czytelnika i rozbudzić jego wyobraźnię / ciekawość / pragnienie - w zależności od potrzeby

- potrafię umiejętnie wplatać przekonujące CTA, dostosować treść pod SEO

- znam doskonale zasady pisowni, jestem bardzo uważna i skrupulatna - każdy tekst spod mojego pióra jest nie tylko ciekawy i wciągający, ale i poprawny pod kątem językowym

- mam poczucie humoru, które wzbogaca teksty, nadaje im oryginalny styl i spotyka się z dobrym odbiorem

- jeśli natomiast potrzebujesz rzeczowego tekstu w poważnym tonie, potrafię dostosować się i stworzyć bardzo formalną treść, która odpowie Twoim oczekiwaniom

- stawiam na szczerość i bezpośredniość oraz bardzo przyjazną komunikację - z mojej strony możesz liczyć na uczciwe podejście oraz wyjątkowo miły i sprawny kontakt


Napisz od razu na joanna_kk [at] wp.pl - czekam na maila, odpowiem najsprawniej, jak tylko będę mogła :)

.
A tutaj kilka wybranych OPINII MOICH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW:

+ „Ten tekst jest niesamowity, widać bardzo duże napracowanie z Waszej strony i jestem bardzo z tego zadowolony. Właśnie czegoś takiego poszukiwałem!
Jeszcze raz dziękuję, za bardzo dobry tekst sprzedażowy :).”

+ „Wow Pani Joanno, siadł idealnie.
Akceptacja bez najmniejszych uwag. Zastanawiałem się czy nie za długi ale przebrnąłem na jednym wdechu :)
Pozdrawiam,
Tomek”

+ "Czyta się przyjemnie - bomba."

+ "Istne arcydzieło! :)"

+ „ E-book został znakomicie poprawiony, jestem zadowolony. ”

+ "Dziękuję, niestety jest to tak dobre, że będę zmuszony poprosić Panią o przygotowanie treści do wszystkich innych maili z systemu :)"

+ "Pani Joanno,
pierwszy rzut oka - jest super, język korzyści przemawia do mnie idealnie, być może wprowadzimy małe zmiany z klientem ale ogólny zarys jest według mnie rewelacyjny.
Po raz kolejny się nie zawiodłem za co dziękuję."

+ "Wszystko doszło, bardzo ładne zdjęcia, super materiał. Opublikowaliśmy dzisiaj Pani artykuł o pesto. Proszę go popularyzować gdzie się da, bo jest rewelacyjny!"

+ „Dziękuje za tekst - podoba mi się, ma taki oryginalny styl.”

+ „Teksty jak zwykle wyśmienite. ”


Pozwól mi się wykazać, a stworzę dla Ciebie tekst, którego nie zapomnisz! Ani żaden z Twoich klientów ;)

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Joanna Kłossowska
= joanna_kk [at] wp.pl

Słowa kluczowe: Teksty, teksty reklamowe, teksty na stronę, opisy, artykuły, wpisy na blogi, copywriting, twórcze pisarstwo, pisarka, copywriterka, copywriter, redagowanie tekstów,
Realizacje
WWW (10)
Umiejętności
 • Pisanie - doskonałe operowanie słowem pisanym

  Ekspert (20 lat)

 • bezwzrokowe pisanie na klawiaturze

  Zaawansowany (16 lat)

 • znajomość języka korzyści

  Podstawowy (6 lat)

 • obsługa Wordpress

  Średniozaawansowany (5 lat)

 • obsługa MS Office

  Średniozaawansowany (12 lat)

Doświadczenie
 • Lovingit.pl (maj 2012 - obecnie)

  copywriterka, autorka tekstów, pomoc w zadaniach rozwojowych: Współtworzę jeden z najbardziej poczytnych i najpopularniejszych obecnie blogów polskich z dziedziny wnętrzarskiej i lifestyle'owej. Piszę teksty, które czyta się od deski do deski, nie - które się pochłania całym sobą, poświęcając uwagę nie tylko pięknym zdjęciom, ale i wartościowej, wciągającej treści! Potrafię inspirować słowem i przekazywać zarazem cenne i rzeczowe informacje.

 • Grupa Ślubeo - Ślubeo.pl i portale (kwiecień 2014 - obecnie)

  copywriterka, redaktorka, spec. od marketingu i wizerunku: Całościowa oprawa językowa 7 portali z największej platformy ślubnej w Polsce - artykuły na blogi, poradniki, aktualności, opisy kategorii, hasła reklamowe, mailingi, treści na podstrony, landing page, redakcja i wszelakie formy copywritingu i twórczego pisania. Opracowywanie koncepcji i realizowanie zadań wizerunkowych, prowadzenie kanałów social media. Świetne pióro + solidność i dokładność + entuzjazm + głowa pełna pomysłów = współpraca pełna korzyści!

 • e-Foteliki.pl (maj 2015 - obecnie)

  copywriterka: Tworzę opisy fotelików samochodowych i akcesoriów dziecięcych dla jednego z czołowych sprzedawców na rynku polskim. Przygotowuję materiały i piszę artykuły poradnikowe dla rodziców, teksty na podstrony, opisy i teksty na strony produktowe oraz treści do materiałów informacyjnych i reklamowych.

 • Gifts Journal (maj 2016 - obecnie)

  redaktorka, korektorka: Zajmuję się redakcją materiałów publikowanych w prestiżowym kwartalniku z branży reklamy i poligrafii.

 • BajkowaModa.pl (luty 2018 - obecnie)

  copywriterka, autorka artykułów i poradników: Przygotowuję wyczerpujące poradniki oraz artykuły skierowane do rodziców - treści o charakterze przede wszystkim edukacyjnym, a także motywacyjnym. Uwzględniam w nich słowa kluczowe, wzbogacam linkowaniem wewnętrznym, układ artykułów pozostaje przejrzysty i czytelny, łącząc wartościowe informacje i porady z pełną lekkości i przyjaznego brzmienia formą. Opracowuję koncepcję i kierunek rozwoju bloga, harmonogram i tematykę artykułów, przygotowuję do nich materiały, tagi oraz zdjęcia.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
czytelny styl wypowiedzi:
konsekwencja w stylu i formie:
krótki termin realizacji:
oryginalne przedstawienie tematu:
poprawność gramatyczna:
poprawność stylistyczna:

Komentarz:

Pani Joanna jest terminowa i profesjonalna - artykuły otrzymałem szybciej niż chciałem. Teksty bardzo wciągające i świetnie zredagowane - aż chce sie czytać dalej. Świetny i szybko kontakt na wysokim poziomie. Pani Joanna jest bardzo kontaktowa, co uprzyjemnia współpracę i kontakt. Sama zaproponowała nagłówki, czy długość tekstu, co jest niezwykle pomocne dla osób, które nie mają o tym pojęcia. Rzadko zdarza się, żeby ktoś zadbał o tyle elementów na raz od siebie ;) Bardzo polecam!