Joanna Byczyńska

Radziszow

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Joanna Byczyńska
Joanna Byczyńska
Telefon:
503XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podlesie 172a
32-052

Radziszow

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie, w ciągu tych lat pracowałam w trzech wydawnictwach o odmiennym profilu i zdobyłam ogromne doświadczenie jako operator łamania przygotowując do druku m.in. gazetę Dziennik Polski, miesięcznik Brydż, czasopismo Zdanie, Kraków itp. Zajmowałam się łamaniem, wyrabianiem korekt, a także skanowaniem, obróbką zdjęć.
Jako grafik komputerowy zajmuję się także przygotowaniem do druku książek, poczynając od wprowadzania poprawek redaktorskich, korektorskich, po skład różnego rodzaju pozycji wydawniczych – od najprostszych, tekstowych, po skomplikowane, bogato ilustrowane wielotomowe pozycje: encyklopedie, popularnonaukowe (historie, atlasy, literatury, leksykony). Pracuję w programach Microsoft Office, QuarkXPress, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, ABBYY FineReader, swobodnie poruszam się w Corel Draw.
Przełożyłam wiele tomów książek z plików PDF, które wcześniej składałam w programie Quark oraz InDesign, na postać edytowalną w Word m.in.:  22 tomy „Wielkiej Historii Świata”, 16 tomów „Wielkiej Historii Polski”, 10 tomów „Literatury Polskiej”, 12 tomów „Literatury Światowe” itp. Szybko się uczę i chętnie podejmę się nowych projektów, w których mam możliwość poszerzenia swojej wiedzy.

Słowa kluczowe: Przepisywanie tekstu, przepisywanie tekstów, skład tekstu, transkrypcje nagrań, przepisywanie ze słuchu
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()