Bo impreza nie musi być.. - Jest Impreza

Mysłowice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Jest Impreza
Jest Impreza
Telefon:
888XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma zajmuję się prowadzeniem imprez: Karaoke Show (z gadżetami imprezowymi), tanecznych, okolicznościowych, firmowych. Ponad to firma posiada do dyspozycji pojazd typu riksza wykonany z oryginalnych podzespołów fiata 126p. Jest on specjalnie przygotowany pod warunki imprezowe. Posiada nagłośnienie, oświetlenie, gadżety imprezowe. W czasie jednej przejażdżki mogą na nim usiąść maksymalnie 2 osoby dorosłe. W sezonie 2016 roku swoją premierę będzie miał na ulicach miasta Katowice. Dodatkowo pojazd wynajmiesz na terenie całej Polski m.in. na ślub, wesele, urodziny, festyny, dni miasta, etc. Pojazd dzięki oryginalnemu wyglądowi idealnie nadaję się na reklamę Twojej firmy.

Słowa kluczowe: Oprawa muzyczna imprez, didżeje, soliści, orkiestry, zespoły muzyczne na wesele, kapele weselne, orkiestra weselna
Sprzęt i wyposażenie
  • Imprezowa riksza z Fiata 126p Fiat
    Imprezowa riksza z Fiata 126p Fiat

    Jedyna w Polsce w pełni przygotowana pod warunki imprezowe riksza z Fiata 126p. Wyposażona m.in w nagłośnienie wykonane przez profesjonalną firmę, imprezowe gadżety, tablet i mikrofon. Pojazd posiada oryginalny wygląd. Nadaje się na wynajem na imprezy z okazji dni miast, festyny, firmowe. Ponad to świetnie sprawdza się jako reklama mobilna. Do wynajęcia na terenie całej Polski.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()