Laser Mixto - Jerzy Wybraniec

Chorzów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Jerzy Wybraniec
Jerzy Wybraniec
Telefon:
798XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
ul. Kalidego 43/3
41-500

Chorzów

Podgląd

Profesjonalne usługi najwyższej jakości laserem frakcyjnym co2 ablacyjnym!!! Odmładzanie, ujędrnianie, usuwanie blizn, rozstępów i przebarwień Nie jest to laser chiński! Mixto SX, produkowany jest we Włoszech przez firmę Lasering Italy głównie na rynek amerykański, gdzie gwiazdy Hollywood za jeden zabieg na twarz nim płacą po 3000 dolarów! zabieg ten uzyskał tytuł "Złoty Standard" w zabiegach upiększających. Rewelacyjne efekty już po 1 zabiegu, ale przy bliznach i rozstępach zalecane są 3 zabiegi. Odmładzanie i przebarwienia 1-2 zabiegi.
Zabiegi tym laserem wykonuję od 2014 roku, głównie dla klientów z zagranicy (na organizowany we Francji Beauty Week przylatują specjalnie klientki z USA).
W Polsce zabiegi wykonuję po uprzednim umówieniu terminu w centrum Katowic. Zabieg jest nieco bolesny i w przypadku twarzy należy zaplanować sobie 2 dni wolnego (nic nie boli, ale robi się nieatrakcyjny strupek w miejscach przejścia lasera).
Cena zabiegu na twarz - promocja 1000 PLN! drugi i trzeci po 700 PLN! Najtaniej w Polsce!
Niesamowite efekty a jednocześnie niezwykle naturalne odmłodzenie wyglądu.

Słowa kluczowe: Laser frakcyjny, laser ablacyjny, laser co2, odmładzanie, upiększanie, usuwanie blizn, usuwanie rozstępów, usuwanie przebarwień
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()