Jarosław Żabówka

Ruda Śląska

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Jarosław Żabówka
Jarosław Żabówka
Telefon:
602XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
ul. Łukasiewicza 9a/12
41-707

Ruda Śląska

Podgląd

Specjalizujemy się w zagadnieniach przetwarzania danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji. Naszymi klientami są zarówno małe serwisy internetowe jak i duże zakłady przemysłowe.

Bez względu na rozmiar Twojej organizacji. Niezależnie czy prowadzisz swój własny, mały biznes, pracujesz w urzędzie, szkole, czy dużym przedsiębiorstwie, z pewnością w swojej działalności masz do czynienia z danymi osobowymi.

Czy masz czas się zajmować ich bezpieczeństwem? Czy masz pewność, że o niczym nie zapomniałeś? Czy na pewno kontrola GIODO do niczego się nie przyczepi?
Nie zaprzątaj sobie głowy tymi problemami! Nasz zespół zapewni Ci pełne wsparcie w obszarze bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych.


Zapraszamy do kontaktu - www.proinfosec.pl

Nasza oferta obejmuje między innymi:
*Twój ABI - Usługa outsourcingu zadań Administratora Bezpieczeństwa Informacji
*Ochrona danych osobowych - Audyt przetwarzania danych osobowych. Tworzenie dokumentacji przetwarzania danych osobowych (m.in. polityka bezpieczeństwa i instrukcja zarządzania). Zgłaszania zbiorów do GIODO. Konsultacje i doradztwo.
*Bezpieczeństwo informacji - Audyt systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Tworzenie i wdrażanie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Konsultacje i doradztwo.
*Szkolenia – Szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych

Słowa kluczowe: Ochrona danych osobowych, Bezpieczeństwo informacji, Audyty bezpieczeństwa, GIODO, ABI, Bezpieczeństwo IT, Doracztwo IT
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()