Jakub Wnuk

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Jakub Wnuk
Jakub Wnuk
Telefon:
(60XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Al. KEN 26/158
02-797

Warszawa

Szanowni Państwo,                                                
Studio Urody Etienne Vauthier działa na warszawskim Ursynowie już ponad 14 lat. Powstało z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o szeroko rozumianą urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz spokoju, sukcesem i dobrym samopoczuciem.

     Zadbamy o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. Szanujemy także Państwa czas dlatego zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym można zadbać o siebie w sposób kompleksowy i na każdej płaszczyźnie. Czerpiemy radość kiedy wspierani przez najnowsze technologie możemy dobrać indywidualny program pielęgnacji oraz pomóc w przypadkach często określanych jako trudne.  

    Wszystkie zabiegi wykonujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów kosmetycznych. Współpracujemy z osobami oraz firmami, które zajmują się profesjonalną medycyną estetyczną. Stale poszerzamy naszą ofertę tak by każda osoba mogła znaleźć coś dla siebie i stwierdzić, że "w końcu znalazłam swój salon".
Zapraszamy salonev.pl

Słowa kluczowe: Kosmetyka, fryzjerstwo, manicure, pedicure, laser, zamykanie naczynek, przekłuwanie uszu, przedłużanie rzęs, kwasy, fale radiowe RF, kawitacja, mikrodermabrazja
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()