Jachtoma design

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Jachtoma design
Jachtoma design
Telefon:
518XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem architektem wnętrz nie tylko z wykształcenia, ale też z powołania. Studia z zakresu projektowania wnętrz ukończyłam z wyróżnieniem, a moja miłość do aranżacji wnętrz pozwala mi z powodzeniem projektować mieszkania w Warszawie od 8 lat. Mam szerokie i wszechstronne portfolio realizacji.
Decydując się na skorzystanie z moich usług, nie będziesz musiał dłużej martwić się typowymi problemami, które wiążą się z remontem.
Zakupy, pilnowanie terminów, czy ewentualny nadzór nad fachowcami – wszystko to mogę wziąć na siebie, tak abyś Ty mógł w spokoju przeznaczyć czas wolny na relaks, wiedząc że kwestie związane z remontem pozostawiasz w rękach doświadczonej i kompetentnej osoby.
Projekt składa się na kilka etapów: inwentaryzacja, kosztorys, rysunki techniczne, fotorealistyczne wizualizacje, specyfikacja materiałowa i nadzór nad  projektem.  
Wykonuję również projekty online wszystkie materiały są udostępniane drogą elektroniczną, ze szczegółowymi rysunkami wytycznymi więc nasz nadzór nad inwestycją nie jest niezbędny.
Posiadam sprawdzoną ekipę remontową i stolarza, dzięki czemu z pewnością będziesz zadowolony z efektów współpracy. Dzięki naszej znajomości rynku zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Zapraszam na moją stronę, mogą się Państwo zapoznać z pełną ofertą :
http://www.jachtomadesign.pl
Pozdrawiam,
Renata Jachtoma

Słowa kluczowe: Projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, architekt wnętrz, projektant wnętrz, architektura wnętrz, usługi projektowania wnętrz
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
Zakres działania
  • Architekci wnętrz  z Warszawy

    Usługi projektowania wnętrz, aranżacja wnętrz, architekt wnętrz, architektura wnętrz, projektant wnętrz, projektowanie wnętrz

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()