JACEK NOWAKOWSKI

Łeba

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
JACEK NOWAKOWSKI
JACEK NOWAKOWSKI
Telefon:
603XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jestem fotografem mobilnym. Wykonuję zdjęcia wnętrz i budowli oraz urządzeń i obiektów przemysłowych. Realizuję reportaże plenerowe i okolicznościowe oraz sesje portretowe w wybranym przez zleceniodawcę miejscu. Szczególnie zachęcam do realizacji sesji zdjęciowych w Łebie i jej okolicach, ponieważ dysponuję w Łebie przytulnymi pokojami gościnnymi, w których można zamieszkać i odpocząć, jednocześnie realizując  okolicznościową sesję zdjęciową w nadmorskiej scenerii. Zachęcam do obejrzenia mojej strony www.fotografo.pl

Słowa kluczowe: Fotografia architektury, fotografia wnętrz, fotograf mobilny, sesje zdjęciowe, sesje plenerowe, sesje fotograficzne, fotografia wizerunkowa, portret dziecka, fotograf wnętrz, fotograf architektury,
Sprzęt i wyposażenie
 • Korpusy, obiektywy, lampy Nikon, Nikkor, Sigma, Tamron, Quadralite
  Korpusy, obiektywy, lampy Nikon, Nikkor, Sigma, Tamron, Quadralite

  Pracuję na korpusach marki Nikon: D810, D700, D200 z obiektywami: Tamron 15-30 mm f/2.8, Nikkor 24-70 mm f/2.8 i 70-200 mm f/2.8 oraz Sigma 85 mm f/1,4. Pomieszczenia i plener doświetlam lampami marki Quadralite (Reporter 360 TTL i Stroboss 60) oraz Nikon (SB-800). Posiadam również niezbędne akcesoria takie jak statywy, parasolki, dyfuzory, kolorowe filtry do lamp oraz prostokątne filtry na obiektywy.

Warunki współpracy
 • Przy każdym zleceniu cena usługi oraz sposób rozliczenia jej ustalane są indywidualnie. Jej wysokość uzależniona jest od rodzaju zlecenia (plener, portret, pomieszczenia, budynki), lokalizacji zlecenia, zakresu zlecenia i kosztów dojazdu.
  Obrobione zdjęcia przekazywane są zleceniodawcy w dwóch wariantach rozdzielczości: wysokiej do bezpośredniego wydruku i niskiej przeznaczonej do publikacji w internecie. Rozszerzenia i formaty plików graficznych ustalane są ze zleceniodawcą.
  Obróbka i odpowiednie przygotowanie zdjęć do przekazania zleceniodawcy zajmuje nie więcej niż dwa dni robocze. Przy bardziej wymagających projektach czas oczekiwania nie powinien przekroczyć pięciu dni roboczych.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()