Jacek Łukasiewicz

(1)

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Jacek Łukasiewicz
Jacek Łukasiewicz
Telefon:
574XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Copywriting, pisanie wszelkiej maści tekstów.

Słowa kluczowe: Artykuły, redagowanie artykułów, artykuły redagowanie, pisanie artykułów, pomoc w pisaniu artykułów
Zakres działania
 • SEO copywriterzy i redaktorzy artykułów

  Redagowanie artykułów, artykuły, pomoc w pisaniu artykułów, artykuły redagowanie, pisanie artykułów

 • Copywriterzy

  Redagowanie tekstu, teksty reklamowe, skuteczne teksty reklamowe, copywriter, copywriting, tworzenie tekstów www,

Aktualne zlecenia z moim udziałem (9)
 • Copywriter

  Dzień dobry, chętnie zajmę się zleceniem. Chyba chodziło Panu o znaki a nie słowa? :) Zapraszam na moją stronę: www.copypisarz.wordpress.com, gdzie znajdzie Pan przykładowe teksty mojego autorstwa (także o tematyce finansowej). Rozliczenie na podstawie faktury VAT lub kryptowalutami (Monero, Bitcoin, Ethereum), jeżeli nie chce Pan płacić VATu. Niestety PayPal odpada. Kontakt: jacek.lukasiewicz@o2.pl Moja stawka w przypadku tego zlecenia to 10 zł/1000 zzs Pozdrawiam serdecznie!

  10 zł
  za 1000 znaków
 • zlecę stworzenie opisów produktów - branża biżuteria, zegarki

  Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia. Opisywałem już setki zegarków, a jeden z opisów znajdą Państwo na mojej stronie - www.copypisarz.wordpress.com. Kontakt na adres email: jacek.lukasiewicz@o2.pl Wystawiam FV. Serdecznie zapraszam do współpracy!

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Poszukuje do dłuższej współpracy copywritera - tematyka blog modowy

  Dzień dobry, z przyjemnością zajmę się Pana zleceniem. Proszę zajrzeć na moją stronę - www.copypisarz.wordpress.com - gdzie znajdzie Pan przykładowe teksty mojego autorstwa. Po więcej (możliwy artykuł testowy) zapraszam na maila: jacek.lukasiewicz@o2.pl. Serdecznie zapraszam do współpracy!

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Copywriter - długoterminowa współprac w redagowaniu artykułów, wpisów

  Dzień dobry Panu, chętnie zajmę się tym zleceniem. Proszę odwiedzić moją stronę - www.copypisarz.wordpress.com - gdzie znajdzie Pan przykładowe teksty mojego autorstwa. Dzięki temu, będzie mógł Pan zapoznać się z moim stylem pisania. Jest tam również wątek związany z energetyką. :) Kontakt: jacek.lukasiewicz@o2.pl Zapraszam do współpracy!

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Copywriting - Odnawialne źródła energii - fotowoltaika

  Dzień dobry, zapraszam do współpracy. Co prawda, o fotowoltaice nie pisałem. Wykonywałem za to research związany z własną działalnością w tej branży i jej opłacalnością. Interesowałem się również turbinami wiatrowymi, więc myślę, że mam ponadprzeciętne pojęcie o OZE. W moim portfolio - www.copypisarz.wordpress.com (zakładka Przykładowe Teksty) znajdzie Pan artykuł o podziemnym zgazowaniu węgla. Może nie na temat, lecz pozwoli to Panu na zapoznanie się z moim stylem pisania. W ostateczności oferuję wykonanie artykułu testowego, płatnego jedynie w przypadku nawiązania dalszej współpracy. W skrócie - płaci Pan z zadowolenie i dalsze perspektywy, nie za rozczarowanie. Wystawiam FV. Jeżeli każdy artykuł ma mieć +- 2500 zbs to cena wyniesie 100PLN brutto. Oczywiście nie będę się upominał o dodatkowe pieniądze jak wyjdzie trochę więcej literek. ;) Temat jest przyjemny. Kontakt: jacek.lukasiewicz@o2.pl Zapraszam do współpracy!

  100 zł
  za 1000 znaków
 • Opisy produktów - branża IT

  Dzień dobry, chętnie zajmę się Pana zleceniem. Mam doświadczenie w pisaniu artykułów na temat kryptowalut oraz gogli VR. Zapraszam na moją stronę - www.copypisarz.wordpress.com - w celu zapoznania się z przykładowymi tekstami mojego autorstwa. Wystawiam fakturę VAT. Cena, którą podałem zawiera już 23% VAT. Oferuję również artykuł testowy na życzenie (płatny tylko wówczas, gdy nawiązana zostanie dalsza współpraca). Kontakt: jacek.lukasiewicz@o2.pl Serdecznie zapraszam!

  25 zł
  za 1000 znaków
 • Pisanie opisów smartfonów

  Dzień dobry Pani Aleksandro, chętnie zajmę się zleceniem. Wykonywałem wcześniej artykuły oraz opisy, dotyczące gogli VR. Myślę, że nie będzie problemu, również ze smartfonami. Przykładowe teksty: www.copypisarz.wordpress.com Kontakt: jacek.lukasiewicz@o2.pl Pozdrawiam serdecznie

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Zlecę teksty na stronę www: podróże, ciekawostki, historia

  Dzień dobry, z przyjemnością zajmę się Pana zleceniem. Mam do zaoferowania lekkie pióro oraz tworzenie ciekawej, przystępnej dla każdego odbiorcy treści, o czym może się Pan przekonać osobiście na stronie www.copypisarz.wordpress.com, w zakładce "Przykładowe teksty". Wystawiam fakturę VAT przez portal useme. Moja stawka podstawowa to 20 PLN Brutto/1000 zzs. Zapraszam do kontaktu. Jestem dostępny pod adresem email: jacek.lukasiewicz@o2.pl Pozdrawiam serdecznie!

  20 zł
  za 1000 znaków
 • COPYWRITER - współpraca

  Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na stronie www.copypisarz.worpdress.com. Moje portfolio znajdzie Pan w zakładce "Przykładowe Teksty". Wystawiam faktury VAT useme. Kontakt: jacek.lukasiewicz@o2.pl Proponuję 20PLN/1000 zze (VAT w cenie!). Pozdrawiam serdecznie!

  20 zł
  za 1000 znaków

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
duża ilość propozycji:
indywidualne podejście do klienta:
oryginalne przedstawienie treści:
otwartość na zmiany klienta:
poprawność gramatyczna:
poprawność stylistyczna:

Komentarz:

Wszystko przebiegło bardzo dobrze i sprawnie