Izabela Aftyka

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Izabela Aftyka
Izabela Aftyka
Telefon:
518XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Witam serdecznie :)

Na wstępie powiem: nie wahaj się pisać! ;) Lubię rozmawiać o pomysłach i różnych koncepcjach, więc nie musisz mieć dla mnie konkretnej propozycji współpracy, by się poradzić lub po prostu przedstawić swoją ideę.

A teraz trochę konkretów:
Świadczę usługi w zakresie marketingu internetowego, specjalizując się w copywritingu oraz content marketingu (strategie).

Moje artykuły i wpisy publikowane są na blogach oraz w magazynach (m.in. Forbes). Zamiłowanie do wszelkiego rodzaju powieści wykształciło u mnie zdolność tworzenia testów nieszablonowych i angażujących. Piszę treści zwiększające konwersje: oferty handlowe, teksty na strony internetowe i landing page, artykuły sponsorowane, reklamy oraz szereg innych form.

Efekty mojej pracy i blog o copywritingu możesz znaleźć na stronie copywritingbiznesowy.pl

Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywałam pracując w agencji marketingowej, koordynując i promując różnego rodzaju wydarzenia biznesowe (konferencje, warsztaty) oraz jako freelancerka.

Jestem dobrze zorganizowana, a tym samym uwielbiam wyzwania i niekonwencjonalne projekty. Tak więc jeśli uważasz, że mogę Ci w czymś pomóc lub chcesz po prostu obgadać nurtujące Cię kwestie - zapraszam! :)

copywritingbiznesowy.pl

Słowa kluczowe: Marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe, copywriting, content marketing
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()