IT SOLUTIONS Adrian Wnuk

(1)

Gdańsk

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
IT SOLUTIONS Adrian Wnuk
IT SOLUTIONS Adrian Wnuk
Telefon:
570XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Usługi informatyczne związane z bezpieczeństwem IT, sieciami oraz serwerami windows i tymi z rodziny unix.

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (6)
 • Przygotowanie serwera pod Magento 2.1.7

  Dzień dobry, Na co dzień zajmuje się administracją serwerami oraz sieciami. Przeprowadzę wszystkie oczekiwane zmiany oraz instalacje. Gwarancja oraz pomoc w przypadku problemów zawsze dostępna :) Zapraszam do kontaktu mailowego: a@wnuk.it. Oczywiście wystawiam FV. Po kontakcie ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące płatności, stawki oraz dotyczące serwera.

  Do negocjacji
 • Konfiguracja Owncloud

  Dzień dobry, Na co dzień zajmuje się administracją serwerami oraz sieciami. U kilku klientów wdrażałem rozwiązania oparte o dyski Synology, QNAP oraz rozwiązania typu OwnCloud, z których korzysta nawet po 100 użytkowników na jeden dysk. Przeprowadzę wszystkie oczekiwane zmiany oraz instalacje. Gwarancja oraz pomoc w przypadku problemów zawsze dostępna :) Zapraszam do kontaktu mailowego: a@wnuk.it. Oczywiście wystawiam FV, a zlecenie jestem w stanie wykonać w 100% zdalnie przy użyciu oprogramowania do zdalnego.

  Do negocjacji
 • konfiguracja dysku Synology

  Dzień dobry, Na co dzień zajmuje się administracją serwerami oraz sieciami. U kilku klientów wdrażałem rozwiązania oparte o dyski Synology oraz QNAP, z których korzysta nawet po 100 użytkowników na jeden dysk. Przeprowadzę wszystkie oczekiwane zmiany oraz instalacje. Gwarancja oraz pomoc w przypadku problemów zawsze dostępna :) Zapraszam do kontaktu mailowego: a@wnuk.it. Oczywiście wystawiam FV, a zlecenie jestem w stanie wykonać w 100% zdalnie przy użyciu oprogramowania do zdalnego połączenia.

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie konfiguracji subiekta GT

  Dzień dobry, Na co dzień pracuje z tematami związanymi z zagadnieniami sieciowymi, serwerowymi, a także oprogramowanie Insertu. Proszę o kontakt na adres mailowy a@wnuk.it :)

  Do negocjacji
 • podpięcie bramki przelewy24 do aplikacji opartej na systemie shopify

  Dzień dobry, Na co dzień zajmuje się administracją serwerami oraz sieciami. Prowadzę aktywną obsługę sklepów internetowych oraz firmową. Proszę o kontakt mailowy na a@wnuk.it. Wystawiam Fakturę VAT.

  Do negocjacji
 • Konfiguracja serwera poczty postfix

  Dzień dobry, Wykonam zlecenie w pełno zdalnie. Zapraszam do przesłania szczegółów. Wystawiam fakturę VAT :) Adres mailowy: a@wnuk.it Telefon kontaktowy: 570-875-800

  150 zł
  za całość

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2018.07.17
Zlecenie: Szukam informatyka
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Problem z którym męczyłem się od ponad 2 miesięcy Pan Adrian załatwił w dosłownie 10 minut i to zdalnie. Z uwagi na uczciwość, szybkość pracy i ogromną wiedzę mogę go polecić każdemu. Moja firma będzie z pewnością korzystać z jego usług. Jestem pewny, że w szeroko pojętej dziedzinie "informatyki" nie ma dla niego rzeczy niemożliwych!!!