Praktyczne rozwiązania - IQ SERVICE

Rzędkowice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
IQ SERVICE
IQ SERVICE
Telefon:
609XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Jurajska 47
41-200

Rzędkowice

Podgląd

IQ SERVICE - Praktyczne rozwiązania dla Twojego domu.  Oferujemy cały szereg usług by Twój dom był tańszy w użytkowaniu, zdrowszy, wygodniejszy i byś się czuł w nim bezpiecznie. Oferujemy montaż instalacji wod-kan-CO, solarnych, fotowoltaicznych, elektrykę (uprawnienia SEP) , montaż odkurzaczy centralnych i rekuperacji, montaż podłóg z litego drewna, nietypowe zabudowy wnętrz, budowę kominków, tarasów, itp. Pełną ofertę naszych usług znajdziecie na naszej stronie internetowej www.iqservice.slask.pl.

Słowa kluczowe: Instalacje wodno kanalizacyjne, usługi instalacyjne, instalacje grzewcze, instalacje gazowe, instalacje elektryczne, instalacje budowlane, naprawy budowlane
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
 • System odkurzania centralnego (realizacja 2015r.) System odkurzania centralnego. Zamontowano jednostkę centralną, dwie szufelki automatyczne (kuchnia i wiatrołap), oraz trzy gniazda ścienne ssące. Montaż rur realizowany w trakcie budowy budynku. Cena za system z akcesoriami i montażem. ( 2015 r)
 • Panele solarne
  Panele solarne Cena Powyżej 5000 zł
  System solarny, dwa panele, sterownik, pompa obiegowa, zbiornik CWU z wężownicą, osprzęt. Montaż 2016 r.
 • Aranżacja wnętrza domu jednorodzinnego Koncepcja wykończenia wnętrz wraz z generalnym wykonaniem. Dom jednorodzinny. realizacja 2014-2015
 • Kominek z płaczem wodnym
  Kominek z płaczem wodnym Cena Do 2000 zł
  Kominek wspomagający ogrzewanie domu (wkład z płaczem wodnym) zasilanie w powietrze do spalania przez rurę poprowadzoną pod fundamentem. Kominek wyposażony w sterownik spalania i przepustnicę regulacyjną. Montaż (2015 r.) Montaż 2000 zł, materiały zależnie od potrzeb i oczekiwań klienta (3000-8000zł )
 • Podłaga z deski litej (jesion) Wymiana podłogi ze starego linoleum na deskę litą jesionową wraz z listwami cokołowymi. Realizacja 2016 r. Usługa z materiałem.
WWW (3)
 • Ico_small_web Strona internetowa naszej firmy.
 • Ico_small_web Wspinanie dla każdego. Kursy, obozy, wspinaczka rodzinna i rekreacyjna, wycieczki szkolne i zielone szkoły - zajęcia plenerowe , wspinanie, mosty linowe, jaskinie, itp. ABC Wspinania to prawie 40 lat doświadczenia wspinaczkowego które możemy Wam przekazać. Mamy licencję PZA (Polski Związek Alpinizmu), uprawnienia państwowe Ministerstwa Sportu i Turystyki, oraz własną bazę szkoleniową w skałach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
 • Ico_small_web Dla tych dla których samo chodzenie po górach to za mało i chcieli by spróbować zrobić następny krok czyli myślą o nauce wspinaczki. Dlaczego warto wybrać kurs wspinaczkowy prowadzony przez Instruktora Polskiego Związku Alpinizmu. Jak się przygotować do kursu, co z sobą zabrać, itp. Na stronie jest też słownik słownictwa wspinaczkowego który nowicjuszom powinien ułatwić zrozumienie pewnych pojęć czy zwrotów, słów, używanych przez wspinaczy.
Dyplomy i certyfikaty
Aktualności
 • Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.iqservice.slask.pl (marzec 2017)

  Z przyjemnością informujemy że nasz nowa strona internetowa już działa pod adresem: www.iqservice.slask.pl
  Tam można się zapoznać z naszą ofertą usług.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()