Etykiety - Opakowania - IPAK Sp.J. M.Sikora P.Gałczyński

Świdnik

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
IPAK Sp.J. M.Sikora P.Gałczyński
IPAK Sp.J. M.Sikora P.Gałczyński
Telefon:
508XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Etykiety - ich produkcja , to najnowszy dział uruchomiony przez firmę Ipak w 2018 roku . Nasze etykiety i opakowania znajdują zastosowanie w wielu gałęziach branży spożywczej i przemysłowej. Jako producent wysokiej jakości etykiet i worków foliowych chcemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie opakowań i logistyki.

Etykiety produkowane przez naszą firmę, woreczki foliowe oraz inne wysokiej jakości opakowania są tym, na czym koncentrujemy szczególną uwagę . Dlatego zainwestowaliśmy w nowoczesny park maszynowy . Nasze maszyny do produkcji etykiet samoprzylepnych na roli , są aktualnie jednymi z najszybszych tego typu urządzeń w Europie.

Etykiety samoprzylepne na roli, foliowe worki na chleb, papierowe torby do pieczywa wykonujemy w różnych wariantach - mogą to być opakowania czyste , bądź z zadrukiem do 8 kolorów .

Worki foliowe wykonywane są przez nas z najwyższej jakości materiałów, mogą być realizowane w bardzo różnorodnych wariantach. Są adresowane do każdej branży, począwszy od woreczków na pieczywo, słodycze poprzez woreczki dla przemysłu tekstylnego , kosmetycznego rolnictwa, skończywszy na woreczkach z euro otworem zaklejanych taśmą klejącą.

Słowa kluczowe: Naklejki reklamowe, etykiety reklamowe, naklejki i etykiety, etykiety samoprzylepne, druk naklejek
Realizacje
WWW (1)
  • Ico_small_web Etykiety, Worki foliowe, Torby papierowe, nadruki i maszyny pakujące Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.
Osiągnięcia
  • Doświadczeni Specjaliści - doceniło nas wielu klientów (kwiecień 2019)

    Zespół ludzi tworzących naszą firmę, pracuje od wielu lat w branży opakowań. Dzięki temu zdobył ogromną wiedzę i doświadczenie. Dlatego nasi doradcy zapewnią Państwu zawsze najlepsze materiały i rozwiązania w najkorzystniejszych cenach. Oferujemy naszym Klientom szeroki zakres usług. Opakowania od A do Z. U nas zamówisz projekt, wykonanie i realizację opakowań papierowych i foliowych. Prowadzimy także sprzedaż i serwis urządzeń pakujących i drukujących. Oferujemy naszym Klientom maszyny pakujące: compack, smipack, drukarki etykiet oraz zgrzewarki liniowe. Zapraszamy do współpracy.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()