Kompleksowo, nowocześnie - Interaktywni.pro sp. z o.o.

Rybnik

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Interaktywni.pro sp. z o.o.
Interaktywni.pro sp. z o.o.
Telefon:
324XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy agencją interaktywną świadczącą szeroką gamę usług od tworzenia responsywnych stron www, portali i sklepów internetowych, aplikacji mobilnych, poprzez planowanie i realizację kampanii e-marketingowych (kampanie banerowe, mailingowe, SEO, SEM). Oferujemy pełen zakres usług związanych z etapami planowania, tworzenia i promocji rozwiązań internetowych.

Zespół doświadczonych specjalistów pracujących nad sukcesem każdego projektu czuwa, aby otrzymali Państwo kompleksową usługę, wykorzystującą maksymalnie potencjał Waszych firm i przyczyniającą się do dalszego rozwoju.

Słowa kluczowe: Tworzenie serwisów internetowych, tworzenie portali internetowych, serwisy internetowe, portale internetowe, tworzenie serwisów www
Realizacje
WWW (25)
  • Ico_small_web Dedykowany portal internetowy o tematyce turystyczno-podróżniczej. Portal internetowy www.turystykabezgranic.pl to komercyjny projekt powstały zgodnie z wizją i oczekiwaniami klienta. Celem portalu jest prezentacja i zachęta do współudziału w podróżach, zarówno zorganizowanych jak i niezorganizowanych. Bazową technologią projektu jest framework Symfony PHP. Warstwa informacyjna portalu została podzielona na kilka sekcji obejmujących takie tematyki jak Aktualności, Blogi, Relacje z wyjazdów czy też Wyprawy. Wszystkie treści publikowane na łamach portalu dzielą się na trzy główne grupy tematycznej Podróże, Sport i Relaks, w ramach których użytkownik przegląda różne informacje a także zapoznaje się z ofertą wycieczek i wypraw. Funkcjonalność portalu to także system publikacji artykułów i wypraw przez samych użytkowników. Wspierany jest on poprzez moduł moderacji. Aktywność użytkowników promowana i nagradzana jest w specjalny programie lojalnościowym. Układ graficzny projektu bazuje na modułowym zagospodarowywaniu poszczególnych sekcji strony głównej i podstron portalu. Stanowi to także znaczne usprawnienie przy generowaniu wersji responsywnej strony internetowej czyli jej dostosowaniu do urządzeń mobilnych. Model biznesowy portalu zakłada funkcjonowanie darmowego i płatnych planów abonamentowych. Zmiana pakietu na wyższy odkrywa przed użytkownikiem dodatkowe treści portalu dając mu także możliwość dodawania ogłoszeń. Oprócz tego, na potrzeby portalu, wdrożono także moduł reklamowy pozwalający administratorowi na publikację reklam i banerów w odpowiednio do tego wyznaczonych sekcjach portalu.
  • Ico_small_web FVZ Deli Meat to projekt dla firmy z branży gastronomicznej z ciekawym systemem nawigacji i dedykowanym systemem CMS opartym na frameworku Symfony. Po kilku latach funkcjonowania starej strony internetowej Klient chcąc nadać jej nowoczesny wygląd nawiązał współpracę z naszą agencją interaktywną. Ze względu na specyfikę działalności firmy oraz współpracę z wieloma kontrahentami najważniejszym elementem nowej strony był system nawigacji. Wygoda przeszukiwania i intuicyjne działanie to główne aspekty, nad którymi pracowaliśmy. W konsekwencji w miejsce typowej nawigacji w postaci drzewka kategorii produktów wdrożony został system filtracji oferty. W tym celu w autorskim systemie CMS wdrożyliśmy moduł produktowy pozwalający na parametryzację poszczególnych pozycji oferty według potrzeb klienta. Od strony użytkownika przeglądanie i orientację wspiera system ikonografii dopasowany do branży klienta. Układ strony, grafika i zastosowane kolory cechują się lekkością pozostawiając nawigację w centralnym miejscu. Strona dostosowuje się do niskiej rozdzielczości ekranu, którą cechują się urządzenia mobilne często wybierane przez klientów i kontrahentów przy przeglądaniu strony. Stąd też aspekt responsywności był ważnym elementem z punktu widzenia firmy FVZ Deli Meat wychodzącej naprzeciw wygody użytkownika. Nowa odsłona strony cechuje się wykorzystaną nowoczesną technologią wdrożoną w kontekście estetycznej szaty graficznej.
  • Ico_small_web Regionalny, miejski portal internetowy o komercyjnym charakterze. Z wydawcą portalu internetowego Zlotowskie.pl współpracujemy już około 10 lat. W przeciągu tego czasu byliśmy zaangażowani w powstanie i rozwój portalu miejskiego, który dojrzał do obecnej postaci. Bazową technologią projektu jest framework Symfony PHP. Aktualna odsłona portalu to przede wszystkim zastosowanie możliwości frameworka Symfony, który sprawdził się idealnie podczas projektowania i wdrażania nowych rozwiązań. Nasza agencja a w zasadzie zespół programistów był odpowiedzialny za powstanie głównego silnika portalu – systemu CMS, który służy do sprawnej publikacji i zarządzania treścią, strukturą i funkcjonalnością portalu. Odpowiadaliśmy także za wydajność i stabilność systemu portalowego przeprowadzając liczne optymalizacje. System CMS pozwala zarządzać takimi modułami funkcjonalnymi portalu jak artykuły, galerie zdjęć, galerie video, system komentarzy, moduł wydarzeń w regionie, konfigurator formularzy, sondy, baza prezentacji i archiwum gazety lokalnej, system bannerowy, moduł ogłoszeń portalu, moduł bazy firm i newsletter. Istotną częścią zaprojektowanego systemu było wdrożenie rozwiązań programistycznych pozwalających na elastyczną konfigurację planów abonamentowych. Komercyjny charakter portalu realizowany jest między innymi poprzez odpłatne udostępnianie bazy artykułów prasowych z najnowszego i starszych wydań gazety oraz publikację ogłoszeń w bazie ogłoszeń. Obsługa płatności realizowana jest, rzecz jasna, za pośrednictwem obranego systemu płatności online.
  • Ico_small_web Sklep internetowy Nails Company na platformie PrestaShop Nails Company, wiodąca marka w branży produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci, po raz kolejny powierzyła naszemu zespołowi kreację i wdrożenie sklepu internetowego o zasięgu międzynarodowym. W wyniku analizy potrzeb i specyfiki działalności firmy, naszą rekomendacją była platforma PrestaShop. Oprócz oczywistych walorów estetycznych związanych z branżą kosmetyczną firmy Nails Company, powstała kreacja mocny nacisk kładzie na prostotę, wygodę i szybkość nawigacji oraz procesu zakupowego w sklepie internetowym. Przez wzgląd na rosnący udział urządzeń mobilnych w sprzedaży online aspekt responsywności odgrywał istotną rolę na etapie projektowania. Wprawdzie bazą jest sklep PrestaShop i jego silnik, jednakże powstały layout znacznie odbiega od domyślnych jego widoków. Wdrożenie sklepu obejmowało co najmniej kilka istotnych operacji programistycznych. Pierwszą z nich stanowiło przygotowanie dedykowanego importu bazy danych z dotychczasowego sklepu internetowego do bazy Presta Shop. Import obejmował pełną bazę produktową łącznie z kategoriami, cenami i materiałem zdjęciowym jak i wersjami językowymi. Importem objęto także bazę klientów firmy. W związku z działaniami handlowymi na rynkach europejskich oraz dywersyfikacją polityki handlowej podjęto decyzję o wykorzystaniu możliwości sklepu PrestaShop i wdrożono funkcjonalność multistore. Pozwala ona między innymi na działanie jednego, scentralizowanego systemu e-commerce na różnych domenach internetowych.
  • Ico_small_web Zaufanie oraz długoletnia współpraca w zakresie obsługi naszego klienta – agencji pośrednictwa i marketingu sportowego Fairsport zaowocowało realizacją drugiej odsłony strony internetowej www.fairsport.pl Nowocześnie zaprojektowana, promocyjna i informacyjna strona wyróżnia się ciekawą i przejrzystą prezentacją zawodników piłkarskich. Podstawę stanowi autorski system administracji CMS oparty na platformie programistycznej Symfony. Pozwala on na zarządzanie strukturą strony oraz jej warstwą tekstową, materiałem zdjęciowym i filmowych. Międzynarodowy zakres działalności agencji Fairsport to także trzy wersje językowe. Dedykowana baza zawodników pozwala administratorowi: dodawać, edytować i usuwać nowych zawodników prezentowanych na stronie, aktualizować profil zawodnika, grupować zawodników według pozycji na boisku (napastnik, bramkarz itd.), tworzyć galerie zdjęć oraz umieszczać materiał filmowy. Zastosowana kolorystyka i akcenty graficzne korespondują z identyfikacją wizualną firmy. Układ strony pozwala użytkownikowi w intuicyjny sposób poruszać się po niej i sprawnie wyszukiwać informacji. W myśl zasady „mobile first” ze szczególną pieczołowitością wdrożono responsywną wersję strony optymalizując jej działanie na smartfonach i tabletach.
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()