Kompleksowo, nowocześnie - Interaktywni.pro sp. z o.o.

Rybnik

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Interaktywni.pro sp. z o.o.
Interaktywni.pro sp. z o.o.
Telefon:
324XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy agencją interaktywną świadczącą szeroką gamę usług od tworzenia responsywnych stron www, portali i sklepów internetowych, aplikacji mobilnych, poprzez planowanie i realizację kampanii e-marketingowych (kampanie banerowe, mailingowe, SEO, SEM). Oferujemy pełen zakres usług związanych z etapami planowania, tworzenia i promocji rozwiązań internetowych.

Zespół doświadczonych specjalistów pracujących nad sukcesem każdego projektu czuwa, aby otrzymali Państwo kompleksową usługę, wykorzystującą maksymalnie potencjał Waszych firm i przyczyniającą się do dalszego rozwoju.

Słowa kluczowe: Tworzenie serwisów internetowych, tworzenie portali internetowych, serwisy internetowe, portale internetowe, tworzenie serwisów www
Realizacje
WWW (25)
 • Ico_small_web MOTOLAND – sklep internetowy skierowany do fanów jednośladów. Sklep internetowy ww.motocykle-rowery.pl został wdrożony na oprogramowaniu Shoper. Zaprojektowana przez grafika indywidualna szata graficzna ma za zadanie w odpowiedni sposób wyeksponować ważne dla potencjalnego klienta informacje na stronie m.in. o bezpłatnej dostawie, możliwości zakupu na raty i serwisie. Projekt graficzny charakteryzuje się nowoczesnością, zdjęcie w tle jest świetną podstawą do ekspozycji zawartości strony, a zastosowana kolorystyka jest spójna z logo Motoland. Oprócz zadbania o atrakcyjny wygląd i ekspozycję produktów, wdrożyliśmy: dedykowane modyfikacje mechanizmów wyświetlania galerii zdjęć produktu dla urządzeń mobilnych, dedykowany mechanizm cyklicznego importu danych z hurtowni części samochodowych MORETTI, zautomatyzowanie procesów przekierowań 301 adresów starego sklepu na odpowiedniki na nowej platformie. Standardowa wyszukiwarka, dodatkowe filtry wyświetlające produkty wg. producenta oraz zakresu cenowego, sortowanie wg. nazwy oraz ceny malejącej/rosnącej, a także dwie możliwości wyświetlania listingu produktów – wszystko to daje użytkownikowi komfort przeglądania strony i wyszukiwania odpowiedniego asortymentu. W ramach współpracy z klientem, który spodziewał się określonego efektu końcowego powstał sklep internetowy, który jest przemyślany funkcjonalnie, a indywidualny projekt graficzny w atrakcyjny sposób eksponuje produkty.
 • Ico_small_web Doktor Bóbr doradza jak dbać o zdrowe i piękne zęby We współpracy z agencją PR Guarana PR dla Prywatnych Gabinetów Dentystycznych Dental Centrum zrealizowaliśmy informacyjny serwis internetowy. Powstała responsywna strona internetowa to konsekwencja kampanii edukacyjno-profilaktycznej, której celem jest poszerzenie wiedzy społecznej na temat profilaktyki próchnicy i chorób jamy ustnej. Celem naszych działań było stworzenie kreacji strony internetowej ciekawej graficznie i czytelnej. W intuicyjny sposób ma ona pozwalać na zgłębianie wiedzy w temacie przez odwiedzających. Warstwa treści strony edytowana jest za pośrednictwem autorskiego systemu CMS autorstwa naszej agencji. Wśród walorów strony wymienić należy także responsywność czyli dostosowywanie się do typu urządzenia, z którego korzysta internauta.
 • Ico_small_web Prezentujemy www.InstalatON.pl – oficjalny sklep internetowy Systemu Fibaro. Zakres działań naszego zespołu rozpoczął się już na etapie kreacji logotypu instalatON a prowadził przez stworzenie szaty graficznej sklepu, jej wdrożenie na platformie Prestashop, zaawansowaną integrację z programem Subiekt, aż po wprowadzenie licznych dedykowanych modyfikacji oprogramowania e-commerce. Wśród nich wymienić należy powstanie Strefy dla partnera InstalatON z autoryzowanym dostępem do plików do pobrania, rozwiązania do obsługi płatności terminowych i rozbudowany system rabatowy. Tworząc szatę graficzną sklepu koncentrowaliśmy się na walorach użytkowych, eksponując produkt i wspomagając proces zakupowy. Przez wzgląd na techniczny charakter asortymentu sklepu postawiliśmy na minimalizm. Powstały projekt cechuje mocny nacisk na responsywność i szczegółowa optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych.
 • Ico_small_web Dar.net dostawca usług telekomunikacyjnych Dynamiczny rozwój firmy Darnet, dostawcy usług internetowych, wymagał stworzenia nowoczesnej strony internetowej odzwierciedlającej jej charakter. Darnet to dostawca internetu i usług telekomunikacyjnych obecny na śląskim rynku od 13 lat. W tym czasie firma stworzyła rozległą sieć szkieletową opartej na przeszło 200 km linii światłowodowych oraz sieci 278 nadajników radiowych. Zadaniem naszej agencji interaktywnej było stworzenie nowej koncepcji graficznej internetowej prezentacji firmy i jej oferty. Realizacja zakładanego celu osiągnięta została poprzez wdrożenie responsywnej strony internetowej, której struktura oraz zawartość oparta jest na najnowszym systemie CMS autorstwa Interaktywni.pro. Głównymi walorami użytkowymi strony są mobilność i czytelna nawigacja a sam projekt graficzny wykonany został w stylistyce flat design. Na uwagę zasługuje moduł konfigurator oferty – dedykowane rozwiązanie funkcjonalne wdrożone na potrzeby projektu strony. Powstałe oprogramowanie pozwala klientom firmy na stworzenie oferty zgodnej z ich potrzebami. Wśród pakietów usług typu internet, telefon, telewizja, klient wybiera preferowane parametry. Za pośrednictwem modułu istnieje także możliwość aktywacji usług dodatkowych oraz złożenie zamówienia online.
 • Ico_small_web Webowa i mobilna aplikacja jako wsparcie nowoczesnej firmy. Nowoczesnaksiegowa.pl to rozbudowana platforma, której celem jest integrowanie różnych środowisk księgowych. Z jednej strony służy firmom korzystającym z takich programów fakturujących jak Optima czy też Subiekt, z drugiej biurom rachunkowym korzystającym z modułów księgowych tychże programów. Platformą jednoczącą stała się aplikacja webowa, która dodatkowo pozwala na prowadzenie takich działań firm jak wystawianie faktur i rejestracja dokumentów zakupowych, bez potrzeby posiadania dodatkowego oprogramowania. Jedną z funkcji platformy nowoczesnaksiegowa.pl jest kojarzenie firm z biurami księgowymi funkcjonującymi w ramach projektu. Powstała aplikacja webowa inicjuje współpracę partnerską poprzez formularz rejestracji kont użytkowników – zarówno firm jak i biur rachunkowym, pozwala ona także konfigurować pełen zakres funkcjonalny platformy, udostępnia także pełną dokumentację księgową online – od dokumentów sprzedażowych, przez zakupowe po rejestry VAT. Aplikacja mobilna działająca na platformach iOS, Android oraz WindowsPhone gwarantuje użytkownikom dostęp do najważniejszych funkcjonalności systemu, w tym m.in. przeglądania zestawień księgowych, raportów, szybkie wystawianie faktur a także rejestrację faktur zakupowych za pomocą skanowania kodów QR.
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Zlecę stronę dla fotografa - do sprzedaży zdjęć

  Nasi specjaliści z Rybnika chętnie wykonają dla Pani stronę internetową. *** Nasze portfolio znajdzie Pani na: http://www.interaktywni.pro/pl/portfolio/ *** Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pani oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Landing Page

  Nasi specjaliści chętnie wykonają dla Pana stronę internetową typu landing page. *** Nasze portfolio znajdzie Pan na: http://www.interaktywni.pro/pl/portfolio/ *** Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie strony internetowej

  Nasi specjaliści chętnie wykonają dla Pana stronę internetową. *** Nasze portfolio znajdzie Pan na: http://www.interaktywni.pro/pl/portfolio/ *** Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Instalacja stron www na serwerze pomoc przy parkowaniu domen

  Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pani oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Wykonywanie frontów stron i sklepów internetowych

  Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań i możliwości współpracy: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Strona z fotokalendarzami

  Nasi specjaliści chętnie wykonają dla Pana stronę internetową z fotokalendarzami. *** Nasze portfolio znajdzie Pan na: http://www.interaktywni.pro/pl/portfolio/ *** Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Programowanie stron i sklepów internetowych oraz aplikacji

  Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Podpięcie prostego cms

  Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Wykonanie strony internetowej na WP

  Nasi specjaliści chętnie wykonają dla Pana stronę internetową. *** Nasze portfolio znajdzie Pan na: http://www.interaktywni.pro/pl/portfolio/ *** Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Prestashop postawienie sklepu

  Nasi specjaliści chętnie wykonają dla Pana sklep internetowy na platformie Prestashop. *** Nasze portfolio znajdzie Pan na: http://www.interaktywni.pro/pl/portfolio/ *** Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Zlecę budowę sklepu internetowego z damskimi ciuchami

  Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Strona internetowa i logo

  Nasi specjaliści chętnie wykonają dla Pana stronę internetową wraz z logotypem. *** Nasze portfolio znajdzie Pan na: http://www.interaktywni.pro/pl/portfolio/ *** Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • wykonanie strony www nauka jazdy

  Nasi specjaliści chętnie wykonają dla Pana stronę internetową. *** Nasze portfolio znajdzie Pan na: http://www.interaktywni.pro/pl/portfolio/ *** Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Strona internetowa z systemem rezerwacji jachtów

  Nasi specjaliści chętnie wykonają dla Pana stronę internetową. *** Nasze portfolio znajdzie Pan na: http://www.interaktywni.pro/pl/portfolio/ *** Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Odświeżenie wyglądu strony WWW serwisu IT ( ew. nowa strona ).

  Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Połączenie strony internetowej z bazą danych

  Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Serwis z ogłoszeniami motocyklowymi

  Nasi specjaliści chętnie wykonają dla Pana serwis z ogłoszeniami motocyklowymi. *** Nasze portfolio znajdzie Pan na: http://www.interaktywni.pro/pl/portfolio/ *** Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Prosta strona interenetowa z forularzem

  Nasi specjaliści chętnie wykonają dla Pana stronę internetową. *** Nasze portfolio znajdzie Pan na: http://www.interaktywni.pro/pl/portfolio/ *** Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Zlecę przygotowanie strony głównej portalu internetowego

  Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji
 • Responsywna strona www

  Nasi specjaliści chętnie wykonają dla Pana stronę internetową. *** Nasze portfolio znajdzie Pan na: http://www.interaktywni.pro/pl/portfolio/ *** Proszę o kontakt w celu poznania szczegółów Pana oczekiwań: mail: anna@interaktywni.pro *** Z doświadczeń klientów wiemy, że podawanie cen i terminów wykonania bez poznania szczegółów często kończy się niedomówieniami lub źle wykonanymi projektami. Dlatego proszę o przesłanie konkretnych wytycznych - na ich podstawie będziemy mogli przygotować rzetelną ofertę z wyceną.

  Do negocjacji