Kompleksowo, nowocześnie - Interaktywni.pro sp. z o.o.

Rybnik

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Interaktywni.pro sp. z o.o.
Interaktywni.pro sp. z o.o.
Telefon:
324XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy agencją interaktywną świadczącą szeroką gamę usług od tworzenia responsywnych stron www, portali i sklepów internetowych, aplikacji mobilnych, poprzez planowanie i realizację kampanii e-marketingowych (kampanie banerowe, mailingowe, SEO, SEM). Oferujemy pełen zakres usług związanych z etapami planowania, tworzenia i promocji rozwiązań internetowych.

Zespół doświadczonych specjalistów pracujących nad sukcesem każdego projektu czuwa, aby otrzymali Państwo kompleksową usługę, wykorzystującą maksymalnie potencjał Waszych firm i przyczyniającą się do dalszego rozwoju.

Słowa kluczowe: Tworzenie serwisów internetowych, tworzenie portali internetowych, serwisy internetowe, portale internetowe, tworzenie serwisów www
Realizacje
WWW (25)
  • Ico_small_web Regionalny, miejski portal internetowy o komercyjnym charakterze. Z wydawcą portalu internetowego Zlotowskie.pl współpracujemy już około 10 lat. W przeciągu tego czasu byliśmy zaangażowani w powstanie i rozwój portalu miejskiego, który dojrzał do obecnej postaci. Bazową technologią projektu jest framework Symfony PHP. Aktualna odsłona portalu to przede wszystkim zastosowanie możliwości frameworka Symfony, który sprawdził się idealnie podczas projektowania i wdrażania nowych rozwiązań. Nasza agencja a w zasadzie zespół programistów był odpowiedzialny za powstanie głównego silnika portalu – systemu CMS, który służy do sprawnej publikacji i zarządzania treścią, strukturą i funkcjonalnością portalu. Odpowiadaliśmy także za wydajność i stabilność systemu portalowego przeprowadzając liczne optymalizacje. System CMS pozwala zarządzać takimi modułami funkcjonalnymi portalu jak artykuły, galerie zdjęć, galerie video, system komentarzy, moduł wydarzeń w regionie, konfigurator formularzy, sondy, baza prezentacji i archiwum gazety lokalnej, system bannerowy, moduł ogłoszeń portalu, moduł bazy firm i newsletter. Istotną częścią zaprojektowanego systemu było wdrożenie rozwiązań programistycznych pozwalających na elastyczną konfigurację planów abonamentowych. Komercyjny charakter portalu realizowany jest między innymi poprzez odpłatne udostępnianie bazy artykułów prasowych z najnowszego i starszych wydań gazety oraz publikację ogłoszeń w bazie ogłoszeń. Obsługa płatności realizowana jest, rzecz jasna, za pośrednictwem obranego systemu płatności online.
  • Ico_small_web Sklep internetowy Nails Company na platformie PrestaShop Nails Company, wiodąca marka w branży produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci, po raz kolejny powierzyła naszemu zespołowi kreację i wdrożenie sklepu internetowego o zasięgu międzynarodowym. W wyniku analizy potrzeb i specyfiki działalności firmy, naszą rekomendacją była platforma PrestaShop. Oprócz oczywistych walorów estetycznych związanych z branżą kosmetyczną firmy Nails Company, powstała kreacja mocny nacisk kładzie na prostotę, wygodę i szybkość nawigacji oraz procesu zakupowego w sklepie internetowym. Przez wzgląd na rosnący udział urządzeń mobilnych w sprzedaży online aspekt responsywności odgrywał istotną rolę na etapie projektowania. Wprawdzie bazą jest sklep PrestaShop i jego silnik, jednakże powstały layout znacznie odbiega od domyślnych jego widoków. Wdrożenie sklepu obejmowało co najmniej kilka istotnych operacji programistycznych. Pierwszą z nich stanowiło przygotowanie dedykowanego importu bazy danych z dotychczasowego sklepu internetowego do bazy Presta Shop. Import obejmował pełną bazę produktową łącznie z kategoriami, cenami i materiałem zdjęciowym jak i wersjami językowymi. Importem objęto także bazę klientów firmy. W związku z działaniami handlowymi na rynkach europejskich oraz dywersyfikacją polityki handlowej podjęto decyzję o wykorzystaniu możliwości sklepu PrestaShop i wdrożono funkcjonalność multistore. Pozwala ona między innymi na działanie jednego, scentralizowanego systemu e-commerce na różnych domenach internetowych.
  • Ico_small_web Zaufanie oraz długoletnia współpraca w zakresie obsługi naszego klienta – agencji pośrednictwa i marketingu sportowego Fairsport zaowocowało realizacją drugiej odsłony strony internetowej www.fairsport.pl Nowocześnie zaprojektowana, promocyjna i informacyjna strona wyróżnia się ciekawą i przejrzystą prezentacją zawodników piłkarskich. Podstawę stanowi autorski system administracji CMS oparty na platformie programistycznej Symfony. Pozwala on na zarządzanie strukturą strony oraz jej warstwą tekstową, materiałem zdjęciowym i filmowych. Międzynarodowy zakres działalności agencji Fairsport to także trzy wersje językowe. Dedykowana baza zawodników pozwala administratorowi: dodawać, edytować i usuwać nowych zawodników prezentowanych na stronie, aktualizować profil zawodnika, grupować zawodników według pozycji na boisku (napastnik, bramkarz itd.), tworzyć galerie zdjęć oraz umieszczać materiał filmowy. Zastosowana kolorystyka i akcenty graficzne korespondują z identyfikacją wizualną firmy. Układ strony pozwala użytkownikowi w intuicyjny sposób poruszać się po niej i sprawnie wyszukiwać informacji. W myśl zasady „mobile first” ze szczególną pieczołowitością wdrożono responsywną wersję strony optymalizując jej działanie na smartfonach i tabletach.
  • Ico_small_web Zouzi.pl – to sklep internetowy z galanterią skórzaną wdrożony na oprogramowaniu Shoper Zaprojektowany przez nas indywidualny szablon graficzny uwzględniający oczekiwania klienta i preferowaną przez niego kolorystykę jest tłem do prezentacji asortymentu sklepu. www.zouzi.pl to sklep internetowy wdrożony na platformie Shoper. Rozbudowana wyszukiwarka, dodatkowe filtrowanie produktów oraz przejrzysty układ sprawiają, że potencjalny klient w łatwy sposób możne znaleźć konkretny produkt. Atrakcyjna ekspozycja asortymentu w parze z dokładną charakterystyką przedstawia użytkowi pełen zestaw informacji na temat konkretnego produktu. Zarówno zdjęcia jak i opisy są zaprezentowane przejrzyście. Oprócz projektowania graficznego oraz wdrożenia sklepu nasz zespół odpowiadał także za copywriterskie i graficzne działania na stronach informacyjnych. Całe wdrożenie przebiegało sprawnie dzięki zaangażowaniu całego zespołu i współpracy z klientem. Sklep internetowy jest uruchomiony, a zaufanie klienta przełożyło się na dalszą współpracę w zakresie działań budujących pozycję ZOUZI w social mediach.
  • Ico_small_web We współpracy z działem marketingu MOSiR stworzyliśmy dedykowany projekt strony internetowej z zastosowaniem technologii responsywnej. Technologia responsywna pozwala efektywnie korzystać z treści strony na urządzeniach mobilnych. Dodatkowe ułatwienie nawigacyjne stanowi struktura blokowa, zastosowana przy realizacji projektu. Treść strony redagowana jest za pomocą autorskiego systemu CMS. Maksymalnie praktyczną formę prezentuję system nawigacji, który zarządza dużą ilością obiektów i wprowadzanych treści. Zawartość strony można przeglądać za pomocą trzech narzędzi: głównego menu nawigacyjnego, filtrów sortujących treści według: typu usługi oraz dyscypliny oraz zaawansowanej wyszukiwarki przeszukującej zasoby strony. Przyklejenie logo wraz z menu głównym do górnej przeglądarki upraszcza poruszanie się na stronie. Dużym udogodnieniem dla osób niedowidzących jest możliwość wyboru wersji kontrastowej strony oraz rozmiarów czcionki. Na potrzeby projektu stworzony został dedykowany moduł obiektów MOSiR. Pozwala on na utworzenie charakterystyki obiektów, którym towarzyszy rozbudowana galeria zdjęć. Konfiguracja bazy danych pozwala także na prostą publikację aktualności, zarówno na stronie głównej jak i na stronach poszczególnych obiektów. Mechanizm google maps umożliwia użytkownikowi w łatwy sposób odnaleźć interesujący go obiekt na mapie. Zastosowany mechanizm kalendarium to miejsce gdzie w formie kalendarza wszystkie obiekty MOSiR prezentują spis organizowanych eventów. Interesującą funkcjonalnością jest moduł odliczania czasu do rozpoczęcia wydarzenia oraz możliwość skorzystania z formularza zapisu. Dzięki newsletterowi subskrybenci mogą być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi obiektów i wydarzeń. Więcej informacji w: Case study z realizacji strony internetowej dla MOSiR Rybnik
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()