Industrialworks Piotr Pieszak

Radków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
industrialworks Piotr Pieszak
industrialworks Piotr Pieszak
Telefon:
723XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma industrialworks zajmuje się kompleksowym serwisem i diagnostyką maszyn przemysłowych takich jak paletyzatory, wagi automatyczne, raszlownice, podajniki, linie technologiczne, maszyny mobilne jak kombajny do zbioru warzyw i inne urządzenia zautomatyzowane. Naprawianie awarii związanych z pneumatyką i sterowaniem zaworami hydrauliki siłowej, konserwacja maszyn i urządzeń.

Przedmiotem działalności firmy jest także projektowanie i wykonywanie szaf sterowniczych i układów / systemów sterowania, programowanie sterowników logicznych PLC i paneli operatorskich HMI, programowanie i instalowanie przemienników częstotliwości.

Firma pełni również usługi modernizacji / renowacji istniejących instalacji i urządzeń. Być może posiadasz starszą maszynę sprawną mechanicznie, w której niedomaga sterowanie, a poziom bezpieczeństwa personelu pozostawia wiele do życzenia ? W takim razie zapraszam do kontaktu :)

Montaż i uruchamianie maszyn oraz linii technologicznych także znajduje się w ofercie.

www.serwismaszyn-automatyka.pl

Słowa kluczowe: Serwis maszyn specjalistycznych, naprawa maszyn specjalistycznych, maszyny specjalistyczne serwis, maszyny specjalistyczne naprawa, serwis maszyn specjalistycznych
Realizacje
Zdjęcia i grafika (6)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()