"Twoja forma stylu" - Industerno

Poznań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Industerno
Industerno
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

INDUSTERNO “Twoja forma stylu” to polska marka pod szyldem, której od kilku lat produkujemy oraz sprzedajemy meble o nowoczesnych, prostych formach utrzymane w loftowej, skandynawskiej oraz industrialnej stylistyce. Jesteśmy rozwijającą się firmą, która nie boi się wyzwań. Tworzymy niepowtarzalne meble, które są połączeniem minimalistycznego projektowania z polskim wykonaniem i idealnie wpisują się w obecne trendy architektoniczne. Dostępne u nas produkty to propozycja dla osób poszukujących ciekawych rozwiązań na odświeżenie wnętrz swoich domów i mieszkań, a także ceniących sobie najwyższą jakość, niebanalny design i oszczędne wzornictwo.

Każdy oferowany produkt tworzymy własnoręcznie w naszej pracowni przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i doskonałej jakości materiałów. Sami zajmujemy się także projektowaniem, dzięki czemu nasza oferta jest bardzo zróżnicowana.

Wykonujemy również projekty klientów indywidualnych i pomagamy im realizować swoje pomysły. Wszystkie meble możemy wykonać w dowolnie wybranym przez klienta wymiarze lub według dostarczonego rysunku czy wizualizacji. Do każdej pracy podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem. Nawet najbardziej wymagające zamówienie jesteśmy w stanie realizować bardzo szybko i w przystępnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szerszych informacji i wyceny.

Słowa kluczowe: Meble, meble na wymiar, meble na zamówienie, stoliki kawowe
Zakres działania
  • Meble na wymiar  z Poznania

    Meble, meble łazienkowe na wymiar, meble kuchenne na wymiar, meble na wymiar, meble na zamówienie

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()