Projektujemy i wykonujemy - Ilona Polit

(2)

Łódź

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Ilona Polit
Ilona Polit
Telefon:
669XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Av-design
przygotujemy projekt oraz zajmiemy się jego wykonaniem. Przygotowanie do remontu to trudny czas. Poszukiwanie sprawdzonych wykonawców, wiele ciężkich decyzji. Z nami przygotowania do remontu to zero stresu, ponieważ przygotujemy dla Ciebie wizualizacje 3D , rozplanujemy układ mebli, dobierzemy materiały wykończeniowe. Dodatkowo polecimy zaprzyjaźnione, godne zaufania firmy stolarskie, szklarskie z którymi współpracujemy. Projektujemy i wykonujemy
kompleksowe remonty wnętrz stosujemy nowatorskie rozwiązania i materiały wysokiej jakości. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zadowolenie klienta to nasza wizytówka i o to dbamy najbardziej.

Wycena prac projektowych oraz prac budowlanych nic nie kosztuje wystarczy przesłać na adres: avdesign@interia.pl plany mieszkania oraz krótko opisać co jest do wykonania.

Słowa kluczowe: Projekty wnętrz, Aranżacje, Wizualizacje, Kompleksowe remonty wykończenia
Realizacje
WWW (1)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (1)
  • Zlecę położenie płytek na tarasie o wymiarach 4.4m x4.4m

    Witam serdecznie. Osoby znające się nie podejmą się tej pracy, wykonanie hydroizolacji na betonie który jest bez odcięcia izolacyjnego to jak strzał w kolano... Każda chemia budowlana i hydroizolacja z czasem odparzy. najbezpieczniej będzie dla Pana i wykonawcy wykonać taras wentylowany, na pewno wytrzyma dłużej niż klejenie płytek i mniejsze koszta. Pozdrawiam Avangarda Paweł Polit. http://www.remonty-avangarda.weebly.com/

    Do negocjacji

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
dokładność i staranność:
krótki termin realizacji:
kultura osobista pracowników:
porządek pozostawiony po realizacji:
uwzględnianie nietypowych życzeń klienta:

Komentarz:

Bardzo solidny wykonawca. Wykonawca służy pomocą i radą przy wyborze materiałów, elastyczny na propozycje zmian w trakcie realizacji. Bardzo wysoka jakość wykonania. Miłe i profesjonalne podejście do klienta. Polecam.

2013.01.18
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
dokładność i staranność wykonania:
elastyczne godziny pracy:
jakość używanych materiałów i preparatów:
krótki termin realizacji:
kultura osobista pracowników:
porządek pozostawiony po realizacji:
uwzględnianie nietypowych życzeń klienta:

Komentarz:

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pana Pawła to solidny, bardzo dokładny, uczciwy fachowiec, który ma bardzo dużo pomysłów na aranżację wnętrza. Pan Paweł był głównym pomysłodawcą na aranżację ścian i sufitów w moim mieszkaniu. Jestem też bardzo zadowolona z gładzi które są idealne wykonane techniką na mokro, natomiast łazienka wykonana została z wg projektu przy drobnych zmianach zasugerowanych przez P. Pawła z czego jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam.