Wodzirej&DJ Igor Kanada. - Igor Gaba

Gdynia

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Igor Gaba
Igor Gaba
Telefon:
730XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Matejki 11 /60
81-407

Gdynia

Podgląd

„Ukraińskie wesele w Polsce” - to moj nowy projekt, jako wodzireja, showmana i DJ!
Dla was, Ukraińców mieszkających w Polsce, proponuję organizowanie i prowadzenie wesel lub innych imprez w dwóch językach: ukraińskim i polskim, w stylu ludowym i nowoczesnym oraz w tradycjach ukraińskich i polskich z pieśniami, tańcami, rozrywkami i konkursami.
Sukces twojego wesela gwarantowany!!!!

"Українське весілля в Польщі" - це мій новий проект, як ведучого, шоумена та DJ!
Для Вас, Українці, які живуть у Польщі, я пропоную організацію та проведення весілля та інших імпрез в народному та сучасному стилі, з українськими та польськими традиціями, піснями, танцями, забавами та конкурсами.
Повна розважальна програма за сценарієм, складеним разом з Вами!
Успіх Вашого свята у моїх руках!!!!

Słowa kluczowe: Oprawa muzyczna imprez, didżeje, soliści, orkiestry, zespoły muzyczne na wesele, kapele weselne, orkiestra weselna
Realizacje
Audio (2)
Umiejętności
 • Wodzirej, showman, wokalista&DJ.Ukraińsko-polski wesela,i mp

  Ekspert (30 lat)

Doświadczenie
 • Ukraina i Polska (maj 1989 - obecnie)

  Wodzirej, showman, wokalista&DJ: „Ukraińskie wesele w Polsce” - to moj nowy projekt, jako wodzireja, showmana i DJ! Dla was, Ukraińców mieszkających w Polsce, proponuj„Ukraińskie wesele w Polsce” - to moj nowy projekt, jako wodzireja, showmana i DJ! Organizowanie i prowadzenie wesel lub innych imprez w dwóch językach: ukraińskim i polskim, w stylu ludowym i nowoczesnym oraz w tradycjach ukraińskich i polskich z pieśniami, tańcami, rozrywkami i konkursami.

Sprzęt i wyposażenie
 • RCF, JBL, Shure, Soundkraft, Korg, Chauvet, DB USA, Japan
  RCF, JBL, Shure, Soundkraft, Korg, Chauvet, DB USA, Japan

  Zawsze mam sprzęt najlepszych producentów, jako profesjonalny wodzirej szanuję jakość nagłośnienia, oświetlenia, oprawy muzycznej na weselu lub imprezę.

Warunki współpracy
 • Warunki wspolpracy bardzo proste:
  Zaliczka - 20% od umownej kwoty. (gwarancja naszej współpracy).
  Jak wesela odbywasie poza trojmiastem, to koszt przyjazdu i odjazdu oraz zamieszkania pokrywa klient ( kiedy wesele lub inna impreza w innym mieście i potrzebuję przyjazdu dzień przed weselem).
  W dzień wesela:
  czyste pomieszczenie dla przygotowania do pracy, zmiany ubrania, odpoczynku, czysta niegazowana woda do picia.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (3)
 • DJ - Wodzirej. Wesele 19 czerwca br. bez poprawin (ok. 70 osób)

  Dzień dobry! Terminy wolne i pani mogę śmiało zwracać się. Ja, Igor Kanada, wodzirej, showman, DJ&wokalista. Pracuje w dwóch językach, ukraińskim i polskim, minimalnie znam angielski, ale mam bardzo wielkie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu wesel międzynarodowych. Moje doświadczenie pozwala mi zrobić wesele takim, że weselne gości będą jeszcze długo wspominac i wysyłać opinie o najlepszym weselu, na którym oni mogli być. I piszę ja to pani nie dla tego żeby promowac siebie, a ze względu na to, co daje mi prawo tak o sobie powiedzieć. Z mojej strony jest wszystko, żeby wesele było oryginalne, wesołe, kreatywne, pełne zabawy, muzyki, tańcow, konkursów. Oczywiście chodzi i o wykorzystaniu najlepszego sprzętu i oświetlenia. Mój telefon komórkowy 730172586 - Igor Kanada .п Wideo można oglądać w YouTube "wodzireja&DJ, muzyk showman Igor Kanada", a jeszcze na stronie Wedding.pl.

  2500 zł
  za całość
 • Szukam Dj, konferansjerów i wodzirejów do współpracy.

  Ja, Igor Kanada, wodzirej, showman, DJ&wokalista. Pracuje w dwóch językach, ukraińskim i polskim, minimalnie znam angielski, ale mam bardzo wielkie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu wesel międzynarodowych. Mój telefon komórkowy 730172586 - Igor Kanada . Otwarty do współpracy!!! Wideo można oglądać w YouTube "wodzireja&DJ, muzyk showman Igor Kanada", a jeszcze na stronie Wedding.pl.

  Do negocjacji
 • ZESPÓŁ NA WESELE POLSKO-UKRAIŃSKIE

  Dzień dobry! Ja, Igor Kanada, wodzirej, showman, DJ&wokalista. Pracuje w dwóch językach, ukraińskim i polskim, minimalnie znam angielski, ale mam bardzo wielkie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu wesel międzynarodowych. Moje doświadczenie pozwala mi zrobić wesele takim, że weselne gości będą jeszcze długo wspominac i wysyłać opinie o najlepszym weselu, na którym oni mogli być. I piszę ja to pani nie dla tego żeby promowac siebie, a ze względu na to, co daje mi prawo tak o sobie powiedzieć. Z mojej strony jest wszystko, żeby wesele było oryginalne, wesołe, kreatywne, pełne zabawy, muzyki, tańcow, konkursów. Oczywiście chodzi i o wykorzystaniu najlepszego sprzętu i oświetlenia. Mój telefon komórkowy 730172586 - Igor Kanada . Wideo można oglądać w YouTube "wodzireja&DJ, muzyk showman Igor Kanada", a jeszcze na stronie Wedding.pl.

  3500 zł
  za całość