HVAC Plus Profesjonale Usługi Inżynierskie Jakub Spałek

Chorzów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
HVAC Plus Profesjonale Usługi Inżynierskie Jakub Spałek
HVAC Plus Profesjonale Usługi Inżynierskie Jakub Spałek
Telefon:
794XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy legalną i PROFESJONALNĄ firmą zajmującą się instalacjami w budownictwie (wentylacja, klimatyzacja, chłodzenie, ogrzewanie, odpylanie, odciągi przemysłowe, wod-kan, gaz itd. Jesteśmy uprawnionymi projektantami i kierownikami robót w zakresie instalacji, dlatego posiadamy rozległą wiedzę i doświadczenie.

100% NASZYCH ZLECEŃ POCHODZI Z POLECEŃ, to świadczy o naszym profesjonalizmie, rozległej wiedzy i ZAUFANIU, którym darzą nas nasi klienci.

Wszystko co robimy (projekty, montaże, doradztwo, opinie, itd.) robimy całym sercem i zaangażowaniem, bo po prostu instalacje są naszą PASJĄ!
Posiadamy profesjonalny sprzęt i co najważniejsze NAJLEPSZYCH PRACOWNIKÓW.
KAŻDA nasz usługa jest wykonywana PROFESJONALNIE i jest ZOPTYMALIZOWANA, bo posiadamy WIEDZĘ, dzięki, której potrafimy sobie PRZELICZYĆ i DOBRAĆ instalację czy urządzenia.

Nasza WIEDZA PROJEKTOWA i podejście z PASJĄ powodują, że robimy to DOBRZE i klienci są bardzo zadowoleni.

Instalacja ma być projektowana i wykonywana tak, aby służyć przez min. 15 lat, dlatego biorą pod uwagę fakt, iż trzeba będzie płacić rachunki przez najbliższe lata projektujemy i wykonujemy instalacje OPTYMALNE i co ważne CICHE!

Słowa kluczowe: Wentylacja, rekuperacja, odzysk ciepła, klimatyzacja, montaż klimatyzacji, montaż wentylacji, ogrzewanie, instalacje energooszcędne, instalacje w domu pasywnym, chłodzenie, pompy ciepła
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()