Hotel Horda

Słubice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Hotel Horda
Hotel Horda
Telefon:
530XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Siedziba hotelu Horda zlokalizowana jest w Słubicach, na terenie województwa lubuskiego. Specjalizujemy się w wynajmie pokojów. Działalność w branży rozpoczęliśmy ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1989 roku. Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem hotelu jest Janusz Gibała.
Głównym profilem działalności hotelu Horda, oprócz wynajmowania pokojów, jest również organizacja imprez okolicznościowych. Możemy Państwu zaproponować dwie sale weselne, które posiadają część jadalną i są połączone z barem oraz miejscem na tańce. Zapewniamy, że zorganizujemy wszystko tak, jak nasi Klienci będą chcieli. Podejmiemy się organizacji wesel, przyjęć rodzinnych, firmowych imprez integracyjnych, imienin oraz styp. Ponadto możecie Państwo u nas wydać przyjęcie z okazji urodzin bądź chrzcin Państwa dzieci. Zorganizujemy również szkolenia oraz konferencje - oddajemy do dyspozycji nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną.

Słowa kluczowe: Hotel, noclegi, hotel z noclegami, pokoje do wynajęcia, pokoje jednoosobowe, pokój z łóżkiem małżeńskim, pokoje trzyosobowe, pokoje dwuosobowe
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()