Home Staging Rzecz

Gliwice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Home Staging Rzecz
Home Staging Rzecz
Telefon:
511XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu - home staging
Przejrzyj ogłoszenia na dowolnym portalu nieruchomości i zwróć uwagę, że tylko pewien rodzaj zdjęć zachęca Cię, by wejść na stronę prezentującą nieruchomość. Jej niechlujne zaprezentowanie może znacznie obniżyć szansę na sprzedaż.

Jeśli więc chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom lub inny lokal szybko i sprawnie; pragniesz dużego zainteresowania potencjalnych kupców, które pozwoli uzyskać wysoką cenę sprzedaży - zwiększ szansę, odpowiednio przygotowując do tego nieruchomość i zdecyduj się na usługę home staging.

Dbam o to, by nieruchomość prezentowała się zachęcająco i estetycznie poprzez jej odpowiednie wystylizowanie. Następnie wykonuję sesję zdjęciową, której efekty posłużą Ci do zwiększenia zainteresowania Twoją nieruchomością i uzyskania spodziewanego zysku.

Wykonując stylizacje i zdjęcia uwypuklam atuty miejsca, kierując się świadomością oczekiwań potencjalnych kupców. Nie tworzę jednak zdjęć, które zmieniają nieruchomość w sposób nierealistyczny - potencjalny kupiec po umówieniu się na oględziny nieruchomości nie powinien czuć się oszukany!

Zachęcam do kontaktu i współpracy osoby prywatne oraz agentów nieruchomości.

Słowa kluczowe: Sprzedaż nieruchomości, oferty sprzedaży nieruchomości, nieruchomości na sprzedaż, domy na sprzedaż, działki na sprzedaż
Realizacje
Zdjęcia i grafika (6)
 • Kuchnia Pomieszczenia pokazane byle jak nie wzbudzają zainteresowania. Te zaprezentowane starannie budzą ciekawość i pożądanie potencjalnego kupca.
 • Salon Pomieszczenia pokazane byle jak nie wzbudzają zainteresowania. Te zaprezentowane starannie budzą ciekawość i pożądanie potencjalnego kupca.
 • Przytulna Sypialnia Pomieszczenia pokazane byle jak nie wzbudzają zainteresowania. Te zaprezentowane starannie budzą ciekawość i pożądanie potencjalnego kupca.
 • Sypialnia Pomieszczenia pokazane byle jak nie wzbudzają zainteresowania. Te zaprezentowane starannie budzą ciekawość i pożądanie potencjalnego kupca.
 • Wyjątkowo klimatyczny dom Pomieszczenia pokazane byle jak nie wzbudzają zainteresowania. Te zaprezentowane starannie budzą ciekawość i pożądanie potencjalnego kupca.
Umiejętności
 • Wystrój wnętrz

  Zaawansowany (15 lat)

 • Dekoracyjne malowanie pokoi

  Zaawansowany (15 lat)

 • Marketing

  Zaawansowany (15 lat)

 • Fotografia

  Zaawansowany (15 lat)

Warunki współpracy
 • Wycena usługi następuje w toku bezpośredniej rozmowy z Klientem, a jej wysokość uzależniona jest od charakteru i zakresu całości usługi.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()