Native Speaker - "Hilfe"

(1)

Wałcz

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
"Hilfe"
"Hilfe"
Telefon:
790XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Szanowni Państwo,
Nazywam się Marlena Ruth i jestem Właścicielem nowo otwartego Polsko-Niemieckiego Centrum Integracyjnego „Hilfe” w Wałczu.
Wychowałam na terenie Niemiec również kończyłam tam szkoły i studia. Znam kulturę i obyczaje. Mogę zaoferować moim Klientom wiedzę na temat kraju, tam żyjących ludzi i ich obyczajów. Nie tylko wiedzę językową.
Obsługuję kompleksowo głownie klientów z Polski i Niemiec oraz wspieram firmy administracyjnie w formie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych (symultaniczne oraz konsekutywne)
Do moich Usług liczą się również: Załatwianie spraw urzędowych oraz prawnych mailowo, telefonicznie oraz w formie listów, pomoc w odzyskiwaniu  zadłużeń z krajów niemiecko języcznych.  
W moim nowoczesnym centrum językowym proponuje Klientom efektywną i ciekawą naukę oraz indywidualnej oraz grupową (do 3 osób) przy pomocy między innymi tablicy interaktywnej.
Prowadzę również ogólne kursy Integracyjne składające się z kursu językowego oraz z kursu orientacyjnego. Poziom kursu językowego według umiejętności kursantów może się składać z kursu podstawowego a następnie rozszerzonego lub tylko rozszerzonego.  W toku kursu językowego Kursanci poznają słownictwo potrzebne do mówienia i pisania w życiu codziennym.  Do tego należy załatwianie spraw urzędowych, rozmowy z sąsiadami i kolegami z pracy, pisanie listów wypełnienie formularzy.
Kurs orientacyjny poinformuje Kursanta o życiu w Niemczech i przekaże wiedzę na temat porządku prawnego, kultury i najnowszej historii kraju.
Organizuję także specjalne kursy integracyjne np. dla kobiet, rodziców, młodzieży oraz kursy specjalistyczne dla poszczególnych grup zawodowych (Zawody techniczne, Zawody Medyczne itp.)  
Jeśli Państwo jesteście zainteresowani szczegółami proszę o kontakt ze mną  w formie maila lub telefonicznie:
„Hilfe”
Marlena Ruth
Okulickiego 10-14/5
78-600 Wałcz
tel: 790879474
mail: hilfe-pomoc@gmail.com
Z Poważeniem

Słowa kluczowe: NATIVE SPEAKER, redagowanie tekstów, tłumaczenia, tłumaczenie tekstów, pisanie tekstów,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
informowanie o błędach w oryginale:
krótki termin realizacji:
poprawność gramatyczna:
poprawność ortograficzna:
poprawność stylistyczna:
wierność przekładu:

Komentarz:

Z Panią Marleną współpracowałem przy wdrażaniu specjalistycznego portalu internetowego. Zadanie Pani Marleny polegało na przetłumaczeniu regulaminu, polityki prywatności oraz wielu fraz z branż budowlanej, prawnej, BHP i IT. Pani Marlena wywiązała się ze swojego zadania znakomicie i idealnie terminowo. Na szczególną uwagę zasługuje także miły kontakt, rzeczowość oraz całościowe, bardzo proklienckie i pełne motywacji podejście do pracy. Szczerze polecam współpracę z Panią Marleą