HAMAR

Gdynia

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
HAMAR
HAMAR
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Mocowania firmy HAMAR mają wszechstronne i sprawdzone zastosowania zarówno przy montażu płyt warstwowych, izolacji dachów płaskich; jak i produkcji konstrukcji aluminiowych, fasad i elewacji wentylowanych. Dysponujemy również pełnym pakietem mocowań mechanicznych elewacji, począwszy od kotew rozporowych ( opaskowych) poprzez wkręty samowiercące (zarówno do aluminium jak i do stali nierdzewnej) i nity do płyt elewacyjnych (+ punkty stałe – tuleje dystansowe PP i PA). Firma, jako producent i dostawca działa na polskim rynku od 25 lat i z powodzeniem dostarcza elementy złączne na największe inwestycje zarówno w Polsce jak i za granicą.
link https://hamar.com.pl/images/Hamar_Katalog-Catalogue_2018-19.pdf do najnowszej wersji naszego katalogu produktów. Bardzo proszę o wnikliwe zapoznanie się z naszym asortymentem. Jeżeli są potrzebne opisy produktów proszę skierować się na naszą stronę internetową  https://hamar.com.pl/  gdzie w zakładce informacje techniczne znajdą Państwo nasze certyfikaty produktowe  w tym Europejskie i Krajowe Aprobaty/Oceny Techniczne.
W przypadku szczegółowych ofert produktów, proszę o sprecyzowanie zakresu asortymentowo-ilościowego, a chętnie przygotuję propozycję ofertową specjalnie dla Państwa potrzeb.
Wysyłamy/dostarczamy  też na wybrane produkty próbki wyrobów celem lepszego zapoznania się z właściwościami techniczno-użytkowymi

Słowa kluczowe: Usługi budowlane, usługi remontowe, remonty, remonty i wykończenia, wyposażenie wnętrz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()