Kompleksowa obsługa firm - Grupa Kavarito Sp. z o.o.

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Grupa Kavarito Sp. z o.o.
Grupa Kavarito Sp. z o.o.
Telefon:
507XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Podstawowym profilem naszej działalności jest ogólnie pojęta branża IT - informatyka - tworzymy profesjonalnie strony, sklepy WWW, grafikę komputerową, aplikacje mobilne.

Zajmujemy się kompleksowo marketingiem internetowym, zarządzamy dziesiątkami fanpage własnych i firm lokalnych i ogólnopolskich. Tworzymy profile Social Media od podstaw w sposób dopasowany do profilu działalności i aby ich widoczność była maksymalnie duża w internecie. Zajmujemy się tworzeniem całego brandingu i strony wizualnej profili w Social Media, aktualizujemy je na bieżąco dostosowując do aktualnych trendów i wydarzeń lokalnych i na świecie. Tworzymy wszelkie materiały graficzne i opisy do Social Media. Zarządzamy zarówno kontami Facebook, Instagram, Pinterest, Google+, Google Moja Firma i innymi.

Kolejną branżą jest poligrafia - kompleksowo - od wizytówek po szyldy wraz z projektem graficznym i montażem. Szybka realizacja, najwyższa jakość i dobra cena. Możemy zająć się w ramach współpracy zadbaniem o wygląd zewnętrzny i wewnętrzny obiektów stacjonarnych, aby maksymalnie przyciągały one uwagę i klientów.

Dodatkowo zajmujemy się fotografią i wideo, posiadamy profesjonalny sprzęt Canon EOS 5D Mark III i Sony A7R II z kilkoma obiektywami, którym jesteśmy w stanie tworzyć profesjonalne zdjęcia produktowe (packshoty) oraz zdjęcia i filmy reklamowe czy teledyski. Dysponujemy profesjonalnym dronem - oferujemy ujęcia z powietrza. Zajmujemy się również produkcją audio, nagraniami lektorskimi, tworzeniem podkładów muzycznych i całych piosenek.
Dodatkowo robimy wysokiej jakości wirtualne spacery - z możliwością umieszczania ich w Google, co dodatkowo podwyższa pozycję w wyszukiwarce.

Ponadto posiadamy własną szwalnię odzieży w Ostrowcu Świętokrzyskim i jesteśmy w stanie szyć dowolne ubrania, kompleksowo odzież aż po zlecenia niestandardowe typu wielkie flagi, sektorówki na stadiony, żagle na jachty.
Posiadamy wszystkie technologiami zdobienia materiałów, - haft, nadruk DTG, sitodruk, folie flex/flock, sublimacja. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, maszyn i technologii, dzięki czemu gwarantujemy najlepszą jakość naszych produktów. Szyjemy ze wszystkich materiałów. Tworzymy całe marki odzieżowe od doboru materiału, projektu kroju, przez wszystkie dodatki i opakowania.

Zajmujemy się również organizacją imprez firmowych i masowych, kompleksowo scena, nagłośnienie, oświetlenie, agregat prądotwórczy, artyści, piosenkarze, magicy, animatorzy, sprzęt do zabawy dla dzieci (dmuchańce, trampoliny, samochodziki) i dorosłych (byk rodeo, automaty, drony), catering plenerowy (wata cukrowa, popcorn, lody, gofry, zakręcony ziemniak, frytki, grill, kiełbaska, karkówka, bigos, grochówka) oraz jedzenie restauracyjne dla VIPów, artystów, gości. Pełna obsługa techniczna, graficzna, poligraficzna i marketingowa wydarzenia.
Organizowaliśmy kompleksowo imprezy dla tysięcy osób z topowymi gwiazdami, m.in Cleo, Arka Noego, Skaner, Pod Budą (Sikorowscy), i wielu, wielu innych.
Mamy możliwość pozyskać każdego artystę w bardzo preferencyjnych cenach. Działamy na terenie całego kraju.

Wydawaliśmy książki, tłoczyliśmy płyty muzyczne, wspieramy wiele imprez charytatywnych i inicjatyw społecznych.

Jak widać zajmujemy się kompleksowo obsługą firm na bardzo wielu płaszczyznach zatem powierzenie obsługi marketingowej nam zdecydowanie ułatwi i usprawni pracę nad wizerunkiem firmy, aby stała się ona liderem na rynku lokalnym jak i regionalnym. Lubimy być oceniani po efektach naszej pracy a nie po słowach, o czym można się przekonać samemu.

Słowa kluczowe: Tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych, strony www, strony internetowe, tworzenie serwisów www
Realizacje
Zdjęcia i grafika (6)
  • Ścianka Pop-up Profesjonalna ścianka pop up dla Stowarzyszenia Samorządność i Przedsiębiorczość wraz z projektem i montażem.
  • Ulotki A4 Ulotki A4 wraz z projektem graficznym dla największego w Polsce producenta Big Bagów
  • Wizytówki srebrzone Zwracające uwagę srebrzone wizytówki (imitujące lustro) wykonane dla agencji eventowej Efekt WOW
  • Elegancki rollup Elegancki rollup wraz z projektem graficznym i drukiem dla Kancelarii Praemium.
  • Plakat Dzień Kobiet Elegancki plakat dla Restauracji "Ptaszek w Klatce" reklamujący wydarzenie z okazji Dnia Kobiet
WWW (4)
  • Ico_small_web Marka ekskluzywnych strojów kąpielowych od projektu przez szycie, projekt sklepu internetowego i sprzedaż dla znanej modelki i prezenterki Oli Ciupy.
  • Ico_small_web Strona internetowa dla znanego lokalnego Adwokata - Rafała Jabłońskiego
  • Ico_small_web Strona oraz sklep dla wydawnictwa muzycznego "Flow Productions" założonego przez rapera Michała "Sobotę" Sobolewskiego. Marka odzieżowa od projektu przez szycie i sprzedaż.
  • Ico_small_web Strona dla lokalnego klubu sportowego z ponad 90 letnią tradycją - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()