Green Planet Sp. z o.o. Sp.K.

Poznań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Green Planet Sp. z o.o. Sp.K.
Green Planet Sp. z o.o. Sp.K.
Telefon:
504XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Siedziba spółki Green Planet znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo założone w 2008 roku specjalizuje się w sprzedaży kwiatów i dodatków kwiatowych. Oferuje klientom produkty najwyższej jakości.
Kwiaty od wieków są używane do dekorowania wnętrz i uświetniania wyjątkowych okazji. Zapotrzebowanie na tego typu rośliny sprawiło, że powstała spółka Green Planet, sprowadzająca do Polski kwiaty od najlepszych, zagranicznych producentów. Pochodzą one między innymi z Holandii, Kolumbii oraz Ekwadoru. Rośliny znajdujące się w firmowej ofercie charakteryzują się świeżością, wieloma wariantami kolorystycznymi i starannym zapakowaniem. Są tak zabezpieczone, by w doskonałym stanie dotrzeć do klientów i długo nadawać się do użycia. Do klientów spółki należą przede wszystkim kwiaciarnie, pracownie florystyczne i wszyscy, którzy potrzebują kwiatów najwyższej jakości, w ilościach hurtowych.

Słowa kluczowe: Producent kwiatów ciętych, hurtownia kwiatów ciętych, hurtownia róż, producent róż, producent chryzantem, hurtownia chryzantem, producent roślin doniczkowych
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()