Flame in the frame - Grande Cru Sp. z o.o.

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Grande Cru Sp. z o.o.
Grande Cru Sp. z o.o.
Telefon:
694XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Realizujemy produkcje filmowe i sesje fotograficzne. Dzięki szerokiej gamie profesjonalnego sprzętu posiadamy pełną elastyczność w zakresie doboru rozwiązań technicznych do wymagań produkcji od zdjęć w tzw. low-light, czyli w warunkach słabego oświetlenia, przez zdjęcia nocne, aż po zdjęcia w pełnym słońcu. Dzięki temu niezależnie od wizji samej produkcji jestesmy gotowi dostarczyć materiał najwyższej klasy.

Każda produkcja jest dopasowana do potrzeb klienta od krótkich ujęć, materiałów sponsorskich, filmów wykorzystywanych w czasie prezentacji biznesowych i szkoleń. Wyświetlanych w hotelach klasy premium na ekranach i telebimach, przez aktywność w social mediach, aż po pełne spoty reklamowe i pełnometrażowe produkcje.
Do Państwa dyspozycji posiadamy:
1. Produkcja:
   - Zawodowych fotografów i operatorów
   - Make-up artist
   - Wizażysta
   - Animatorów, rysowników i dwóch grafików
   - Współpraca z agencjami modelek i aktorów

2. Realizacja:
   - Do 9 kamer FHD
   - Do 5 kamer 4K (również z możliwością nagrywania HDR (wysokiej rozpiętości tonalnej kolorów; oraz 60FPS 4K i do 240FPS FHD umożliwiające uzyskanie efektu spowalniania czasu tzw slow-motion do 10x))
   - Stabilizatory obrazu m.in. gimbale Zhiyun Crane 2, glidecamy HD 2000 i in. umożliwiające uzyskanie ekstremalnie płynnych ujęć.
   - Rejestratory dźwięku umożliwiające zapis przemówień, wystąpień, muzyki na żywo.
   - Zestawy oświetleniowe
   - Możliwość realizacji ujęć na green screen; hyper-lapse, time-lapse, motion-lapse; ujęć podwodnych i ujęć z powietrza (drony).
   - Profesjonalne, jasne obiektywy od szerokokątnych 8-12 mm ze światłem 1.4, przez uniwersalne zoomy 17-55 (np. Canon światło stałe f 2.8), aż po telekonwertery i obiektywy o bardzo dużej ogniskowej. Pełen zakres umożliwiający nagrywanie szerokich kadrów, zbliżeń pobudzających emocje i ukazujących detale, aż po nietypowe, nieszablonowe i kreatywne ujęcia.


3. Post-produkcja:
   - 3 zaawansowane stacje graficzne do post-produkcji
   - Licencje na komercyjne wykorzystanie ponad 1.000 efektów specjalnych
   - Licencje na komercyjne wykorzystanie płatnej bazy kilkuset tysięcy utworów muzycznych i efektów dźwiękowych.

Realizujemy nagrania obiektów premium, spoty, filmy reklamowe, materiały edukacyjne i szkoleniowe, nagrania z konferencji, ślubów i wesel. Bazując na długoletnich doświadczeniach z biznesem proponujemy również dodatkowe, kreatywne formy ujęć i montażu. Realizujemy nagrania bezpośrednio pod potrzeby klientów.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ: https://nafnaf.pl/dla-biznesu/video

Ujęcia z dronów
Wyjątkowego klimatu i nowych perspektyw dostarczają ujęcia realizowane przy wykorzystaniu profesjonalnych bezzałogowych statków powietrznych (dronów). Poza warstwą wizualną ujęcia te umożliwiają pokazanie usług i obiektów z innej perspektywy np rozmiarów instalacji paneli słonecznych, hal, magazynów, budowy, infrastruktury hotelowej, portów, przystani, piękna otaczającej przyrody i innych.
Nasi operatorzy dronów posiadają licencje UAVO umożliwiające wykonywanie lotów komercyjnych oraz obowiązkowe ubezpieczenia OC.

Stacje robocze i post-produkcja
Posiadamy 3 zaawansowane stacje robocze gotowe do montażu i renderingu projektów foto-video. Korzystamy z najnowszego oprogramowania renomowanych firm dzięki czemu masz pewność, że montaż i wykorzystane efekty są wysokiej klasy.

Audio: Licencje i post produkcja
Każdy projekt realizujemy w oparciu o oryginalne rozwiązania wizualne i audio. Każdy spot, reklama lub inna forma przekazu audiowizualnego tworzona jest z wykorzystaniem dodatkowych efektów i ścieżek dźwiękowych na odpowiednich licencjach (posiadamy płatne bazy utworów do wykorzystania komercyjnego).

Słowa kluczowe: Film, filmowanie, dron, drony, montaż, adobe, reklama, fotograf, fotografia, zdjęcie, zdjęcia
Pracownicy
 • Olaf Sawajner
  Olaf Sawajner

  Wyróżniany w największych międzynarodowych konkursach: tylko w tym roku ścisłe finały, selekcje i wyróżnienia w: K.R.M. International Documentary Festival (Indie, 2019); Las Vegas Global Film Festival (USA, 2019), Music Shorts Film Festival (USA, 2019), Festival Pinewood Studios (USA, 2019). Liczne nagrody za zrealizowane produkcje filmowe i fotograficzne. Postprodukcja w: Adobe Premiere Pro, After Effects, Lightroom, Photoshop. Licencja UAVO upoważniająca do latania bezzałogowymi statkami powietrznymi (drony). OC do zdjęć komercyjnych. Najmocniejsze stacje graficzne do renderingu i profesjonalny sprzęt filmowy.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Najwyższej klasy sprzęt rejestrujący Canon, Sony, Panasonic
  Najwyższej klasy sprzęt rejestrujący Canon, Sony, Panasonic

  Nagrania realizujemy z wykorzystaniem sprzętu filmowego umożliwiającego rejestrację obrazu w rozdzielczości nawet powyżej 4k, rejestracji filmów typu slow-motion w zwolnionym tempie, korzystamy z systemów stabilizacji obrazu, rekorderów audio, profesjonalnych mikrofonów – jednym słowem najwyższej klasy sprzętu. W naszej stajni posiadamy sprzęt umożliwiający realizację do 6 kamer 4K, do 12 kamer FHD, kilkadziesiąt najwyższej klasy obiektywów.

 • Profesjonalne stacje montażowe AMD, Nvidia
  Profesjonalne stacje montażowe AMD, Nvidia

  Druga część magii filmowej odbywa się na dedykowanych i najbardziej wydajnych stacjach roboczych dostępnych poza rynkiem konsumenckim (najwydajniejsze procesory 2970 wx, karty SLI 2080ti, chłodzenie wodne) – wydajność bez kompromisów umożliwiającą montaż filmowy w rozdzielczości nawet do 16k!

 • Ujęcia z powietrza: DRONY DJI
  Ujęcia z powietrza: DRONY DJI

  Włączając w to ujęcia z Bezzałogowych Statków Powietrznych (BSP nazywanych potocznie dronami). Nasi operatorzy posiadają licencje UAVO uprawniające do wykonywania takich lotów, dodatkowe szkolenia oraz obowiązujące ubezpieczenia OC. Latamy głównie na dronach DJI.

 • Bezpieczeństwo danych - macierze dyskowe ICY BOX
  Bezpieczeństwo danych - macierze dyskowe ICY BOX

  Bezpieczeństwo zarejestrowanych danych to nasz priorytet, jako profesjonaliści nie możemy pozwolić sobie na utratę Państwa danych. Dlatego też pliki źródłowe przechowywane są na specjalnych ultraszybkich macierzach dyskowych i backupowane w czasie rzeczywistym przynajmniej na 4 niezależnych dyskach, co daje gwarancję bezpieczeństwa.

 • Oprogramowanie Adobe
  Oprogramowanie Adobe

  Jesteśmy legalnie działającą firmą i korzystamy z legalnego oprogramowania. Pracujemy głównie w środowisku Adobe (Premier Pro, After Effects, Lightroom, Photoshop). Do Państwa dyspozycji dodatkowo posiadamy wykupione komercyjne licencje na: - efekty - kolorystyczne profile (LUTy) - efekty specjalne - ponad 3.000 utworów muzycznych - ponad 3.000 efektów dźwiękowych i wiele innych

 • RTX 2080ti x 4 w SLI MSI / Nvidia Geforce
  RTX 2080ti x 4 w SLI MSI / Nvidia Geforce

  Pracując na najwyższej jakości plików nasze stacje robocze nie pozostawiają miejsca na kompromisy. W czasie post produkcji korzystamy również ze stacji wyposażonej w 4 układy graficzne najwyższej klasy (najnowsze na rynku) RTX 2080 Titanium z 11 GB pamięci RAM DDR6 każdy, czyli 44GB DDR6 sumarycznie.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (16)
 • Fotografia + trailer (krótki film)

  Kreatywna fotografia,a przy tym ciekawy montaż trailera? Super! Jeżeli warunki pozwolą, to również mogę wykonać dla Was parę zdjęć lub ujęć dronem :) Zapraszam do kontaktu: olaf.sawajner@nafnaf.pl

  2700 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie filmu promującego/przedstawiającego produkt.

  Kreatywny film? To lubię, sprawnie i dobrze zmontuję. Ponoć robię to dobrze (wyróżnienia w międzynarodowych konkursach), więc pisz śmiało: olaf.sawajner@nafnaf.pl

  1500 zł
  za całość
 • Zlecę przygotowanie intro do wideo (edycję szablonu w After Affects)

  Kreatywny montaż? To lubię, sprawnie i dobrze zmontuję takie intro, z videohive sam często zamawiam :) Ponoć robię to dobrze (wyróżnienia w międzynarodowych konkursach), więc pisz śmiało: olaf.sawajner@nafnaf.pl rozliczenie jak najbardziej FVAT

  250 zł
  za całość
 • Zmontowanie i nagranie filmu na you tube pod sklep www

  Kreatywny montaż? To lubię, sprawnie i dobrze zmontuję taki film, a ponoć robię to dobrze (wyróżnienia w międzynarodowych konkursach), więc pisz śmiało: olaf.sawajner@nafnaf.pl

  500 zł
  za całość
 • Intro na YouTube z animacja naszego loga

  Jeżeli chcecie, by kostki składały się na logo lub przesuwały się w określonym wzorze, to śmiało piszcie, szybko sobie z tym poradzę :) olaf.sawajner@nafnaf.pl

  400 zł
  za całość
 • Zdjęcia produktowe

  Zapraszamy do współpracy, mamy duże doświadczenie w fotografii produktowej :) a szczególnie "pomysłowej", nie tylko się tym chwalimy, ale i wygrywamy międzynarodowe konkursy foto-video właśnie dobrymi pomysłami :) Cena za zdjęcie: od 100 zł (wszystko zależy od postprodukcji, możemy zrobić i wypas zdjęcie na konkurs od 250 zł/szt).

  100 zł
  za sztuka
 • Realizacja Wideo Produktowego

  Interesujący projekt! „Inni robią tanio, my robimy dobrze”. Dlatego obiekty premium wybierają nasze usługi (referencje do wglądu m.in. Grand Hotel 5* by Tiffi, Natura Mazur 4*, Lineas Romero (Hiszpania), Kihhad 5* Resort (Malediwy)). Jeżeli szukasz terminowości, doświadczenia, kreatywnego podejścia, profesjonalizmu i jakości – to z chęcią wykorzystam doświadczenie zdobyte w czasie realizacji ponad 1.000 projektów filmowych w kilkunastu krajach. Za Twoje produkcje będzie odpowiadał człowiek wyróżniany w największych międzynarodowych konkursach: tylko w tym roku ścisłe finały, selekcje i wyróżnienia w: K.R.M. International Documentary Festival (Indie, 2019); Las Vegas Global Film Festival (USA, 2019), Music Shorts Film Festival (USA, 2019), Festival Pinewood Studios (USA, 2019). Jeżeli chcesz zrobić epicki film, reklamę, produkcję – już wiesz, gdzie warto zadzwonić. Jeżeli szukasz najtańszej oferty – życzę powodzenia i zapraszam w przyszłości do współpracy.

  25000 zł
  za całość
 • Nawiążę stałą współpracę na montaż filmików na You Tube

  Interesujący projekt! „Inni robią tanio, my robimy dobrze”. Dlatego obiekty premium wybierają nasze usługi (referencje do wglądu m.in. Grand Hotel 5* by Tiffi, Natura Mazur 4*, Lineas Romero (Hiszpania), Kihhad 5* Resort (Malediwy)). Jeżeli szukasz terminowości, doświadczenia, kreatywnego podejścia, profesjonalizmu i jakości – to z chęcią wykorzystam doświadczenie zdobyte w czasie realizacji ponad 1.000 projektów filmowych w kilkunastu krajach. Za Twoje produkcje będzie odpowiadał człowiek wyróżniany w największych międzynarodowych konkursach: tylko w tym roku ścisłe finały, selekcje i wyróżnienia w: K.R.M. International Documentary Festival (Indie, 2019); Las Vegas Global Film Festival (USA, 2019), Music Shorts Film Festival (USA, 2019), Festival Pinewood Studios (USA, 2019). Jeżeli chcesz zrobić epicki film, reklamę, produkcję – już wiesz, gdzie warto zadzwonić. Jeżeli szukasz najtańszej oferty – życzę powodzenia i zapraszam w przyszłości do współpracy.

  800 zł
  za sztuka
 • Filmy z instrukcjami montażu

  Interesujący projekt! „Inni robią tanio, my robimy dobrze”. Dlatego obiekty premium wybierają nasze usługi (referencje do wglądu m.in. Grand Hotel 5* by Tiffi, Natura Mazur 4*, Lineas Romero (Hiszpania), Kihhad 5* Resort (Malediwy)). Jeżeli szukasz terminowości, doświadczenia, kreatywnego podejścia, profesjonalizmu i jakości – to z chęcią wykorzystam doświadczenie zdobyte w czasie realizacji ponad 1.000 projektów filmowych w kilkunastu krajach. Za Twoje produkcje będzie odpowiadał człowiek wyróżniany w największych międzynarodowych konkursach: tylko w tym roku ścisłe finały, selekcje i wyróżnienia w: K.R.M. International Documentary Festival (Indie, 2019); Las Vegas Global Film Festival (USA, 2019), Music Shorts Film Festival (USA, 2019), Festival Pinewood Studios (USA, 2019). Jeżeli chcesz zrobić epicki film, reklamę, produkcję – już wiesz, gdzie warto zadzwonić. Czas realizacji: do 10 dni (całość 20 filmów)

  800 zł
  za sztuka
 • Praca przy projekcie

  Interesujący projekt! „Inni robią tanio, my robimy dobrze”. Dlatego obiekty premium wybierają nasze usługi (referencje do wglądu m.in. Grand Hotel 5* by Tiffi, Natura Mazur 4*, Lineas Romero (Hiszpania), Kihhad 5* Resort (Malediwy)). Jeżeli szukasz terminowości, doświadczenia, kreatywnego podejścia, profesjonalizmu i jakości – to z chęcią wykorzystam doświadczenie zdobyte w czasie realizacji ponad 1.000 projektów filmowych w kilkunastu krajach. Za Twoje produkcje będzie odpowiadał człowiek wyróżniany w największych międzynarodowych konkursach: tylko w tym roku ścisłe finały, selekcje i wyróżnienia w: K.R.M. International Documentary Festival (Indie, 2019); Las Vegas Global Film Festival (USA, 2019), Music Shorts Film Festival (USA, 2019), Festival Pinewood Studios (USA, 2019). Jeżeli chcesz zrobić epicki film, reklamę, produkcję – już wiesz, gdzie warto zadzwonić. Jeżeli szukasz najtańszej oferty – życzę powodzenia i zapraszam w przyszłości do współpracy.

  470 zł
  za całość
 • Scenariusz filmu reklamowego

  Interesujący projekt! „Inni robią tanio, my robimy dobrze”. Dlatego obiekty premium wybierają nasze usługi (referencje do wglądu m.in. Grand Hotel 5* by Tiffi, Natura Mazur 4*, Lineas Romero (Hiszpania), Kihhad 5* Resort (Malediwy)). Jeżeli szukasz terminowości, doświadczenia, kreatywnego podejścia, profesjonalizmu i jakości – to z chęcią wykorzystam doświadczenie zdobyte w czasie realizacji ponad 1.000 projektów filmowych w kilkunastu krajach. Za Twoje produkcje będzie odpowiadał człowiek wyróżniany w największych międzynarodowych konkursach: tylko w tym roku ścisłe finały, selekcje i wyróżnienia w: K.R.M. International Documentary Festival (Indie, 2019); Las Vegas Global Film Festival (USA, 2019), Music Shorts Film Festival (USA, 2019), Festival Pinewood Studios (USA, 2019). Jeżeli chcesz zrobić epicki film, reklamę, produkcję – już wiesz, gdzie warto zadzwonić. Jeżeli szukasz najtańszej oferty – życzę powodzenia i zapraszam w przyszłości do współpracy.

  250 zł
  za całość
 • Montaż video

  Interesujący projekt! „Inni robią tanio, my robimy dobrze”. Dlatego obiekty premium wybierają nasze usługi (referencje do wglądu m.in. Grand Hotel 5* by Tiffi, Natura Mazur 4*, Lineas Romero (Hiszpania), Kihhad 5* Resort (Malediwy)). Jeżeli szukasz terminowości, doświadczenia, kreatywnego podejścia, profesjonalizmu i jakości – to z chęcią wykorzystam doświadczenie zdobyte w czasie realizacji ponad 1.000 projektów filmowych w kilkunastu krajach. Za Twoje produkcje będzie odpowiadał człowiek wyróżniany w największych międzynarodowych konkursach: tylko w tym roku ścisłe finały, selekcje i wyróżnienia w: K.R.M. International Documentary Festival (Indie, 2019); Las Vegas Global Film Festival (USA, 2019), Music Shorts Film Festival (USA, 2019), Festival Pinewood Studios (USA, 2019). Jeżeli chcesz zrobić epicki film, reklamę, produkcję – już wiesz, gdzie warto zadzwonić. Jeżeli szukasz najtańszej oferty – życzę powodzenia i zapraszam w przyszłości do współpracy.

  1400 zł
  za całość
 • Montaż Filmów YouTube w języku Angielskim

  Interesujący projekt! „Inni robią tanio, my robimy dobrze”. Dlatego obiekty premium wybierają nasze usługi (referencje do wglądu m.in. Grand Hotel 5* by Tiffi, Natura Mazur 4*, Lineas Romero (Hiszpania), Kihhad 5* Resort (Malediwy)). Jeżeli szukasz terminowości, doświadczenia, kreatywnego podejścia, profesjonalizmu i jakości – to z chęcią wykorzystam doświadczenie zdobyte w czasie realizacji ponad 1.000 projektów filmowych w kilkunastu krajach. Za Twoje produkcje będzie odpowiadał człowiek wyróżniany w największych międzynarodowych konkursach: tylko w tym roku ścisłe finały, selekcje i wyróżnienia w: K.R.M. International Documentary Festival (Indie, 2019); Las Vegas Global Film Festival (USA, 2019), Music Shorts Film Festival (USA, 2019), Festival Pinewood Studios (USA, 2019). Jeżeli chcesz zrobić epicki film, reklamę, produkcję – już wiesz, gdzie warto zadzwonić. Jeżeli szukasz najtańszej oferty – życzę powodzenia i zapraszam w przyszłości do współpracy.

  500 zł
  za całość
 • Zlecę montaż filmu z ujęć z drona - 15 ujęć, film 30 sek

  Interesujący projekt! „Inni robią tanio, my robimy dobrze”. Dlatego obiekty premium wybierają nasze usługi (referencje do wglądu m.in. Grand Hotel 5* by Tiffi, Natura Mazur 4*, Lineas Romero (Hiszpania), Kihhad 5* Resort (Malediwy)). Jeżeli szukasz terminowości, doświadczenia, kreatywnego podejścia, profesjonalizmu i jakości – to z chęcią wykorzystam doświadczenie zdobyte w czasie realizacji ponad 1.000 projektów filmowych w kilkunastu krajach. Za Twoje produkcje będzie odpowiadał człowiek wyróżniany w największych międzynarodowych konkursach: tylko w tym roku ścisłe finały, selekcje i wyróżnienia w: K.R.M. International Documentary Festival (Indie, 2019); Las Vegas Global Film Festival (USA, 2019), Music Shorts Film Festival (USA, 2019), Festival Pinewood Studios (USA, 2019). Jeżeli chcesz zrobić epicki film, reklamę, produkcję – już wiesz, gdzie warto zadzwonić. Jeżeli szukasz najtańszej oferty – życzę powodzenia i zapraszam w przyszłości do współpracy.

  800 zł
  za całość
 • Zlecę retuszowanie zdjęć - szukam osoby do stałej współpracy

  Ogarniam dobrze Lri Ps, sam jestem fotografem w tym latam dużo dronem i robię sporo panoram po całym świecie. Zadzwoń, to pogadamy :) 694 869 935 Wycena zależy od tego, jak bardzo chcesz mieć obrobione zdjęcie - na pewno o tym wiesz, że nad zdjęciem można spędzić 5 minut i 5h, więc i cena jest odzwierciedleniem włożonej pracy. https://www.facebook.com/Flame-in-the-Frame-351030738979676/ https://www.facebook.com/olaf.sawajner https://nafnaf.pl/dla-biznesu/video

  7000 zł
  za całość
 • Nagranie oraz montaż filmu z drona. PROFESJONALNY!!!

  Interesujący projekt! „Inni robią tanio, my robimy dobrze”. Dlatego obiekty premium wybierają nasze usługi (referencje do wglądu m.in. Grand Hotel 5* by Tiffi, Natura Mazur 4*, Lineas Romero (Hiszpania), Kihhad 5* Resort (Malediwy)). Jeżeli szukasz terminowości, doświadczenia, kreatywnego podejścia, profesjonalizmu i jakości – to z chęcią wykorzystamy nasze doświadczenie zdobyte w czasie realizacji ponad 1.000 projektów filmowych w kilkunastu krajach. Za Twoje produkcje będzie odpowiadał zespół wyróżniany w największych międzynarodowych konkursach: tylko w tym roku ścisłe finały, selekcje i wyróżnienia w: K.R.M. International Documentary Festival (Indie, 2019); Las Vegas Global Film Festival (USA, 2019), Music Shorts Film Festival (USA, 2019), Festival Pinewood Studios (USA, 2019). Jeżeli chcesz zrobić epicki film, reklamę, produkcję – już wiesz, gdzie warto zadzwonić. Jeżeli szukasz najtańszej oferty – życzymy powodzenia i zapraszamy w przyszłości do współpracy.

  25000 zł
  za całość