9 -19, Tel.: 513 910 970 - Grafik | Sebastian

Olsztyn

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Grafik | Sebastian
Grafik | Sebastian
Telefon:
513XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wykonam projekt, logo, opakowanie, skład katalogu, strony i sklepy internetowe. Podstawowe portfolio ▶| http://angelsadvertising.pl/portfolio  

W każdym zadaniu  zaangażuje się, nadając pracy wyjątkowy styl oraz zadbam o istotne dla projektu szczegóły. Podpowiadam z zakresu marketingu, pozycjonowania i przekładam to tym samym na realizowane projekty by Zleceniodawcy osiągali lepsze wyniki.

Podpowiadam co warto uwzględnić, by np. nadać stronie wygląd oraz funkcjonalność wpływające na lepszą sprzedaż (wedle wskazówek, zasad i badań UX/UI).

Dodam, że w zakresie projektowania świadczę usługę, pracując na skalibrowanych, stacjonarnych monitorach (EIZO), wraz z próbnikami (Pantone/CMYK) dają pewność odpowiedniego dobrania i odwzorowania kolorów.

Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel.: 513 910 970

Słowa kluczowe: Usługi graficzne, usługi multimedialne, grafika, multimedia, animacja, projektowanie wnętrz, wizualizacje wnętrz, wizualizacje budynków, wizualizacje 3d
Realizacje
Zdjęcia i grafika (6)
 • Wizualizacja budynków
  Wizualizacja budynków Cena Do 500 zł
  Wykonanie wizualizacji osiedla na podstawie "standardowych" renderów z programów. Wzbogacenie ludźmi, zielenią, poprawa kolorystyki i nadanie realnego wyglądu.
 • Projekt logo
  Projekt logo Cena Do 500 zł
  Opracowanie podstawowego logo i wariantów. Dobranie kolorystyki na podstawie próbników i zapisanie do odpowiednich formatów/rozszerzenia.
 • Projekt ulotki składanej lub menu Zaprojektowanie składanej ulotki. Przemyślany układ oraz dobór nagłówków i grafiki (ikony, zdjęcia, ozdobniki).
 • Projekt katalogu
  Projekt katalogu Cena Do 2000 zł
  Zaprojektowanie katalogu wielostronicowego. Możliwa sesja produktów w lokalu Zleceniodawcy, szparowanie i obróbka bądź zakup odpowiednich zdjęć dla wzbogacenia szaty graficznej.
 • Projekt etykiet
  Projekt etykiet Cena Do 500 zł
  Zaprojektowanie etykiety, bądź linii etykiet. Spójne stylistycznie, dobrane kroje pisma oraz grafika.
WWW (3)
 • Ico_small_web Strona mająca na celu objaśnić odbiorcom wstępnie możliwości z zakresu personalizacji opakowań (bombonier) prestiżowego produktu docenianego wieloma nagrodami jakim są Herbaty Artystyczne. Strona zawiera wiele grafik stworzonych dla potrzeb stron oraz solidnie zaprojektowany układ i nawigację by zarówno wzbogacić samą formę, a zarazem ułatwić przeglądanie treści.
 • Ico_small_web Strona internetowa poświęcona instalacjom fotowoltaicznym wraz z wieloma podstronami poradnikowymi oraz blogiem w celu dobrego przygotowania strony dla celów skutecznego pozycjonowania i promocji marketingowej.
 • Ico_small_web Sklep internetowy z sztucznymi roślinami i akcesoriami. W głównej mierze celem było również ukazanie nie tylko samych produktów, a również odpowiedni wstęp ukazujący zastosowanie i możliwości.
Pracownicy
 • Sebastian Mroczek
  Sebastian Mroczek

  Zajmuje się w głównej mierze dobraniem i wykonaniem grafiki w projekcie by zgodnie z badaniami i dotychczasowymi trendami efekt w postaci lepszej sprzedaży został odczuwalny już na samym początku wypuszczenia projektu w "życie". Pasjonat marketingu i czytelnik/prenumerator wszystkich branżowych magazynów. Chłonie wiedzę i chętnie się nią dzieli ze Zleceniodawcami by wspierać ich projekty.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Oprogramowanie Adobe Photoshop / Illustrator / InDesign / ... + Corel Adobe + Corel
  Oprogramowanie Adobe Photoshop / Illustrator / InDesign / ... + Corel Adobe + Corel

  W pracy korzystam z oprogramowania pozwalającego zarówno wykonać wszelkie prace graficzne na najwyższym poziomie technicznym jak i dostosować się do wymagań Zleceniodawców (edytować już istniejące pliki, np. katalogów, ofert).

Osiągnięcia
 • 100% pozytywnych opinii (czerwiec 2017)

  Zarówno w sieci jak i na mojej stronie można zobaczyć same pozytywne oceny Zleceniodawców i czuć się bezpiecznie przy realizacji projektu (terminowo/rzetelnie/legalnie)
  Link do opinii ze zdjęciami, nazwiskami, opiniami Zleceniodawców https://angelsadvertising.pl/rekomendacje/

Aktualności
 • Canpol babies (liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt) - rozpoczęcie współpracy. (maj 2017)

  W tematyce akcesoriów dla niemowląt jak widać też mamy możliwość zaprezentowania swojej pracy. Co prawda pod sztywne dyktando specjalistów od marketingu ale to na prawdę miła współpraca. :)

 • WADER (zabawki) naszym klientem z zakresu projektów graficznych (grudzień 2016)

  Miło być docenionym za obecne portfolio przez tak znaną w branży zabawek firmę WADER. Nie spoczywamy na laurach i grzejemy ramy by projekty które trafią do katalogów w kilkunastu krajach były docenione przez większą ilość osób :)

Warunki współpracy
 • Dla wszystkich przyszłych "Stałych Klientów" oferuje gównie rozliczenie po wykonanym projekcie. Co do pierwszego projektu to ustalamy termin realizacji, opłacamy 50% i realizujemy projekt. Kolejno po akceptacji projektu reszta płatności.

  Ps.: Mnie można w prosty sposób ocenić, a dokładnie solidne podejście do zadań i 100% realizację. W sieci w wielu portalach zyskałem zauważalne poparcie Zleceniodawców - bezpieczeństwo współpracy.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • zlece wykonanie sklepu internetowego

  Dzień dobry, chętnie wykonam wizytówkę oraz sklep na wzór podanego, a dodatkowo łatwy w obsłudze, z możliwością rozbudowy (nawet bez programisty) oraz z podpięciem niezbędnych opcji i wsparciem przez kilka miesięcy. Tak samo, jak u innych zadowolonych klientów tak i w tej realizacji podpowiadając co warto uwzględnić, by nadać stronie wygląd oraz funkcjonalność wpływające na lepszą sprzedaż (wedle wskazówek, zasad i badań UX/UI) - widać efekty i można je mierzyć :) Proponuje też przejrzeć portfolio z ukazaniem zaangażowania ▶| http://angelsadvertising.pl/portfolio Sklep będzie nowoczesny, z wieloma ciekawymi funkcjami oraz responsywny (RWD) dostosowany pod urządzenia mobilne. W cenie dobranie oraz zakup zdjęć i ich umiejętna edycja. Pomoc od doboru serwera po kilka miesięcy wsparcia. Cenę na tym etapie określiłbym na kwotę 2.970 zł/sklep oraz 990/wizytówkę. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel.: 513 910 970

  2970 zł
  za całość
 • PROSTY SKLEP INTERNETOWY

  Dzień dobry Panie Arkadiuszu, chętnie wykonam sklep z produktami dla dzieci, łatwy w obsłudze, z możliwością rozbudowy (nawet bez programisty) oraz z podpięciem niezbędnych opcji i wsparciem przez kilka miesięcy. Tak samo, jak u innych zadowolonych klientów tak i w tej realizacji podpowiadając Panu co warto uwzględnić, by nadać stronie wygląd oraz funkcjonalność wpływające na lepszą sprzedaż (wedle wskazówek, zasad i badań UX/UI) - widać efekty i można je mierzyć :) Proponuje też przejrzeć portfolio z ukazaniem zaangażowania ▶| http://angelsadvertising.pl/portfolio Sklep będzie nowoczesny, z wieloma ciekawymi funkcjami oraz responsywny (RWD) dostosowany pod urządzenia mobilne. W cenie dobranie oraz zakup zdjęć i ich umiejętna edycja. Pomoc od doboru serwera po kilka miesięcy wsparcia. Cenę na tym etapie określiłbym na kwotę 2.970 zł. Przydatne informacje, jeśli to pierwsza strona www ▶ http://angelsadvertising.pl/blog Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel.: 513 910 970

  2970 zł
  za całość
 • Zlecę stworzenie strony internetowej dotyczącej wypożyczalni aut

  Dzień dobry Panie Łukaszu, wykonam dla Pana stronę z możliwością edycji a nawet w przyszłości podpięcia płatności (sklepu). Zadbam o wyjątkową grafikę i wygodną dla klienta nawigację oraz wersję mobilną. Na początku wykonam darmową makietę, by ukazać propozycję rozłożenia elementów oraz grafikę. Prace będą wykonane przez zgrany zespół Grafik + Programista. Solidne podejście do realizacji przedstawiłem w krótkim wideo http://angelsadvertising.pl/prezentacja-strony-internetowe Proponuje też przejrzeć portfolio z ukazaniem zaangażowania graficznego http://angelsadvertising.pl/portfolio Przykłady www.loger.online www.instalacjefotowoltaiczne.com www.lewandowski-studio.pl www.baccata.com.pl www.lobbyflor.com www.hulacafe.pl www.sippanel.pl Chętnie w rozmowie ustalę dokładny zakres prac i ewentualnych dodatków. Stronę solidnie wykonaną mogę zrealizować już w cenie 1.470 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  1470 zł
  za całość
 • Zlecę stworzenie strony wizytówki

  Dzień dobry Pani Zuzanno, chętnie wykonam stronę. Na początku wykonam darmową makietę, by ukazać propozycję rozłożenia elementów oraz grafikę. Prace będą wykonane przez zgrany zespół Grafik + Programista. Solidne podejście do realizacji przedstawiłem w krótkim wideo http://angelsadvertising.pl/prezentacja-strony-internetowe Proponuje też przejrzeć portfolio z ukazaniem zaangażowania graficznego http://angelsadvertising.pl/portfolio Przykłady www.loger.online www.instalacjefotowoltaiczne.com www.lewandowski-studio.pl www.baccata.com.pl www.lobbyflor.com www.hulacafe.pl www.sippanel.pl Chętnie w rozmowie ustalę dokładny zakres prac i ewentualnych dodatków. Stronę solidnie wykonaną mogę zrealizować już w cenie 1.470 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  1470 zł
  za całość
 • Zlecę zaprojektowanie graficzne oraz wdrożenie strony internetowej

  Dzień dobry Panie Cezary, chętnie wykonam stronę pomagająca przyciągnąć większą ilość klientów zainteresowanych odszkodowaniami - stale tworzę i analizuje strony pod kątem konwersji. Na początku wykonam darmową makietę, by ukazać propozycję rozłożenia elementów oraz grafikę. Prace będą wykonane przez zgrany zespół Grafik + Programista. Solidne podejście do realizacji przedstawiłem w krótkim wideo http://angelsadvertising.pl/prezentacja-strony-internetowe Proponuje też przejrzeć portfolio z ukazaniem zaangażowania graficznego http://angelsadvertising.pl/portfolio Przykłady www.loger.online www.instalacjefotowoltaiczne.com www.lewandowski-studio.pl www.baccata.com.pl www.lobbyflor.com www.hulacafe.pl www.sippanel.pl Chętnie w rozmowie ustalę dokładny zakres prac i ewentualnych dodatków. Stronę solidnie wykonaną mogę zrealizować już w cenie 1.470 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  1470 zł
  za całość
 • Zlecę zrobienie strony www

  Dzień dobry Panie Norbercie, chętnie wykonam stronę i zajmę się wizerunkiem oraz pozycjonowaniem (na początek wstępne powinno wystarczyć - niższe koszta po dobrym wykonaniu strony). Na początku wykonam darmową makietę, by ukazać propozycję rozłożenia elementów oraz grafikę. Prace będą wykonane przez zgrany zespół Grafik + Programista. Solidne podejście do realizacji przedstawiłem w krótkim wideo http://angelsadvertising.pl/prezentacja-strony-internetowe Proponuje też przejrzeć portfolio z ukazaniem zaangażowania graficznego http://angelsadvertising.pl/portfolio Przykłady www.loger.online www.instalacjefotowoltaiczne.com www.lewandowski-studio.pl www.baccata.com.pl www.lobbyflor.com www.hulacafe.pl www.sippanel.pl Chętnie w rozmowie ustalę dokładny zakres prac i ewentualnych dodatków. Stronę solidnie wykonaną mogę zrealizować już w cenie 1.470 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  1470 zł
  za całość
 • zlece wykonanie strony z serwisem gsm

  Dzień dobry, chętnie wykonam stronę dla Państwa serwisu telefonów komórkowych (mam już takie realizacje). Na początku wykonam darmową makietę, by ukazać propozycję rozłożenia elementów oraz grafikę. Prace będą wykonane przez zgrany zespół Grafik + Programista. Solidne podejście do realizacji przedstawiłem w krótkim wideo http://angelsadvertising.pl/prezentacja-strony-internetowe Proponuje też przejrzeć portfolio z ukazaniem zaangażowania graficznego http://angelsadvertising.pl/portfolio Przykłady www.loger.online www.instalacjefotowoltaiczne.com www.lewandowski-studio.pl www.baccata.com.pl www.lobbyflor.com www.hulacafe.pl www.sippanel.pl Chętnie w rozmowie ustalę dokładny zakres prac i ewentualnych dodatków. Stronę solidnie wykonaną mogę zrealizować już w cenie 1.470 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  1470 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie prostej strony internetowej firmy budowlanej.

  Dzień dobry Panie Marku, chętnie wykonam stronę dla Pana firmy remontowo-budowlanej. Na początku wykonam darmową makietę, by ukazać propozycję rozłożenia elementów oraz grafikę. Prace będą wykonane przez zgrany zespół Grafik + Programista. Solidne podejście do realizacji przedstawiłem w krótkim wideo http://angelsadvertising.pl/prezentacja-strony-internetowe Proponuje też przejrzeć portfolio z ukazaniem zaangażowania graficznego http://angelsadvertising.pl/portfolio Przykłady www.loger.online www.instalacjefotowoltaiczne.com www.lewandowski-studio.pl www.baccata.com.pl www.lobbyflor.com www.hulacafe.pl www.sippanel.pl Chętnie w rozmowie ustalę dokładny zakres prac i ewentualnych dodatków. Stronę solidnie wykonaną mogę zrealizować już w cenie 1.470 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  1470 zł
  za całość
 • Strona internetowa

  Dzień dobry Panie Stanisławie, chętnie wykonam stronę i zadbam o "prowadzenie użytkownika do celu (konwersję)". Na początku wykonam darmową makietę, by ukazać propozycję rozłożenia elementów oraz grafikę. Prace będą wykonane przez zgrany zespół Grafik + Programista. Solidne podejście do realizacji przedstawiłem w krótkim wideo http://angelsadvertising.pl/prezentacja-strony-internetowe Proponuje też przejrzeć portfolio z ukazaniem zaangażowania graficznego http://angelsadvertising.pl/portfolio Przykłady www.loger.online www.instalacjefotowoltaiczne.com www.lewandowski-studio.pl www.baccata.com.pl www.lobbyflor.com www.hulacafe.pl www.sippanel.pl Chętnie w rozmowie ustalę dokładny zakres prac i ewentualnych dodatków. Stronę solidnie wykonaną mogę zrealizować już w cenie 1.970 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  1970 zł
  za całość
 • Zlecę zrobienie logo do strony

  Dzień dobry Pani Jessico, chętnie wykonam nowoczesne i kreatywne logo — oferuje w pełni przemyślany znak budujący podstawy dla brandu firmy opracowywany przez zespół 2 Grafików z kilkuletnim doświadczeniem. Portfolio podstawowe ▶ http://angelsadvertising.pl/portfolio Należycie wykonane techniczne oraz zapis do odpowiednich formatów ai/pdf/eps/jpg oraz na życzenie inne formaty. Dodam, że świadczymy usługę, pracując na skalibrowanych monitorach (EIZO), wraz z próbnikami (Pantone/CMYK) — pewność odpowiedniego dobrania i odwzorowania kolorów. Proponuje solidne i terminowe wykonanie 3 propozycji w ciągu 24 godzin i cenie 299 zł netto lub praca kilkudniowa wyceniana indywidualnie . Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel.: 513 910 970

  299 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie logo

  Dzień dobry Panie Andrzeju, chętnie wykonam nowoczesne i kreatywne logo — oferuje w pełni przemyślany znak budujący podstawy dla brandu firmy opracowywany przez zespół 2 Grafików z kilkuletnim doświadczeniem. Portfolio podstawowe ▶ http://angelsadvertising.pl/portfolio Należycie wykonane techniczne oraz zapis do odpowiednich formatów ai/pdf/eps/jpg oraz na życzenie inne formaty. Dodam, że świadczymy usługę, pracując na skalibrowanych monitorach (EIZO), wraz z próbnikami (Pantone/CMYK) — pewność odpowiedniego dobrania i odwzorowania kolorów. Proponuje solidne i terminowe wykonanie 3 propozycji w ciągu 24 godzin i cenie 299 zł netto lub praca kilkudniowa wyceniana indywidualnie . Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel.: 513 910 970

  299 zł
  za całość
 • ptojekt logo internetowa agenja turystyczna fantour

  Dzień dobry Panie Sebastianie, chętnie wykonam nowoczesne i kreatywne logo — oferuje w pełni przemyślany znak budujący podstawy dla brandu firmy opracowywany przez zespół 2 Grafików z kilkuletnim doświadczeniem. Portfolio podstawowe ▶ http://angelsadvertising.pl/portfolio Należycie wykonane techniczne oraz zapis do odpowiednich formatów ai/pdf/eps/jpg oraz na życzenie inne formaty. Dodam, że świadczymy usługę, pracując na skalibrowanych monitorach (EIZO), wraz z próbnikami (Pantone/CMYK) — pewność odpowiedniego dobrania i odwzorowania kolorów. Proponuje solidne i terminowe wykonanie 3 propozycji w ciągu 24 godzin i cenie 299 zł netto lub praca kilkudniowa wyceniana indywidualnie . Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel.: 513 910 970

  299 zł
  za całość
 • Zlece wykonanie logotypu, strony www, wizytówek etc.

  Dzień dobry, chętnie wykonam projekty stronę i przede wszystkim, nowoczesne i kreatywne logo — oferuje w pełni przemyślany znak budujący podstawy dla brandu firmy opracowywany przez zespół 2 Grafików z kilkuletnim doświadczeniem. Portfolio podstawowe ▶ http://angelsadvertising.pl/portfolio Należycie wykonane techniczne oraz zapis do odpowiednich formatów ai/pdf/eps/jpg oraz na życzenie inne formaty. Dodam, że świadczymy usługę, pracując na skalibrowanych monitorach (EIZO), wraz z próbnikami (Pantone/CMYK) — pewność odpowiedniego dobrania i odwzorowania kolorów. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel.: 513 910 970

  1970 zł
  za całość
 • Zlece projekt papieru firmowego i wizytowki firmowej

  Dzień dobry Panie Dariuszu, chętnie wykonam projekty i zaangażuje się, nadając pracy wyjątkowy styl oraz zadbam o istotne dla projektu szczegóły. Portfolio podstawowe ▶ http://angelsadvertising.pl/portfolio Dodam, że w zakresie projektowania świadczę usługę, pracując na skalibrowanych monitorach (EIZO), wraz z próbnikami (Pantone/CMYK) — pewność odpowiedniego dobrania i odwzorowania kolorów. Proponuje projekt realizowany z dbałością o szczegóły w cenie 189 zł netto za całość. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  189 zł
  za całość
 • Projekt graficzny dwóch stron WWW - logo, ilustracje, wizytówka

  Dzień dobry Panie Patryku, chętnie wykonam projekty grafik na stornę oraz dalsze prace wizerunkowe. Zaangażuje się, nadając pracy wyjątkowy styl oraz zadbam o istotne dla projektu szczegóły. Portfolio podstawowe ▶ http://angelsadvertising.pl/portfolio Dodam, że w zakresie projektowania świadczę usługę, pracując na skalibrowanych monitorach (EIZO), wraz z próbnikami (Pantone/CMYK) — pewność odpowiedniego dobrania i odwzorowania kolorów. Proponuje projekty realizowane z dbałością o szczegóły w cenie gdzieś w granicach 1200 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  1200 zł
  za całość
 • zlece wykonanie projektu ulotek

  Dzień dobry Pani Marto, chętnie wykonam projekt i zaangażuje się, nadając pracy wyjątkowy styl oraz zadbam o istotne dla projektu szczegóły. Portfolio podstawowe ▶ http://angelsadvertising.pl/portfolio Dodam, że w zakresie projektowania świadczę usługę, pracując na skalibrowanych monitorach (EIZO), wraz z próbnikami (Pantone/CMYK) — pewność odpowiedniego dobrania i odwzorowania kolorów. Proponuje projekt realizowany z dbałością o szczegóły w cenie 189 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  189 zł
  za całość
 • Zlecę projekt graficzny reklamy zewnętrznej

  Dzień dobry Panie Tomaszu, chętnie wykonam projekty i zaangażuje się, nadając pracy wyjątkowy styl oraz zadbam o istotne dla projektu szczegóły. Portfolio podstawowe ▶ http://angelsadvertising.pl/portfolio Dodam, że w zakresie projektowania świadczę usługę, pracując na skalibrowanych monitorach (EIZO), wraz z próbnikami (Pantone/CMYK) — pewność odpowiedniego dobrania i odwzorowania kolorów. Proponuje projekt realizowany z dbałością o szczegóły w cenie 789 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  789 zł
  za całość
 • opracowanie ulotki/broszury

  Dzień dobry Panie Piotrze, chętnie wykonam projekt i zaangażuje się, nadając pracy wyjątkowy styl oraz zadbam o istotne dla projektu szczegóły. Portfolio podstawowe ▶ http://angelsadvertising.pl/portfolio Dodam, że w zakresie projektowania świadczę usługę, pracując na skalibrowanych monitorach (EIZO), wraz z próbnikami (Pantone/CMYK) — pewność odpowiedniego dobrania i odwzorowania kolorów. Proponuje projekt realizowany z dbałością o szczegóły w cenie 189 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  189 zł
  za całość
 • Strona internetowa dla nowopowstajacego bistro

  Dzień dobry Pani Dominiko, przedstawię poważną ofertę:) Tym samym cenę konkretną a nie tylko do pozyskania kontaktu. Ja trafiam z budżetem to chętnie wykonam stronę w stylu eleganckim a zarazem nowocześnie i poprawnie technicznie. Prace będą wykonane przez zgrany zespół Grafik + Programista. Solidne podejście do realizacji przedstawiłem w krótkim wideo http://angelsadvertising.pl/prezentacja-strony-internetowe Proponuje też przejrzeć portfolio z ukazaniem zaangażowania graficznego http://angelsadvertising.pl/portfolio Przykłady www.loger.online www.instalacjefotowoltaiczne.com www.lewandowski-studio.pl www.baccata.com.pl www.lobbyflor.com www.hulacafe.pl www.sippanel.pl Chętnie w rozmowie ustalę dokładny zakres prac i ewentualnych dodatków. Stronę solidnie wykonaną mogę zrealizować już w cenie 1.970 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  1970 zł
  za całość
 • Strona www

  Dzień dobry, chętnie wykonam stronę promująca Państwa oprogramowanie i mam doświadczenie co warto wykorzystać dla wsparcia sprzedaży. Na początku wykonam darmową makietę, by ukazać propozycję rozłożenia elementów oraz grafikę. Prace będą wykonane przez zgrany zespół Grafik + Programista. Solidne podejście do realizacji przedstawiłem w krótkim wideo http://angelsadvertising.pl/prezentacja-strony-internetowe Proponuje też przejrzeć portfolio z ukazaniem zaangażowania graficznego http://angelsadvertising.pl/portfolio Przykłady www.loger.online www.instalacjefotowoltaiczne.com www.lewandowski-studio.pl www.baccata.com.pl www.lobbyflor.com www.hulacafe.pl www.sippanel.pl Chętnie w rozmowie ustalę dokładny zakres prac i ewentualnych dodatków. Stronę solidnie wykonaną mogę zrealizować już w cenie 2.470 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  2470 zł
  za całość