GR Group

Elbląg

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
GR Group
GR Group
Telefon:
666XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Firma Budowlana "GR Group" jest firmą z 25-letnim doświadczenim. Obszarem, na którym wykonujemy prace jest Elbląg i okolice.

Są to m. innymi usługi dekarskie, usługi budowlane, usługi remontowe, wykończenia wnętrz, malowanie biur, mieszkań, budowa domów, ocieplenia i elewacje budynków.

Zajmujemy się również montażem konstrukcji stalowych, hal, szklarni, tuneli i innych,
związanych z tym sektorem, na terenie całej Europy.

Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni że wszelkie prace nam zlecone zostaną solidnie wykonane.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług w odpowiednich cenach, ponieważ polecenie naszej firmy przez Klienta, jest najlepszą reklamą.

Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu.Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie Klienta jest naszym celem.

Pragniemy w dalszym ciągu podnosić jakość naszych usług i tym samym spełniać Państwa wszelkie oczekiwania.

Jeśli poszukujesz rzetelnej ekipy, która wykona remont mieszkania, ocieplenie budynku, pokryje papą termozgrzewalną dach lub inne prace remontowe albo ogólnobudowlane, to skontaktuj się z nami.
                                                    Z poważaniem, właściciel GR Group

Słowa kluczowe: Kontrukcje stalowe, montaż ścian działowych, montażem konstrukcji stalowych, montaż płyt warstwowych, hale namiotowe, wiaty, hale, szklarnie, siatki cieniujące, prace inżynieryjne, t
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()