GP BUDOWNICTWO SP. Z O.O.

MORZĘCIN WIELKI

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
GP BUDOWNICTWO SP. Z O.O.
GP BUDOWNICTWO SP. Z O.O.
Telefon:
609XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Rzetelne, uczciwe i partnerskie podejście do Inwestora cechuje nasze działanie od początku procesu inwestycyjnego do samego końca. Szeroki zakres świadczonych usług, optymalnie rozbudowana kadra kierownicza, staranny dobór pracowników oraz planowanie inwestycji powoduje, że GP BUDOWNICTWO sp. z o.o. jest konkurencyjna w stosunku do dużych generalnych wykonawców.

Stworzona w 2017 roku spółka GP BUDOWNICTWO powstała na fundamencie wieloletnich doświadczeń dwóch założycieli. Realizacje jednych z najbardziej prestiżowych obiektów w różnych kategoriach obiektów umiejscowionych w całej Polsce i za granicą dały nam wiedzę i doświadczenie wykorzystywane obecnie w naszej spółce.

Nasz dorobek zawodowy, profesjonalizm oraz staranny dobór pracowników realizujących skomplikowane obiekty i szeroki zakres prac stanowi nasz atut, który wykorzystujemy ramię w ramię z klientem podchodząc do niego tak jak tego oczekuje, aby powierzone zadanie zostało zrealizowane w oczekiwanej jakości, terminie i budżecie. Takie podejście sprawia, iż klienci którzy z nami realizują lub realizowali obiekty – powracają do nas z kolejnymi projektami.

Przedstawiamy Państwu firmę, dzięki której będziecie Państwo mieli pewność, że powierzone zadanie spełni Wasze oczekiwania na każdej płaszczyźnie związanej z realizacją Inwestycji.

Zapraszamy do współpracy.

Słowa kluczowe: Prace betoniarskie, prace zbrojeniarskie, usługi betoniarskie, beton cennik, zbrojenia budowlane, betonowanie, zbrojenia
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()