Gospodarstwo Pasieczne „Kószka I” Konrad Fujarski

Kluczewo

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Gospodarstwo Pasieczne „Kószka I” Konrad Fujarski
Gospodarstwo Pasieczne „Kószka I” Konrad Fujarski
Telefon:
603XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Gospodarstwo Pasieczne „Kószka I” Konrad Fujarski oferuje Państwu pyszne lokalne miody drahimskie. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, a naszą siedzibą jest Kluczewo, w powiecie drawskim. Miodami zajmujemy się od dziesięcioleci, a konkretniej od 1971 roku. Możemy więc pochwalić się bogatą tradycją.
Miód to lekarstwo znane ludziom od wieków. Zawiera wiele cennych dla zdrowia pierwiastków i mikroelementów, jest bogaty w wartościowe cukry. Miód drahimski to regionalna odmiana miodu, charakterystyczna dla okolic w których założone jest nasze gospodarstwo pasieczne „Kószka I” Konrad Fujarski.
Pszczelarstwo to dla nas sposób na życie, rodzinna tradycja, którą kultywujemy od trzech pokoleń. Istniejemy ponad czterdzieści pięć lat co pozwoliło nam zdobyć niezwykle cenne doświadczenie. należymy do Stowarzyszenia Producentów Miodu Drahimskiego.

Słowa kluczowe: Miód, miody sklep, miód sprzedam, produkcja miodu, pasieka pszczela, miód sklep internetowy, producent miodu, miód pasieka, pasieka miód, miód online
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()