Amazon bez tajemnic! - Gonito

Gdynia

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Gonito
Gonito
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Gonito - sprzedawaj w Europie!

Czym się zajmujemy?

Gonito zajmuje się kompleksową obsługą procesów na największej europejskiej platformie sprzedażowej. Wspieramy naszych Partnerów w zakresie prowadzenia działalności handlowej na platformie Amazon. Pomagamy dotrzeć do milionów kupujących z całej Europy.

Nasz zespół tworzą eksperci z branży e-commerce, tłumacze oraz specjaliści zajmujący się prawidłowym funkcjonowaniem kont Partnerów. Nasze ponad trzyletnie doświadczenie w pracy z platformą Amazon gwarantuje najwyższą jakość obsługi oraz realny wzrost sprzedaży.

Sprzedajesz na Amazon?

Gonito świadczy obsługę konta w modelu 360 przez 365 dni w roku:
- wielojęzykowa administracja i obsługa kupujących na wszystkich pięciu rynkach Amazon
- wielojęzykowa implementacja i optymalizacja nowej oferty
- optymalizacja i pozycjonowanie bieżącej oferty
- tworzenie i realizacja programów promocyjnych oferty
- nadzór i podwyższanie ratingu konta oraz produktów
- optymalizacja procesów reklamacyjnych, gwarancyjnych i zwrotnych
- dostosowanie procesów sprzedażowych do aktualnych zmian polityki Amazon
- weryfikacja potencjału oraz obsługa realizacji programów: FBA oraz Vendor Express

Chcesz sprzedawać na Amazon?

Nasza oferta skierowana jest również do przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć sprzedaż na największej europejskiej platformie handlowej. Ocenimy Twój potencjał i pomożemy rozpocząć działanie!

Gonito zapewnia:
- rejestrację i weryfikację profilu sprzedażowego zgodnie ze standardami platformy Amazon
- otwarcie profilu sprzedażowego na wybrane rynki europejskie
- wsparcie w zakresie ustalenia optymalnej polityki cenowej oraz procesów logistycznych
- obsługę klientów w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim
- dbałość o satysfakcję kupujących i właściwe statystyki konta
- obsługę zwrotów, wymian, reklamacji, roszczeń gwarancyjnych oraz rozwiązywanie sporów konsumenckich
- administrację konta i pozycjonowanie oferty

Sprawdź która oferta pasuje dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj wycenę na podstawie bezpłatnego audytu!

info@gonito.pl | 600 709 203 | www.gonito.pl

Słowa kluczowe: E-marketing, emarketing, marketing internetowy, marketing w wyszukiwarkach internetowych, email marketing, amazon, ebay, allegro, platforma handlowa, platformy handlowe, obsługa klienta, tłumaczenia
Pracownicy
 • Damian Wiszowaty
  Damian Wiszowaty

  Prawnik, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii. Specjalizuje się w szczególności w działaniach na europejskiej platformie Amazon, gdzie działał jako retailer, a od półtorej roku prowadzi firmę Gonito, zajmującą się zakładaniem, weryfikacją, implementacją i obsługą kont na europejskiej platformie Amazon; współpracuje z ponad 40 firmami, które prowadzą sprzedaż cross-border za pośrednictwem rynku brytyjskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Rozwija ideę sprzedaży cross-border, a także aktywizacji marek własnych na europejskiej platformie Amazon; specjalizuje się w rejestracji, weryfikacji i tworzeniu świadomości marki, a także pozycjonowaniu produktów i kompleksową ochroną kont. Aktywny członek konferencji e-commerce, a także zewnętrzny konsultant wielu przedsięwzięć handlowych dotyczących sprzedaży na europejskich platformach handlowych.

Dyplomy i certyfikaty
 • Ukończenie Studiów Podyplomowych w dziedzinie Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii

  W celu rozwijania umiejętności dotyczących rejestracji i ochrony znaków towarowych, a także zgłębienia prawnych uwarunkowań działania internetowych platform sprzedażowych oraz ochrony walutowych transferów pieniężnych Damian Wiszowaty - CEO Gonito ukończył Studia Podyplomowe w dziedzinie Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego z wynikiem bardzo dobrym.

Sprzęt i wyposażenie
 • Seller Central Amazon
  Seller Central Amazon

  Gonito od początku swojego istnienia obsługuje Partnerów za pomocą Amazon Seller Central na wszystkich pięciu rynkach europejskiej platformy Amazon, oferując kompleksowe, ramowe i całościowe wykorzystanie możliwości, które daje panel we wszystkich jego obszarach - od sprzedażowych, przez pozycjonerskie, do ochronnych.

 • Vendor Central Amazon
  Vendor Central Amazon

  Gonito oferuje swoim Partnerom kompleksowe wykorzystanie panelu Vendor Central, gdzie zajmuje się bieżącym kontaktem z opiekunami, ustalaniem zapotrzebowania stanów magazynowych i tworzenia zaawansowanych opisów.

 • Fulfilment By Amazon
  Fulfilment By Amazon

  Gonito oferuje kompleksową obsługę programu Fulfilment By Amazon z pełnym wykorzystaniem jego potencjału i ochroną przed niepożądanymi skutkami przechowywania towaru w magazynach Amazon.

Osiągnięcia
 • Konferencja eDelivery 2017 (wrzesień 2017)

  Damian Wiszowaty - CEO Gonito miał przyjemność uczestniczyć jako prelegent na konferencji eDelivery 2017 odbywającej się 26.09.2017 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

  Prelekcja pt. "Case study: Sprzedaż na Amazon, czyli jak ważna jest obsługa klienta" związana była ściśle z zakresem działalności firmy Gonito i przedstawiała ramowe warunku prowadzenia działalności na europejskiej platformie Amazon, a przede wszystkim czyhające na firmy obostrzenia i zagrożenia.

Aktualności
 • Przygotuj się na sezon świąteczny razem z Gonito! (październik 2017)

  Przygotuj się do sezonu świątecznego z nami, pozwól zoptymalizować swoją ofertę i skutecznie wypozycjonować na europejskiej platformie Amazon!

  Sprawimy, że Twoje produkty staną się widoczne przed najważniejszymi chwilami dla e-commerce w całym roku!

  Zapraszamy do współpracy pod adresem mailowym info@gonito.pl oraz numerem telefonu 600 709 203!

  Pozdrawiamy,
  zespół Gonito.

Warunki współpracy
 • Sprzedajesz już na Amazon albo chciałbyś zacząć sprzedawać? Dokonamy bezpłatnego audytu Twojej działalności i przedstawimy możliwe warunki współpracy oraz wycenę!

  info@gonito.pl | 600 709 203 | www.gonito.pl

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)
 • Zlecę pozyskiwanie producentów do wspópracy w modelu DROPSHIPPING

  Szanowni Państwo, Gonito od ponad dwóch lat obsługuje polskie sklepy internetowe na europejskiej platformie Amazon. Jesteśmy elastyczni pod kątem współpracy, dlatego zapraszamy do kontaktu pod numerem 600 709 203 oraz adresem e-mail info@gonito.pl. Pozdrawiamy, zespół Gonito.

  Do negocjacji
 • AUTOMATYZACJA SPRZEDAŻY

  Szanowna Pani Natalio, jako firma z dużym doświadczeniem w pracy na platformie Amazon mamy dla Państwa do zaoferowania optymalne rozwiązanie zarówno pod względem automatyzacji w stanach magazynowych w połączeniu z Amazon i eBay oraz automatyzacji wysyłek. Zapraszamy do kontaktu pod adresem info@gonito.pl Pozdrawiamy, zespół Gonito.

  Do negocjacji