Amazon bez tajemnic! - Gonito

Gdynia

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Gonito
Gonito
Telefon:
600XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Gonito - sprzedawaj w Europie!

Czym się zajmujemy?

Gonito zajmuje się kompleksową obsługą procesów na największej europejskiej platformie sprzedażowej. Wspieramy naszych Partnerów w zakresie prowadzenia działalności handlowej na platformie Amazon. Pomagamy dotrzeć do milionów kupujących z całej Europy.

Nasz zespół tworzą eksperci z branży e-commerce, tłumacze oraz specjaliści zajmujący się prawidłowym funkcjonowaniem kont Partnerów. Nasze ponad trzyletnie doświadczenie w pracy z platformą Amazon gwarantuje najwyższą jakość obsługi oraz realny wzrost sprzedaży.

Sprzedajesz na Amazon?

Gonito świadczy obsługę konta w modelu 360 przez 365 dni w roku:
- wielojęzykowa administracja i obsługa kupujących na wszystkich pięciu rynkach Amazon
- wielojęzykowa implementacja i optymalizacja nowej oferty
- optymalizacja i pozycjonowanie bieżącej oferty
- tworzenie i realizacja programów promocyjnych oferty
- nadzór i podwyższanie ratingu konta oraz produktów
- optymalizacja procesów reklamacyjnych, gwarancyjnych i zwrotnych
- dostosowanie procesów sprzedażowych do aktualnych zmian polityki Amazon
- weryfikacja potencjału oraz obsługa realizacji programów: FBA oraz Vendor Express

Chcesz sprzedawać na Amazon?

Nasza oferta skierowana jest również do przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć sprzedaż na największej europejskiej platformie handlowej. Ocenimy Twój potencjał i pomożemy rozpocząć działanie!

Gonito zapewnia:
- rejestrację i weryfikację profilu sprzedażowego zgodnie ze standardami platformy Amazon
- otwarcie profilu sprzedażowego na wybrane rynki europejskie
- wsparcie w zakresie ustalenia optymalnej polityki cenowej oraz procesów logistycznych
- obsługę klientów w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim
- dbałość o satysfakcję kupujących i właściwe statystyki konta
- obsługę zwrotów, wymian, reklamacji, roszczeń gwarancyjnych oraz rozwiązywanie sporów konsumenckich
- administrację konta i pozycjonowanie oferty

Sprawdź która oferta pasuje dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj wycenę na podstawie bezpłatnego audytu!

info@gonito.pl | 600 709 203 | www.gonito.pl

Słowa kluczowe: E-marketing, emarketing, marketing internetowy, marketing w wyszukiwarkach internetowych, email marketing, amazon, ebay, allegro, platforma handlowa, platformy handlowe, obsługa klienta, tłumaczenia
Pracownicy
 • Damian Wiszowaty
  Damian Wiszowaty

  Prawnik, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii. Specjalizuje się w szczególności w działaniach na europejskiej platformie Amazon, gdzie działał jako retailer, a od półtorej roku prowadzi firmę Gonito, zajmującą się zakładaniem, weryfikacją, implementacją i obsługą kont na europejskiej platformie Amazon; współpracuje z ponad 40 firmami, które prowadzą sprzedaż cross-border za pośrednictwem rynku brytyjskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Rozwija ideę sprzedaży cross-border, a także aktywizacji marek własnych na europejskiej platformie Amazon; specjalizuje się w rejestracji, weryfikacji i tworzeniu świadomości marki, a także pozycjonowaniu produktów i kompleksową ochroną kont. Aktywny członek konferencji e-commerce, a także zewnętrzny konsultant wielu przedsięwzięć handlowych dotyczących sprzedaży na europejskich platformach handlowych.

Dyplomy i certyfikaty
 • Ukończenie Studiów Podyplomowych w dziedzinie Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii

  W celu rozwijania umiejętności dotyczących rejestracji i ochrony znaków towarowych, a także zgłębienia prawnych uwarunkowań działania internetowych platform sprzedażowych oraz ochrony walutowych transferów pieniężnych Damian Wiszowaty - CEO Gonito ukończył Studia Podyplomowe w dziedzinie Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego z wynikiem bardzo dobrym.

Sprzęt i wyposażenie
 • Seller Central Amazon
  Seller Central Amazon

  Gonito od początku swojego istnienia obsługuje Partnerów za pomocą Amazon Seller Central na wszystkich pięciu rynkach europejskiej platformy Amazon, oferując kompleksowe, ramowe i całościowe wykorzystanie możliwości, które daje panel we wszystkich jego obszarach - od sprzedażowych, przez pozycjonerskie, do ochronnych.

 • Vendor Central Amazon
  Vendor Central Amazon

  Gonito oferuje swoim Partnerom kompleksowe wykorzystanie panelu Vendor Central, gdzie zajmuje się bieżącym kontaktem z opiekunami, ustalaniem zapotrzebowania stanów magazynowych i tworzenia zaawansowanych opisów.

 • Fulfilment By Amazon
  Fulfilment By Amazon

  Gonito oferuje kompleksową obsługę programu Fulfilment By Amazon z pełnym wykorzystaniem jego potencjału i ochroną przed niepożądanymi skutkami przechowywania towaru w magazynach Amazon.

Osiągnięcia
 • Konferencja eDelivery 2017 (wrzesień 2017)

  Damian Wiszowaty - CEO Gonito miał przyjemność uczestniczyć jako prelegent na konferencji eDelivery 2017 odbywającej się 26.09.2017 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

  Prelekcja pt. "Case study: Sprzedaż na Amazon, czyli jak ważna jest obsługa klienta" związana była ściśle z zakresem działalności firmy Gonito i przedstawiała ramowe warunki prowadzenia działalności na europejskiej platformie Amazon, a przede wszystkim czyhające na firmy obostrzenia i zagrożenia.

 • Targi Ehandlu / E-commerce Poland Trade Fair (kwiecień 2018)

  Damian Wiszowaty - CEO Gonito miał przyjemność uczestniczyć jako prelegent na Targach Ehandlu odbywających się 25.04.2018 w EXPO Kraków.

  Prelekcja pt. "AMAZON – KROK PIERWSZY, czyli jak wygrać maraton biegnąc po polu minowym" przedstawiała wymogi, które musi spełniać sprzedający przed przystąpieniem i rozpoczęciem sprzedaży na platformie Amazon.

Aktualności
 • Przygotuj się na sezon świąteczny razem z Gonito! (październik 2017)

  Przygotuj się do sezonu świątecznego z nami, pozwól zoptymalizować swoją ofertę i skutecznie wypozycjonować na europejskiej platformie Amazon!

  Sprawimy, że Twoje produkty staną się widoczne przed najważniejszymi chwilami dla e-commerce w całym roku!

  Zapraszamy do współpracy pod adresem mailowym info@gonito.pl oraz numerem telefonu 600 709 203!

  Pozdrawiamy,
  zespół Gonito.

Warunki współpracy
 • Sprzedajesz już na Amazon albo chciałbyś zacząć sprzedawać? Dokonamy bezpłatnego audytu Twojej działalności i przedstawimy możliwe warunki współpracy oraz wycenę!

  info@gonito.pl | 600 709 203 | www.gonito.pl

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()