Glazbud Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Płock

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Glazbud Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Glazbud Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Telefon:
515XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Glazbud Sp.z.o.o jest specjalistyczną firmą budowlaną oferującą swoje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń głównie dla przemysłu: chemicznego i hutniczego .
Posiadamy hale o powierzchni 1000m2 wraz z suwnicą 5T oraz sprzętem spwalniczym
Zakres doświadczenia i oferowanych usług Glazbud Sp.z.o.o obejmuje również m.in. prefabrykację, montaż urządzeń i instalacji, rozruch i włączenie do eksploatacji, serwis i utrzymanie ruchu, remonty/ modernizacje i rozbudowę instalacji przemysłowych.
Celem jest świadczenie usług specjalistycznych na rzecz rozwoju przemysłu w Polsce i Europie poprzez zapewnienie wysokiego i stabilnego poziomu jakości wykonywanych prac.
Głównym obszarem działalności Glazbud Sp.z.o.o są projekty inwestycyjne realizowane w formule Generalnego Wykonawcy lub w formule EPC – „pod klucz” w obszarze budowy zbiorników magazynowych, instalacji przemysłowych , konstrukcji stalowych i rurociągów paliwowych.

Słowa kluczowe: Usługi budowlane, usługi remontowe, remonty, remonty i wykończenia, wyposażenie wnętrz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)
 • Zlecę wykonanie wiat garażowych z montażem, lub sam montaż stałe zlec.

  Witam , jesteśmy firmą Glazbud Sp.z.o.o. zajmujemy się pracami z branży spawalniczo-monterskiej . Posiadamy dużą hale wraz z suwnicą oraz sprzętem i wykwalifikowanym personelem . Prowadzimy budowy Zbiorników , Rurociągów , Konstrukcji stalowych , jeżeli byli byście Państwo zainteresowani współpracą proszę o przesłanie zapytania na maila : biuro@glazbud.eu Pozdrawiam Szymon Gierzyński

  1 zł
  za całość
 • Spawanie podstaw meblowych - stała współpraca - około 50 sztuk miesięc

  Witam , jesteśmy firmą z Płocka z branży spawalniczo-monterskiej , posiadamy dużą hale w Płocku na której mogli byśmy wykonywać dla Pana podesty meblowe . Jeżeli był by Pan zainteresowany proszę o przesłanie zapytania ofertowego na maila : biuro@glazbud.eu Pozdrawiam Szymon Gierzyński tel ; 515-388-551

  Do negocjacji