GEO-MAPA Maciej Kowalski

Złota

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
GEO-MAPA Maciej Kowalski
GEO-MAPA Maciej Kowalski
Telefon:
663XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Geo-Mapa to firma, która działa w zakresie geodezji inżynieryjnej związanej z przemysłem oraz energetyką. Nasze biuro mieści się w Poznaniu, a działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2009 roku. Firmą zarządza Maciej Kowalski. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Głównym profilem działalności firmy Geo-Mapa jest obsługa inwestycji w przemyśle i energetyce. To dziedzina geodezji wymagająca ogromnej wiedzy i doświadczenia, związana bowiem z bardzo odpowiedzialnymi projektami. Przez lata podjęliśmy się udanego wykonania wielu takich projektów. Braliśmy między innymi udział przy budowie bloku nr 11 w Elektrowni Kozienice, budowie bloków nr 5 i 6 w Elektrowni Opole , budowie konstrukcji stalowej kotła w Elektrowni Jaworzno oraz wielkopowierzchniowych (ponad 50 000 m2) hal magazynowych w rejonie Strykowa. Dokonywaliśmy pomiarów na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych, pomiarów przemieszczeń obiektów budowlanych, jak również precyzyjnych pomiarów w Wojskowych Zakładach Elektronicznych w Zielonkach oraz wielu innych inwestycjach w których kluczową rolę odgrywa niezwykle wysoka precyzja.

Słowa kluczowe: Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości, opieka nad grobami, sprzątanie grobów, usługi pogrzebowe, usługi detektywistyczne
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()