Genius Promotiom

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Genius Promotiom
Genius Promotiom
Telefon:
790XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Agencja interaktywna Genius Promotion powstała jako połączenie talentów fachowców z ogromną wiedzą praktyczną i doświadczeniem w e-marketingu. Nasze zaangażowanie, umiejętności oraz pasje przekładamy na wyniki. Zawsze troszczymy się o najwyższą jakość naszych usług, dlatego stosujemy najnowsze i najskuteczniejsze narzędzia.

Możemy pochwalić się prowadzonymi kampaniami w Polsce, Europie oraz Ameryce Północnej. Dzięki czemu gwarantujemy sukces przy prowadzeniu kampanii eksportowych. Nie ograniczamy się tylko do przetłumaczenia Twojej kampanii na języki obce. Kampania eksportowa to adaptacja reklamy pod konkretny rynek zagraniczny. Pracujemy nieszablonowo, stosujemy rozwiązania, które są najlepsze dla danego projektu w zależności od branży, zamierzonego celu i oczekiwań Klienta.

Słowa kluczowe: E-marketing, emarketing, marketing internetowy, marketing w wyszukiwarkach internetowych, smm, facebook, adwords, instagram
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (3)
 • Polubienia fanapage na Facebooku

  Witam serdecznie. Chętnie zaoferuję wsparcie w realizacji projektu. Mam spore doświadczenie w zwiększeniu ilości polubień na fanpage Facebook. Nie stisuję żadnych programów lub sztucznego zwiększenia polubień. Tylko i wyłącznie płatna promocja oraz działania organiczne. Na chwilę obecną prowadzę 8 klientów dla których realizuję kampanię na zwiekszenie polubień (przykłady oraz kejsy mogę przedstawić w komunikacji mailowej). Na dzień dziesiejszy dostarczyłem ponad 150 000 polubień dla klientów. Przy zwiększeniu ilosci polubień klient jest w stanie wybrać kto będzie likować Fanpage - kobiety, męszczyżni, w jakim wieku, jakie maja zainteresowania oraz lokalizacja. Jesli otrzymam wiecej ibformacji na temat branzy którą reprezentuje fanpage będę w stanie oszacować cene za jedno polubienie. Zapraszam do kontaktu +48-790-315-088 kontakt@geniuspromotion.pl

  800 zł
  za całość
 • Prowadzenie firmowego instagrama

  Witam. Mogę zaoferować państwu swoje usługi. Od 4 lat zajmuję się prowadzeniem kont Facebook oraz insyagram dla klientów z Polski oraz Czech. Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się ze szegułami.

  1200 zł
  za całość
 • Poszukuję FREELANCERA od Social Media

  Dzien dobry. Zapraszam do wspówpracy. Mam spore doświadczenie w ustawieniu oraz prowadzeniu Facebook Ads dla klientów indywidualnych. Cena usługi zależy od Pana budżetu konta reklamowego. Jeśli Pan poda więcej szegułów chętnie przygoruję strategię żeby Pan mógł ocenić moje podejście. Zapraszam do kontaktu.

  450 zł
  za całość