GANESIA Kancelaria Radcy Prawnego Monika Czekanowicz

Poznań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
GANESIA Kancelaria Radcy Prawnego Monika Czekanowicz
GANESIA Kancelaria Radcy Prawnego Monika Czekanowicz
Telefon:
604XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Szanowni Państwo,

Dziękuję za zainteresowanie ofertą Kancelarii. Jest ona wspólnym przedsięwzięciem grupy specjalistów działających na rynku w branży prawnej i finansowej od 2011 roku.
Oferujemy Państwu pełen wachlarz usług w zakresie świadczenia pomocy prawnej. Nasza działalność skupia się zarówno na obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, jak też na udzielaniu pomocy prawnej osobom fizycznym. Pomagamy nie tylko w bieżącej obsłudze i reprezentacji, ale także poprzez tworzenie struktur gospodarczych. Zapewniamy obsługę stałą, oferując kilka atrakcyjnych pakietów oraz pomoc doraźną, w razie pojawienia się konkretnego problemu. Kierujemy się profesjonalizmem oraz wysoką jakością oferowanych usług. Istotna jest dla nas komunikacja z Klientem, który jest niezwłocznie informowany o wszelkich zmianach statutu swojej sprawy. Na życzenie Klienta wszelkie dokumenty przesyłane są celem weryfikacji. Przed podjęciem istotnych zagadnień następuje rzeczowa dyskusja i wspólne podjęcie decyzji. W zależności od potrzeb i okoliczności sprawy świadczymy usługi także poza naszą Kancelarią.
Specjalizujemy się w sprawach z zakresu:
- prawa pracy (np. nawiązanie i rozwiązanie stosunku pracy, odszkodowania, przygotowanie dokumentów dot. stosunku pracy) ;
- prawa ubezpieczeń społecznych (odwołania od decyzji organów rentowych);
- prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, spadkowe, dot. nieruchomości, dochodzenie wierzytelności, sporządzenie i weryfikacja umów);
- prawa ubezpieczeń gospodarczych (odszkodowania z OC, AC, NNW);
- prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem);
- prawa administracyjnego (odwołania od decyzji organów adm., skargi do sądu, kwestie związane z podatkami);
Prowadzimy obsługę małych i średnich przedsiębiorców w zakresie kadr, płac, rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym (prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie deklaracji do ZUS i US).

Przykładowy cennik za oferowane usługi znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Słowa kluczowe: Obsługa prawna, kompleksowa obsługa prawna, kancelaria prawna, prawnicy, kancelarie prawne
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()