Biuro rachunkowe - Galileus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Poznań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Galileus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Galileus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Telefon:
616XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Nasz zespół pracowników to profesjonaliści posiadający wiedzę, umiejętności i doświadczenie, dla których miarą sukcesu jest  zadowolenie Klientów i powodzenie ich przedsięwzięć biznesowych.
Realizując nasze usługi koncentrujemy się na maksymalizacji korzyści dla Klientów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów zawodowych oraz etycznych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami i rachunkowością zarówno dużych przedsiębiorstw, w tym spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, jak i podmiotów z sektora MŚP.
Gwarancją najwyższego poziomu świadczonych usług jest wiedza i umiejętności kadry menadżerskiej zdobyte w pracy na stanowiskach głównych księgowych, kontrolerów finansowych, dyrektorów finansowych w międzynarodowych firmach produkcyjnych i  handlowych.

Co nas wyróżnia?
Co wyróżnia Galileus Corporate Finance?

-Najpierw słuchamy, później działamy

Naszą współpracę z klientami rozpoczynamy od spotkania, podczas którego poznajemy ich oczekiwania co do zasad współpracy oraz potrzeby w zakresie świadczonych przez nas usług. Cenne są dla nas informacje o doświadczeniach klientów we współpracy z poprzednim biurem rachunkowym, czy zatrudnioną na etacie księgową. Ważne jest zrozumienie celu biznesowego firmy klienta np. minimalizacja obciążeń podatkowych, czy pozyskanie nowego finansowania zewnętrznego. Działamy w oparciu o sprawdzone procedury postępowania i obsługi klientów. Jesteśmy jednak w stanie je dostosować do indywidualnych potrzeb specyficznych dla branży, czy samej firmy. W znacznym stopniu dostosowujemy naszą ofertę, gdy wymaga tego sytuacja.

-Chętnie dzielimy się wiedzą

Współpracując z nami odczujesz jak ważne dla nas jest dobro naszych klientów i powodzenie ich przedsięwzięć biznesowych. Chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy we wszelkich obszarach, w których jesteśmy naprawdę dobrzy. Nie poprzestajemy na zarejestrowaniu dokumentów księgowych, sporządzeniu listy płac czy kalkulacji podatków. Zawsze, gdy widzimy możliwości poprawy sytuacji finansowej, redukcji kosztów, czy optymalizacji podatkowej, możesz być pewny, że taka informacja zostanie Tobie przekazana, bez konieczności ponoszenia przez Ciebie dodatkowych opłat za doradztwo.

-Każdy klient jest dla nas ważny

Niezależnie od tego czy pracujemy dla klienta, który prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, czy dla spółki giełdowej, staramy się z jednakowym zaangażowaniem realizować nasze zadania. Zespół obsługujący klienta jest dobrany pod kątem wiedzy, doświadczeń i kompetencji. Dzięki temu nasi klienci otrzymują profesjonalne wsparcie dostosowane do ich potrzeb.

-Wiedza i doświadczenie

Wyróżnia nas unikalne doświadczenie zebrane w pracy dla firm różnej wielkości, działających w różnych branżach. W ciągu ostatnich 15 lat obsługiwaliśmy i pracowaliśmy dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Wśród naszych klientów i/lub pracodawców były firmy takie jak Jeronimo Martins (właściciel największej sieci sklepów spożywczych Biedronka i obecnie jedna z największych firm w Polsce), Eurocash (największy w Polsce dystrybutor produktów spożywczych i chemii gospodarczej), Arctic Paper (jeden z czołowych europejskich producentów wysokiej jakości papierów graficznych), Polfa Kutno (znany producent leków, w tym znanego wszystkim Vibovitu), czy firmy audytorskie i doradcze Ernst & Young i KPMG. Ponadto, w ramach usług rachunkowych zdobyliśmy doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości małych i średnich przedsiębiorstw. Połączenie powyższych doświadczeń daje nam znaczącą przewagę nad naszą konkurencją. Dzięki współpracy z Galileus Corporate Finance nasi klienci, niezależnie od skali prowadzonej działalności mają dostęp do pełnego wachlarza usług i całego zebranego przez nas doświadczenia.

-Oferujemy konkurencyjne ceny usług

Powodzenie naszej firmy w dużym stopniu zależy od możliwości utrzymania pozycji konkurencyjnej na rynku usług finansowo-księgowych. Bardzo ważne jest dla nas, aby nasze usługi były oferowane klientom po cenach, które są wypadkową oferty rynkowej naszej konkurencji i kosztów świadczenia usług, a więc czasu potrzebnego na ich realizację. Zachęcamy do przesłania zapytania na adres e-mail lub do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy gotowi do negocjacji i przebijania stawek naszej konkurencji.

Galileus Sp. z o.o. Sp.k.
tel. 61 624 3750
e-mail: biuro@galileus.pl

Słowa kluczowe: Biura rachunkowe, biuro rachunkowe, biuro księgowe, prowadzenie ksiąg, usługi księgowe
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()