Furniko sp. z o.o.

Koszalin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Furniko sp. z o.o.
Furniko sp. z o.o.
Telefon:
943XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Siedziba firmy Furniko znajduje się w Koszalinie. Spółka od lat zajmuje się dostarczaniem rozwiązań, które usprawniają pracę w biurze. Firma sprzedaje swoje konstrukcje na polskim rynku oraz w innych państwach europejskich. Prowadzi salony firmowe w Londynie i Warszawie.
Praca biurowa to praca umysłowa, dlatego wymaga skupienia i wiąże się z długotrwałym przebywaniem w jednej pozycji. Tradycyjne rozwiązania dostępne na rynku, np. meble nie spełniają oczekiwań wymagających klientów. Wyjściem z tej sytuacji jest oferta firmy Furniko, produkującej meble biurowe. Konstrukcje wytwarzane przez przedsiębiorstwo powstają z najlepszych jakościowo materiałów, dlatego są wytrzymałe i są tak zaprojektowane, by praca przy nich była wygodna. Dostępne są rozwiązania do pokojów biurowych oraz konstrukcje do biura otwartego. W pokojach sprawdzają się przede wszystkim biurka, w tym sprzęty z regulowanym elektrycznie blatem i fotele, natomiast otwartą przestrzeń najlepiej zagospodarować boksami.

Słowa kluczowe: Meble gabinetowe, fotele obrotowe, producent mebli biurowych, systemy konferencyjne producent, ergonomiczne fotele obrotowe producent, panele akustyczne
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()