Fotografia profesjonalnie - FotoOkazje.pl - studio i mobilnie, fotografia produktowa 360, nieruchomości, grafika, www, eventy

Marki

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
FotoOkazje.pl - studio i mobilnie, fotografia produktowa 360, nieruchomości, grafika, www, eventy
FotoOkazje.pl - studio i mobilnie, fotografia produktowa 360, nieruchomości, grafika, www, eventy
Telefon:
516XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Marsa 2
05-260

Marki

Studio Foto w Wołominie oraz pracownia grafiki użytkowej w Markach.

Fotografia okazjonalna i produktowa, terminy 7 dni w tygodniu, video 4K, grafika użytkowa, projekty www, eventy. FVAT23%. Raty Online w 15min!
Certyfikowany zespół.

- zajmiemy się powierzonym zadaniem profesjonalnie ponieważ dobrze się na tym znamy: fotografia, grafika czy organizacja imprez nie stanowi dla nas problemu, mamy wykwalifikowany zespół. wieloletnie doświadczenie.

Dla Klientów którzy już skorzystali z naszych usług oferujemy atrakcyjny Cashback oraz program lojalnościowy.

studio foto w Wołominie
rozsądne ceny, raty
terminowość i faktury VAT
profesjonalny zespół
gwarancja usługi
sprzęt z najwyższej półki
teren całej Polski

sprzęt z najwyższej półki
awaryjny sprzęt w trakcie zleceń
tylko wykonawcy z doświadczeniem
zespół alternatywny (w przypadku NW)
ubezpieczenie OC

Wychodząc naprzeciw obecnym wymaganiom jakie stawia nam współczesny ciągle rozwijający się świat, stworzyliśmy markę, która łączy w sobie wszystko. Od każdego rodzaju fotografii, przez profesjonalną postprodukcję, projekty graficzne po organizację eventów.

Świat fotografii, reklamy oraz marketingu nie ma przed nami tajemnic.
studio

Sesje fotograficzne odbywają się w naszym studio, które znajduje się w Wołominie, w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem oraz parkingiem.

Tu znajdziecie wszystkie akcesoria, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać dla Was każdą fotografie którą oferujemy. Tu również możecie spotkać się z nami, porozmawiać, ustalić szczegóły sesji, omówić pomysły oraz podpisać umowę.
Sesje plenerowe posiadają pełne zaplecze techniczne, by wykonać je w praktycznie każdym miejscu

Spoty video oddajemy w najwyższej jakości obrazu 4K Ultra HD, używamy profesjonalnego sprzętu zarówno do zdjęć, filmowania jak i edycji.

o jest gwarancją sukcesu by dopiąć termin i wykonać usługę na wysokim poziomie?

Dyspozycyjny fotograf, grafik lub menager, doskonały sprzęt który jest narzędziem w profesjonalnej pracy, asysta która pomaga dopracować projekt i wiele innych aspektów. A co jeżeli jeden lub kilka z tych punktów potrzebnych do wykonania zadania zawodzi?

Wtedy trzeba mieć gwarancję zastąpienia każdego z nich tak by nie ucierpiał w najmniejszym stopniu cel jaki był do spełnienia. Wy, nasi potencjalni Klienci, już w momencie wyboru legalnie działającej firmy czy dalej uzgadniania warunków umowy, musicie mieć to na uwadze,
- a my jesteśmy gotowi temu sprostać!

Słowa kluczowe: Sesje zdjęciowe, sesje plenerowe, sesje ślubne, sesje fotograficzne, fotograf, studio wołomin, sesje bożonarodzeniowe
Sprzęt i wyposażenie
 • Studio Wołomin Canon, Nikon, Apple
  Studio Wołomin Canon, Nikon, Apple

  Dysponujemy sprzętem z najwyższej półki, posiadamy awaryjny sprzęt w trakcie wykonywania usługi. Sesje fotograficzne odbywają się w naszym studio, które znajduje się w Wołominie, w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem oraz parkingiem. Tu znajdziecie wszystkie akcesoria, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać dla Was każdą fotografie którą oferujemy. Tu również możecie spotkać się z nami, porozmawiać, ustalić szczegóły sesji, omówić pomysły oraz podpisać umowę. Sesje plenerowe posiadają pełne zaplecze techniczne, by wykonać je w praktycznie każdym miejscu Spoty video oddajemy w najwyższej jakości obrazu 4K Ultra HD, używamy profesjonalnego sprzętu zarówno do zdjęć, filmowania jak i edycji.

Aktualności
 • Nowa strona www.fotookazje.pl (listopad 2018)

  Nowa strona w budowie, możliwość zakupu usługi z płatnością online i na RATY! Jedyna firma która oferuje taką usługę.

Warunki współpracy
 • Cashback nawet do 800 zł.
  Dużo dodatków.
  Raty online. FVAT 23%. Rabaty dla stałych Klientów. Dotrzymujemy terminu albo zwrot pieniędzy. Wiele innych innowacyjnych pomysłów.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()