Fly Developer

Szczecin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Fly Developer
Fly Developer
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Mickiewicza 32
70-001

Szczecin

Podgląd

Fly Developer, to prężnie rozwijająca się firma stworzona przez znudzonych korporacją entuzjastów nowoczesnej technologii. Nasze projekty wykorzystują najnowszą technologię, wyglądają świeżo i są projektowane z uwzględnieniem podstawowych zasad projektowania oraz dalszego rozwoju projektu. Stawiamy na prostotę, bezpieczeństwo, szybkość działania i przyjazność użytkownikom. Specjalizujemy się w aplikacjach mobilnych, nasze projekty mogą obsługiwać wszystkie funkcjonalności Google (Maps, StreetView, Gmail, Drive, Keep, Kalendarz, YouTube etc.) oraz wszystkie funkcjonalności systemów mobilnych: Android, Apple iOS, Microsoft Mobile, BlackBerry, FireOS takie jak: powiadomienia, sms, internet, geolokalizacja, gps, kamera/aparat, czujniki i sensory, skaner qr kodów, facebook  i wiele innych. Technologia którą wykorzystujemy umożliwia tworzenie jednego kodu aplikacji dla wszystkich platform, dzięki temu Twoja mobilna apka na każdym urządzeniu wygląda tak samo.

Prócz aplikacji mobilnych zajmujemy się tworzeniem infrastruktury umożliwiającej uruchomienie aplikacji mobilnych w Twojej firmie, bezpieczną i wydajna komunikację oraz tworzenie i modyfikacje stron internetowych. Wszystkie nasze strony w standardzie są responsywne, nowoczesne i przejrzyste.

Na swoim koncie mamy kilka ciekawych projektów mobilnych oraz dużych systemów opartych o Microsoft Sharepoint. Dbamy o poufność danych i dobro naszych klientów - projekty do wglądu dla zainteresowanych na spotkaniu. Zaufaj młodej krwi, postaw na technologię i kreatywność. W Twojej głowie jest projekt o którym nie wspomnieliśmy powyżej - napisz lub zadzwoń, pomożemy, a jak nie my to polecimy odpowiednich do tego ludzi.

Słowa kluczowe: Android aplikacja apka ios telefon komórka
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()